فراخوان تست فوتبال ساحلی

  • 6 سال پیش
  • يك ديدگاه

 

مسئولین تیم فوتبال ساحلی لسمان مروارید خزر در نظر دارند جهت ارتقاء سطح این رشته ورزشی از علاقمندان تست گرفته و در صورت قبولی برای جذب بازیکنان اقدام کنند، این تیم در حال آماده سازی برای دومین حضور پیاپی در لیگ برتر می باشد و از تاریخ ۲۸ الی ۳۰ فروردین را تست آزاد اعلام کرده است. ادامه مطلب…

آقای محمد نیک سرمربی و استعداد یاب این تیم به انزلی کلاب گفت: بندر انزلی و خطه زیبا کنار پتانسیل بالایی در فوتبال ساحلی دارند و تصمیم گرفته ایم تا جایی که ممکن است از این استعدادها استفاده کنیم تا به یک قطب قدرتمند در فوتبال ساحلی کشور تبدیل شویم.

محمد نیک اظهار کرد: با توجه به شناختی که از فرید بلوک باشی و تواناییهای او دارم، به شما این مژده را می دهم که در فصل آینده به احتمال زیاد دو تیم در لیگ برتر خواهیم داشت و می توانیم  جوانان زیادی را در این رشته ورزشی مهیج جذب کنیم.

ایشان همچنین در جواب این سوال که آیا تست شما هم مثل دیگر تیمهای گیلانی نمادین است؟ گفتند: شما اگر به لیست سال قبل ما دقت کنید متوجه می شوید هدف ما پیشرفت بازیکنان بومی است و بازیکنان ما اکثرا” از خطه زیباکنار و چند نفر از بندر انزلی بودند و مطمئن باشید در این فصل نیز همین روند را ادامه می دهیم. ضمن اینکه شرایط برای به خدمت گرفتن بازیکنان با تجربه از نقاط دیگر استان و کشور برای ما فراهم بود اما ترجیح دادیم با گرفتن تست از جوانان بومی فرصت را در اختیار آنان قرار دهیم.

ایشان در پایان اضافه کردند: باید تشکر کنم از مدیر عامل باشگاه حاج آقا ویشگاهی که قول داده اند مشکلاتمان را حل کنند و دلسوزانه پیگیر مسائل بچه های تیم هستند، امیدوارم با موفقیت در رقابتهای لیگ برتر جوابگوی زحمات ایشان شویم.

عزیزانی که مایلند در این تست شرکت کنند با شماره تلفن ۰۹۱۱۱۸۳۸۹۹۲ تماس حاصل نمایند و یا در تاریخ ۲۸فروردین ساعت ۱۴ بعد از ظهر در زمین اختصاصی این تیم واقع در مجتمع ساحلی مروارید خزر حضور به عمل رسانند. 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid-d

۲۲ فروردین ۱۳۹۱

آرزوی موفقیت برای آقای بلوک باشی و تیمشون

پاسخ