لطفا” چراغتان را روشن کنید…

هواداران تیم ملوان بندر انزلی تقریبا” هر روز یک خبر جدید از اسپانسر آینده این تیم می شنوند، یک روز حرف از سردار به میان می آید روز بعد یک تاجر تهرانی که رابطه نزدیک با یکی از بازیکنان اسبق ملوان دارد را اسپانسر جدید معرفی می کنند و روزهای بعد هم شرکت آب معدنی و چند شخص حقیقی دیگر این اخبار را به خودشان اختصاص می دهند، تمام این اخبار نا موثق باعث نگرانی و بلاتکلیفی هواداران این تیم ریشه دار شده است. ادامه مطلب…

برای اینکه از صحت این اخبار مطلع شویم با یکی از اعضای باشگاه تماس حاصل کردیم که ایشان هم ابراز امیدواری کردند که مشکلات در هفته جاری حل شود و ترجیح دادند قبل از انجام مراحل قانونی هیچ اخباری در این رابطه منتشر نشود.

اما یکی دیگر از مسائلی که باعث نگرانی هواداران انزلیچی می شود عملکرد ضعیف مسئولین در فصل گذشته است که با اصطلاح (چراغ خاموش) مردم را تا روز آخر نقل و انتقالات چشم انتظار نگه داشتند و در نهایت چراغشان تا آخر فصل خاموش ماند، امیدواریم مسئولین محترم چراغی که یک سال است روشن نشده را روشن کنند تا مسیر را به درستی طی کنند.

نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد وضعیت بازیکنان ملوان و بدهکاریهای باشگاه به آنان است که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود، این مسئله باعث شده است که چند تن از بازیکنان در مصاحبه هایشان ندای رفتن سر دهند و با توجه به اتمام قرارداد چند بازیکن کلیدی و همچنین پایان دوره خدمت سربازی چند بازیکن دیگر وضعیت به گونه ای پیش می رود که اگر به زودی خبر خوبی از راه نرسد باید منتظر چند فاجعه همزمان در این باشگاه باشیم.

خبرگزاریها هم اخبار خوبی برای انزلیچی ها به همراه ندارند، پیشنهاد باشگاه نفت آبادان به پژمان نوری و قرار گرفتن پویا نزهتی در لیست قلعه نویی و چند خبر دیگر تهدیدهایی است که باید آنها را جدی گرفت.

و اما در پایان خبر صعود تیم فوتبال امید ملوان بندر انزلی  به لیگ برتر را به فال نیک می گیریم و امیدواریم این خبر شروع خبرهای خوب برای قوی سپید شهرمان باشد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

سجاد محبوب

۱ خرداد ۱۳۹۱

ما تو باشگاه یه نفر داریم که همش می گه:
من می دونم!!!!!!!!!!!!
ما موفق نمی شیم!!!!!!!
من می دونم!!!!!!!!!!!!!
ما می ریم دسته پنج!!!!!!!!!!!!!
اگه گفتین کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

علی ابای پاسخ در تاريخ خرداد ۱ام, ۱۳۹۱ ۱۴:۱۸:

من میدونم کیه بهمن صالح نیا

مهدی فلک باز

۱ خرداد ۱۳۹۱

امیدوارم آقایون تا دیر نشده از خواب بیدار بشن

پاسخ

p0oya

۱ خرداد ۱۳۹۱

از هر کی می پرسم اسپانسر چی شد؟ می گه دیگه تمومه.
الان ۱۰ روزه این حرفو می شنوم ولی بازم هیچی تغییر نکرده.
من موندم این تیم بی ریشه و درپیت داماش چطوری اسپانسر کلفت میگیره ولی ملوان که همه ایران (به جز یه عده بی فرهنگ) دوسش دارن نمی تونه؟
واقعا چرا؟

پاسخ

امیر محمد محمدی

۱ خرداد ۱۳۹۱

عادت کردیم اینقدر این دست و اون دست کنیم تا وقت تموم بشه وقتی هم که وقت تموم شد دنبال تبصره و دادن زیر میزی هستیم. سال قبل گذاشتیم علی حسنی خیلی راحت بره بعد با کلی پول دوباره آوردیمش. ماجرای پژمان هم که یک سال اذیتمون کرد.
به راستی این چراغ چه زمان روشن می شه؟

پاسخ

mojtaba

۱ خرداد ۱۳۹۱

تیم اگه بخاد رشد کنه باید با اسم یه سری از مسوولان باشه وگر نه هرگز

این کوچک بینی مسئولان کهنه کار و بزرگ انزلی چی مونه

ملوان مال شهرمونه یا مال یسری از افراد !!!! هنوز نفهمیدیم

دشمنی های کالن شهر همسایه هم که بیداد میکنه

پاسخ

mojtaba

۱ خرداد ۱۳۹۱

از پشت پرده گرفته تا علنی و تو شبکه زاقارت بارانشون.(کشتی بگل نشسته ملوان)

وقتی اتحاد بینمون نباشه دیگه باید منتظر چنین واکنشا و کارشکنیا باشیم دیگه

پاسخ

m.d

۱ خرداد ۱۳۹۱

بعضی اوقات فکر میکنم شاید مقصر ماییم
شاید اگه بریم دم در باشگاه
شلوغ کنیم داد کنیم فریاد کنیم
این کارامونو رسانه ای کنیم
شاید اینا به خودشون بیان
بابا ما هم ادمیم
ما هم دل داریم
تا کی میخوایم این مشکلاتو بین خودمون حل کنیم؟؟؟؟
چرا نباید همه بدونن که داریم ذره ذره آب میشیم؟؟؟؟؟

پاسخ

感覚の-hesi

۱ خرداد ۱۳۹۱

فقط این رو بگم انگار واسه اینا ما هوادارا اهمیتى نداریم و هر کارى میخوان باهامون میکنن یه بار شد حال این هوادار رو بپرسن

پاسخ

Amir

۱ خرداد ۱۳۹۱

Baba joune madaret bahman khan,age kari nemikoni ma shoro konim,baba kaseye sabr labriz shod,be tahe khat darim miresim baba,perspoliss az parsal vasataye lig fekre fasle ayande bood ounvaght ma hanooz andarkhame ye kocheim,baba tamoom kon bazikon begiram shoro konim,age fekr kardin emsalam mese parsal mitounin ba ehsasate ma anzalichiae ashegh bazi konin koor khoundin,bashgaho ro saretoon kharab mikonim,ma mikhaeim,ma mitoonim,ma farzande daryaeim,nejademoon ghoye sepide,hame kasemoon malavane

پاسخ

جاوید آبای

۱ خرداد ۱۳۹۱

ملوان مال یه شهره…نه یه شخص…..
لعنت به کسی که بخاطر منافع شخصی با تعصب یه شهر بازی میکنه

پاسخ