عصر امروز تیم ملوان بندر انزلی با نتیجه دو بر صفر در شیراز از تیم فجر سپاسی شکست خورد تا با توجه به نا مهربانیهای مسئولین بندر انزلی، منطقه آزاد و نیروی در یایی و همچنین با توجه به ضعفهای تاکتیکی و دیگر مسائل حاشیه ای هوادار ملوانی غمگین ترین هوادار این روزهای لیگ باشد. ادامه مطلب…

شاید مسئولین این تیم فکر می کنند با توجه به امتیازات کسب شده در لیگ برتر خواهند ماند و این استرس هواداران بی دلیل است، اما یادشان رفته که فوتبال ایران چقدر به قول آقای فردوسی پور کثیف است و باید در این هفته های پایانی منتظر تبانی و ناجوانمردی از سوی تیمهای پائین جدول باشیم.

با توجه به وضعیت مالی ملوان و با توجه به روابط ضعیف مدیران این تیم نگرانی هواداران بیش از پیش شده است و تا دیر نشده باید فکری به حال این تیم کرد، اما چه فکری؟ تکلیف هوادار این تیم چه می شود؟ چه کسی باید بی سر و سامانیها را از بین ببرد؟

با نگاهی به جدول متوجه می شویم دیگر شوخی بس است و ادامه این روند توهینی است  به شعور مردم این شهر و زیر پا گذاشتن احساسات آنها، پس آقای مسئول بهتر است معنای مسئول بودن و مسئولیت را به درستی درک کنید و در انجام وظایفتان کم کاری نکنید.

نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد واژه ویران کننده ترس است که در نوع بازی تیم و همچنین مدیریت باشگاه به وضوح دیده می شود، معمولا” تیمی که در یک بازی گلی دریافت می کند همه تلاش خود را به کار میگیرد تا آن را جبران کند اما متاسفانه در این فصل بارها این اتفاق برای ملوان افتاد ولی تلاش بازیکنان برای جبران گل بسیار آماتور و مبتدی دیده شد، تلاشی که در اکثر بازیها بی نتیجه بود.

 

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

سجاد محبوب

۲۵ فروردین ۱۳۹۱

آنقدر از زندگی دلگیرم که روز مرگ خود را جشن میگیرم

پاسخ

HESAM-4030

۲۵ فروردین ۱۳۹۱

خسته شدم خدایی.تا کی باید این وضعیت تیم تحمل کرد.تو شهر خودمون میبازیم بیرون شهر هم میبازیم
هیچ ارگانی هم که به این تیم کمک نمیکنه.مدیر عامل درست و حسابی نداریم.
آقا وقتی منم از جایی پول نگیرم حالی واسه بازی ندارم،حالم گرفته شده،اون رشتی ها بالاتر از ما هستن،الانم باید
حرفای چرت و پرتشون رو تحمل کرد
هی خدا

پاسخ

حسین ملوانی

۲۵ فروردین ۱۳۹۱

کاش میفهمیدند چه بغضی راه گلوی ما روبسته

پاسخ

majid-d

۲۵ فروردین ۱۳۹۱

با چه بدبختی رفتیم تل شیرازو گیر اوردیم (کاش گیر نمیاوردیم)
که بازی رو ببنیم اما روزمون نبود…
تمام شهر اعصابشون خورده…

پاسخ

juju

۲۵ فروردین ۱۳۹۱

dobare be ruzaye akhar mikhad bekesheeeee.. ba zur o esteres ke bekhaym berim paein ya bemunim tu lig

پاسخ