افتتاح باشگاه ورزشی ناطق بی نظیر

  • 5 سال پیش
  • بدون ديدگاه

فرماندار انزلی: از سرمایه گذاران ساخت اماکن ورزشی حمایت می شود
بندرانزلی – فرماندار شهرستان انزلی گفت: با توجه به تاثیر ورزش بر سلامت افراد و اجتماع از کسانی که در زمینه ساخت اماکن ورزشی سرمایه گذاری کنند حمایت می کنیم.

‘سعادتمند داوودی’ در آیین افتتاح باشگاه ورزشی ‘ناطق بی نظیر’ قهرمان سه دوره بوکس ایران در منطقه طالب آباد انزلی گفت: این شهرستان جایگاه ورزشی مهمی در کشور دارد و علاوه بر بندری، گردشگری و شیلاتی بودن یک شهرستان ورزشی بشمار می رود.

داوودی اظهار کرد: ورزشکاران شهرستان انزلی به اندازه پنج استان کشور حائز مقام شده اند و استعدادهای خوبی در رشته های مختلف ورزشی وجود دارد .

به گزارش ایرنا، ناطق بی نظیر قهرمان ۲۲ ساله اهل انزلی و حائز سه مقام قهرمانی بوکس ایران در این مراسم گفت: این باشگاه در زمینی به مساحت دو هزار و ۸۰۰ متر و با زیربنای ۴۵۰ متر با ۲۷۰ میلیون تومان هزینه شخصی ساخته شده است .

وی افزود: این سالن برای ورزش های توپی نظیر والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتسال و ورزشهای رزمی مناسب است.

به گفته وی ، زمین باشگاه اهدایی به این قهرمان بوده ولی تمامی هزینه های ساخت شخصا تامین شده است.

بی نظیر اظهار کرد: در صورت حمایت و ارائه تسهیلات قصد احداث یک استخر شنا در کنار این باشگاه را دارم.

وی با اشاره به این که ساخت این اماکن ورزشی موجب گرایش جوانان به ورزش و دوری از بطالت و ناهنجاری ها خواهد شد از مسئولان درخواست مساعدت در اعطای تسهیلات بانکی نمود.

در آیین افتتاح این باشگاه ورزشی فرماندار انزلی، معاون اداره ورزش و جوانان ، بخشدار انزلی ، رییس هیات بوکس گیلان و جمعی از ورزشکاران و مربیان رشته بوکس حضور داشتند.

منبع: ایسنا

انزلی کلاب: ما نیز بدین وسیله از تلاش این قهرمان جوان شهرمان تشکر میکنیم، که با دید باز خود شرایطی را فراهم می آورد تا سایر جوانان هم شهری خود نیز بتوانند از آن بهره ببرند و به سلامت روح و جسم خود کمک کرده و انشاا… در آینده در سطوح مختلف کشوری افتخار آفرینی کنند.

امیدواریم این حمایت ها هر چه بیشتر و هدفمند تر از سوی مسئولین شهری دنبال شود، که اقدامی بس نیکو و پسندیده است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *