یار دوازدهم برخیز…

  • 5 سال پیش
  • ۸ ديدگاه

 

یادش بخیر روزهایی که قبل رسیدن به استادیوم به چند تا از دوستامون زنگ می زدیم و با استرس بهشون می گفتیم: آقا جونه مادرت یه جا واسه ما نگه دار و اونا در جواب میگفتن همه جاها پر شده،  در نهایت مجبور بودیم از پشت فنس بازی رو نگاه کنیم، حتی وقتی استادیوم قدیمی انزلی مجهز به صندلی شد از این موضوع ناراحت بودیم که دیگه نمی شه از جای دو نفر برای نشستن سه نفر استفاده کرد… ادامه مطلب…

اما این روزها اگه پنج دقیقه بعد از بازی وارد استادیوم بشی، می تونی یه جای خوب برای نشستن انتخاب کنی و با آرامش بازی رو تماشا کنی. آره آرامش! آخه دیگه خیلی وقته خبری از رو به رو آماده باش نیست وخیلی وقته سکوها اون شور و هیجان سابق رو ندارن(البته به جز یه سکو که هرگز دست از حمایت بر نداشت). عده ای از دوستان معتقدن که  مردم انزلی بعد از فینال جام حذفی “قهر” کردن! قهر با چی؟ قهر باکی؟ قهر با مدیری که متاسف شد؟ یا قهر با مسئولی که سکوت کرد؟ فقط خدا کنه مردم با ملوان قهر نکرده باشن، ملوانی که مظلوم ترین تیم ایرانه و قهر هوادارانش فقط به تیم محبوبشون آسیب می رسونه و نسل بعد لذت داشتن ملوان رو تجربه نمی کنن،  ملوان برای اونها یک داستان می شه که از زبان پدرانشون می شنون و حسرت می خورن، همونطورکه  نسل جوان امروز از پدرانشون داستان قهرمانیهای ملوان رو می شنون و حسرت می خورن.

پژمان نوری، مردی که نماد تعصب و غیرته، این بازی رو از نزدیک می بینه، اما کاپیتان عادت نداره استادیوم انزلی رو خالی ببینه و آخرین باری که اونجا  حضور داشت تمام سکوها سفید پوش شده بودن و جایی برای سوزن انداختن نبود، کاپیتان به عشقه مردم برگشته و انتظار داره مردم هنوز هم عاشق ملوان باشن.

یار دوازدهم برخیز… یار دوازدهم، این تیم با تو جون می گیره ، این تیم به فریادهای  تو نیاز داره، بیا و فریاد بزن: ملوان گل بزن انزلی بی قراره…

حرف آخر: مجموعه انزلی کلاب کوچکتر از اونه که بخواد از مردم غیور انزلی انتقاد کنه و این مطلب صرفا” یک خواهش بود… خواهش می کنیم ملوان رو تنها نذارین.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

alireza

۱۷ اسفند ۱۳۹۰

خدایی گل گفتی .

پاسخ

پویا قربانی نژاد

۱۷ اسفند ۱۳۹۰

جانم ملوان

پاسخ

ریحانه

۱۷ اسفند ۱۳۹۰

ای کاش حس اینکه اجازه نداری به استادیوم بری لحظه ای در پسرا به وجود بیاد. خیلی وحشتناکه

پاسخ

سعید

۱۷ اسفند ۱۳۹۰

۲-۰ می بریم. بارون فردا بارونه عشقه.

پاسخ

ramin

۱۷ اسفند ۱۳۹۰

منم با سعید هم نظرم
۲ – ۰
ملوااااااان

پاسخ

اقای جوری

۱۷ اسفند ۱۳۹۰

امروز همه شیم استادیوم و ۳ تا گلم زنیم

پاسخ

HESAM-4030

۱۷ اسفند ۱۳۹۰

یاد اون روزا بخیر که پرچم دستمون بود نذاشتن بریم داخل استادیوم بعد بازیکنای ملوان
به مامورا گفتن راشون بدین
یادش بخیر

پاسخ

بهروز ابای

۱۷ اسفند ۱۳۹۰

به به
به به
غیرت قربان
بعدی داماش

پاسخ