تیم فوتبال ساحلی ملوان نوین بندر انزلی که پس از قهرمانی در لیگ گیلان به مسابقات دسته اول کشور راه یافت، برای حضور قدرتمند در لیگ کشور و افتخار آفرینی مجدد برای شهرمان در نظر دارد از استعدادهای نهفته شهرستان به بهترین نحو استفاده کند، از این رو از تمامی علاقمندان به ورزش فوتبال دعوت می کنیم برای حضور در تست و حضور در تمرینات با شماره ۰۱۸۱۳۲۸۳۹۸۳  تماس حاصل نمایند و یا شماره تماس خود را در همین پست و در قسمت نظرات ارسال نمایند. (شماره تماس نمایش داده نخواهد شد)

لازم به ذکر است با توجه به تصمیمات فدراسیون جهانی مبنی بر المپیکی شدن فوتبال ساحلی در سال ۲۰۱۶ در نظر داریم تیمهای پایه خود را نیز با برنامه ریزی مناسب و چشم انداز بلند مدت بهتر از پیش راه اندازی کنیم، از این رو نوجوانان و جوانان عزیز نیز می توانند در تمرینات ویژه تیمهای پایه شرکت کنند. (تست برای عموم آزاد است)

تمرینات این تیم در زمین حسن رود و پشت زمین تمرین تیم ملوان بندر انزلی انجام می شود و در صورت استقبال از این رشته ورزشی با هماهنگی هیئت فوتبال انزلی زمینی را در سواحل انزلی در اختیار خواهیم گرفت.

اگر فکر می کنید کسی می تواند از این فرصت استفاده کند و دسترسی به اینترنت ندارد او را بی خبر نگذارید، شاید شما در اولین قدم موفقیت همگام او شوید.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a

۳ شهریور ۱۳۹۱

bazikoniii kee f0otball bazii kardee sahel na vasee tim haiee paiat0on migirid??????test vasee payee ky migiirid?????

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ شهریور ۴ام, ۱۳۹۱ ۱۸:۱۷:

دوست عزیز هدف از تشکیل این تیم صرفا” استفاده از استعدادهای شهرمان است و پتانسیل بالای فوتبال ساحلی در بندر انزلی می تواند این شهر را به قطب اول فوتبال ساحلی کشور تبدیل کند، از این رو خدمت شما و دیگر دوستان عرض می کنیم که برای انتخاب بازیکن و گرفتن تست اولویت با هیچ گروه خاصی نیست و همه بازیکنان با هم در شرایط یکسان قرار دارند.