سلام علیکم…

من یک هوادار پر و پا قرص تیم ملوان بندر انزلی هستم، بهترین و بدترین خاطرات کودکی و نوجوانیم در ورزشگاه پیر انزلی ثبت شده اند، اینکه من چقدر عاشق ملوان هستم وصف ناپذیر است اما این را می دانم که عشق من به ملوان فقط و فقط و فقط  به ملوانی است که با آن بزرگ شده ام و لاغیر… ادامه مطلب…

متاسفانه در این مدت کوتاه اتفاقاتی رخ داده است که شاید ظاهرا” زیاد مهم نبوده اند اما می توانند شروعی برای تغییرات بزرگ در بدنه این باشگاه قدیمی باشند.

می خواهم با یک مثال منظورم را واضح تر بیان کنم: معمولا” زمانی که می خواهیم وارد یک حوضچه آب گرم شویم قبل از ورود انگشت شصت خود را به آرامی در آب فرو می بریم تا دمای آب را تست کنیم که مبادا حرارت بالای آب بدنمان را بسوزاند و با این قانون نانوشته در دیگر مسائل روزمره زندگیمان نیز مواجه می شویم.

همانطور که نام شهر باران کاملا” بی سر و صدا از بندرانزلی به رشت انتقال یافت و آب از آب تکان نخورد، نامی که شناسنامه شهرمان بود اما با چند تابلو در ورودی شهر رشت استارت انتقال آن زده شد و از آنجایی که هیچ اعتراضی نشد این انتقال به راحتی صورت گرفت، حتی در همین هفته یک خبرگزاری معتبر تالاب انزلی را تالاب رشت، انزلی، صومه صرا معرفی کرد که این نیز استارت جدیدی برای تغییر نام این تالاب است.

متاسفانه توجیه مدیران جدید برای استفاده از لباس قرمز مرا که عضو کوچکی از جامعه بزرگ هواداران ملوان هستم قانع نکرده است، چرا که تهیه یک دست لباس تمرین برای باشگاه بزرگی همچون ملوان بیشتر از یک ساعت وقت نمی گیرد، واکنش هواداران به استفاده از رنگ قرمز در لباس ملوان کاملا” قابل پیش بینی بود و نیازی به تست کردن نداشت، باید بدانید این حوضچه همیشه داغ و سوزان است و هر رنگی به جز سفید دمای آب حوضچه را به ۱۰۰% درجه سانتیگراد می رساند.

موضوع دیگری که می خواهم به آن اشاره کنم حضور هواداران دو آتشه جدیدی است که هنوز پا به سکو نگذاشته وارد چمن شده اند و خود را سر دسته هواداران می دانند، بهتر است در این مورد به یک تذکر بسنده کنیم و وارد جزئیات نشویم.

اما با تمام تفاسیر به جزء چند مورد در دیگر موارد مدیریت جدید عملکرد قابل قبولی داشته است و با ادامه این روند می توان پیش بینی کرد مشکل مدیریتی باشگاه ملوان که در ادوار مختلف با آن مواجه بوده ایم حل خواهد شد.

در آخر یک شعار قدیمی را خدمتتان یاد آوری می کنم که بارها در ورزشگاه پیر شهرمان آن را فریاد زده ام: ملوان ضد قرمز ملوان ضد اس اس

با آرزوی موفقیت برای قوی سپیدمان…

  رضا نویدی

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علی صیاد

۱۵ تیر ۱۳۹۱

آقا رضا آفرین . خیلی خوب دیدی و خوب نوشتی . کاش مسئولای این شهر هم مثل تو میدیدن و می فهمیدن . هر چند این روال کار شهر باران (همون همسایه ) هستش که کاملا بی سرو صدا نیش خودشو بزنه .
برای انتخاب مسئولای انزلی هم ید طولایی داره و اثر زیادی هم میذاره . مثلا مرکز استانه البته مثلا . به خاطر همینه که همیشه انزلی مورد جفا قرار می گیره . چون تز همسایه اینه ( البته این مثل ژاپنی هستش ) که : برای از بین بردن یک شهر نیاز به جنگ و کشتار نیست فقط کافیست یک احمق را مدیر یک جمع کاردان کنید . حالا اونا هم همین کارو دارن میکنن . ولی یه چیزی رو فراموش کردن . اونم غیرت انزلیچیهاست که اونا ازش بی بهره هستن .واسه همینه که تیرشون به سنگ میخوره . دم خودمون گرم که حالشونو میگیریم اساسی….

پاسخ

sasan پاسخ در تاريخ تیر ۱۷ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹:

آقا رضااااااااااااااا گل گفتی …. حرف حق جواب نداره

m.d

۱۵ تیر ۱۳۹۱

گل گفتی پسر
موافقم عجییییییییییب…

پاسخ

hesi

۱۵ تیر ۱۳۹۱

دمت گم نویسنده خیلی خوب بود دمت گم

پاسخ

سیامک

۱۵ تیر ۱۳۹۱

هوادارای جدید رو خوب اومدی.
یکی رو خوب می شناسم که چقدر پرسپولیسیه

پاسخ

Kabir

۱۵ تیر ۱۳۹۱

درسته اقا رضا از گذشته بوده مثل خطه زیباکنار که از انزلی جدا کردنش( البته فقط تو اسم تونستن) .یه عمر حسرت دریا،تالاب رو داشتن و دارن

پاسخ

3eyed Ali

۱۵ تیر ۱۳۹۱

عرض تسلیت به خانواده محمد صیاد کشوری (ممی کشوری)

محمد صیاد کشوری بازیکن دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ تیم فوتبال ملوان بندر انزلی دیروز در یک سانحه رانندگی درگذشت.

دیشب در منطقه ای خارج از انزلی، یک تویوتا لنکروز به محمد صیاد کشوری می زند و راننده بلافاصله از صحنه متواری می شود. بیژن حسینی همبازی صیاد کشوری اولین کسی بوده که بالای سر او حاضر می شود.

بیژن حسینی در این خصوص به خبرنگار شبکه ایران گفت: مرحوم صیاد کشوری قصد داشته سوار موتورش شود که سوئیچ موتور از دستش می افتد. او خم می شود تا سوئیچ را بردارد که تویوتا لنکروز با سرعت از کنار او رد می شود و سپر ماشین با قدرت به سر و کتف محمد برخورد می کند. صیاد کشوری هم در جا فوت می کند.

وی افزود: البته شماره تویوتا لنکروز توسط یک راننده آژانس برداشته شده و به ماموران ارائه شد. ماموران هم راننده ماشین را شناسایی کرده اند. گفته می شود او فردی ۴۵ ساله و اهل فومن است. البته او هنوز خودش را معرفی نکرده است.

این همبازی محمد صیاد کشوری درباره اینکه او را با سیروس قایقران مقایسه می کردند، گفت: محمد هم مثل مرحوم قایقران پیراهن شماره ۹ ملوان را می پوشید. از لحاظ قیافه و شکل ظاهری هم خیلی شبیه قایقران بود و از خصوصیات بازی او شوتزنی بود. بعد از مرحوم قایقران خیلی ها صیاد کشوری را با او مقایسه می کردند و اصلا از آن به بعد مد شد که لقب قایقران به یکی، دو بازیکن ملوان داده شود.

پاسخ

sara

۱۵ تیر ۱۳۹۱

واقعا حق با شما ست ، من هم همیشه به این قضیه فکر میکردم اما حیف که کاری از دست ما برنمیاد

پاسخ