تیم بلا تکلیف ملوان بندر انزلی در یک بازی زیبا و جذاب نتیجه را به حریف قدرتمند خود واگذار کرد، این دیدار ۷ گل زیبا داشت که سهم ملوان ۳ گل در دقایق ۲۵، ۳۸، ۴۲ و سهم سپاهان ۴ گل در دقایق ۲، ۱۰، ۱۸، ۴۶ بود. ادامه مطلب…

این دیدار در حالی انجام شد که بازیکنان تیم ملوان به دلیل مشکلات فراوان در شرایط روحی خوبی به سر نمی بردند و همین امر باعث شد تا در ۱۸ دقیقه ابتدایی با دریافت سه گل یک شوک اساسی به بازیکنان و سکوهای سن سیروس وارد شود، این شوک باعث شد تمام مشکلات فراموش شود و ملوانان یک کار تقریبا” غیر ممکن را انجام دادند و موفق شدند با ۳ گل استثنائی بازی را در همان نیمه اول به تساوی بکشانند.

جمله  {سر از پا نمی شناسد}  را بعد از گل سوم ملوان به وضوح در حرکات تک تک هواداران ملوان می شد دید و شاید می توان ادعا کرد در آن لحظه آنها خوشحالترین مردم دنیا بودند.

در حالی که انتظار می رفت ملوان نیمه دوم را طوفانی آغاز کند اما این سپاهان بود که در دقیقه ۴۶ به راحتی و بدون پرسینگ هافبکها و مدافعین ملوان با یک شوت سر کش توپ را وارد دروازه ملوان کرد و با تمام تلاشی که بازیکنان از خود نشان دادند هرگز موفق به جبران این گل نشدند تا یک شکست دیگر در کارنامه ملوان ثبت شود.

اما این روزها اگر بخواهید جویای حال و احوال ملوان باشید تقریبا” هر روز یک خبر بد خواهید شنید و جالب اینجاست که مسئولین دائما” تیم ملوان را به هم پاس می دهند، این نامهربانیها تاثیر خود را کاملا” روی تیم گذاشته است و با دقت به عملکرد آقای پور غلامی به عدم تمرکز او پی خواهید برد.

از موارد قابل انتقاد می توان به حضور محمد رستمی در ترکیب اصلی اشاره کرد، با دیدن دوباره فیلم بازی وعملکرد این بازیکن متوجه سردر گمی او خواهید شد، در فوتبال اصطلاحی است به نام(شرایط بازی) که متاسفانه این چندمین بار است که آقای پور غلامی بازیکنی را که در شرایط بازی قرار ندارد به یک باره وارد تیم می کند و همچنین حضور تکراری عزیز معبودی که باز هم تاثیری در روند کار ملوان نداشت، شاید آقای پور غلامی با این تعویض تکراری به دنبال کشف ذخیره طلایی باشد.

ضمنا” حضور سه هافبک دفاعی به طور همزمان در ترکیب اصلی در نوع خود یک عملکرد عجیب بود و با توجه به ضعف رجب زاده و رستمی تیم ملوان میانه میدان را عملا” تقدیم زرد پوشان اصفهان کرد.

امیدواریم هر چه زودتر مشکلات این تیم ریشه دار حل شود تا کادر فنی و بازیکنان با تمرکز بیشتری به کار خود ادامه دهند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

پویا قربانی نژاد

۲۰ فروردین ۱۳۹۱

وقتی می تونیم به سپاهان ۳ تا گل بزنیم چرا باید تو بازیهامون اینقدر در زمینه گل زنی ضعیف باشیم؟
تو تیم ملوان خودباوری وجود نداره

پاسخ

سعید

۲۰ فروردین ۱۳۹۱

منم با پویا موافقم
مربی و بازیکنا خود باوری ندارن

پاسخ

سجاد محبوب

۲۰ فروردین ۱۳۹۱

خطر سقوط بیخ گوشمونه. نباید می باختیم

پاسخ

ریحانه

۲۰ فروردین ۱۳۹۱

از تیم حرفه ای سپاهان بعید بود اونجوری وقت کشی کنه
دوازبانشون ۱۰ بار افتاد روی زمین
اینا از بحرین هم بدترن

پاسخ

majid-d

۲۰ فروردین ۱۳۹۱

دیروز معنای بی چارگی رو فهمیدم
آخه ما چقدر بد بختیم که کل دلخوشیمون تو اوج گرفتاری و بی کاری
یه تیمه که اونم, این مسولین دلنسوز دارن تیشه به ریشش میزنن
همه چی داغونه…..
من چقدر بد حالم……….

پاسخ