عصر امروز تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در ورزشگاه خانگی مقابل تیم مس کرمان در یک بازی سرد و بی روح با تساوی بدون گل متوقف شد تا بیش از پیش مردم شهر نگران وضعیت این تیم باشند، هادی عزیزی در دقیقه ۲۸ از زمین بازی اخراج شد تا ملوانان ده نفره این دیدار را به پایان برسانند. ادامه مطلب…

سعی کرده ایم در این پست از نظرات هوادارانی که در استادیوم حضور داشتند مطلبی تهیه کنیم و اگر بخواهیم به نظر مشترک هواداران اشاره کنیم باید از بی برنامه بودن تیم ملوان بگوئیم، امروز ملوانان حتی نتوانستند یک موقعیت گل ایجاد کنند و روند بازی سفید پوشان به نحوی بود که هواداران این تیم به راحتی این نتیجه را پیش بینی می کردند، یکی دیگر ازموارد قابل انتقاد هواداران استفاده از توپهای بلند و بازی مستقیم بود که با توجه به قد و قامت بازیکنان این تیم تاکتیک مناسبی به نظر نمی رسید.

در طول این فصل بارها شاهد این بودیم که تیمهای مختلف با سر مربیهای مختلف با تفکرات دفاعی خود تیم ملوان را از نظر تاکتیکی فلج کردند و کادر فنی این تیم هنوز هم نتوانسته راه حلی برای این معضل پیدا کند و اگر مروری بر بازیهای این فصل ملوانان داشته باشیم به این نتیجه می رسیم که در بازیهایی که تیمهای حریف در مقابل این تیم با سیستم هجومی بازی کرده اند ملوان نیز یک فوتبال زیبا را به نمایش گذاشته است.

سوالی که ذهن هر هواداری را به خود مشغول می کند این است که چرا کادر فنی این تیم که اعتقاد به بازی مستقیم و استفاده از توپهای بلند دارد، یک سانتر فوروارد بلند قامت به تیم اضافه نکرده است؟ اگر بخواهیم این بازی را آنالیز کنیم به این نتیجه می رسیم که برنامه اصلی ملوان بازی مستقیم بوده است و با توجه به قامت کوتاه مهاجمین ملوان اکثر توپهای بلند نصیب تیم حریف شده است.

اما فقط سه هفته تا پایان این فصل باقیست و با توجه به امتیازات کسب شده توسط تیمهای سایپا و فولاد می توان امیدوار بود که این دو تیم در مقابل ملوان به دفاع مطلق روی نخواهند آورد و ملوان نیز می تواند فوتبال روان خود را ارائه دهد تا با کسب حد اقل ۴ امتیاز از این دو بازی در موقعیت مناسب قرار بگیرد و کار این تیم به روز آخر کشیده نشود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲ اردیبهشت ۱۳۹۱

ایشاا…۹امتیاز میگیره آبای

پاسخ