تیم فوتبال ملوان بندر انزلی اولین دیدار خود در لیگ برتر را با حضور پر شور هواداران گیلانی با نتیجه یک بر صفر مقابل گهر درود با پیروزی پشت سر گذاشت.

تک گل این دیدار را سید جلال رافخائی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، این دیدار حواشی عجیبی داشت که در ادامه به گزارش کامل آن می پردازیم. ادامه مطلب…

اولین نکته عجیبی که بعد از ورود به استادیوم کرج به چشم می خورد حضور هواداران دو تیم در سکوهای مجاور هم بود، که همین امر باعث شروع درگیریها شد.

نیمه اول این دیدار بسیار آرام دنبال شد و هواداران به تشویق تیمهای خود مشغول بودند،  اما دقایقی بعد از سوت پایان نیمه اول ناگهان باران سنگ از سمت هواداران تیم لرستانی به سمت ملوانی ها به راه افتاد و باعث مجروح شدن چند هوادار ملوانی شد که حال دو نفر آنها بسیار وخیم بود.

آقای صادق درودگر با دیدن صحنه های درگیری به سرعت خود را به سکوها نزدیک کرد و از هواداران تیم ملوان درخواست کرد تا آرامش خود را حفظ کنند و از سکوی لرها فاصله بگیرند، همچنین چند آجر پاره را جمع آوری کرده و تحویل ناظر بازی داد.

ماموران نیروی انتظامی از آنجایی که لوازم محافظت از خود را همراه نداشتند به صحنه نزدیک نشدند تا مبادا مورد اصابت سنگهای پرتاب شده قرار گیرند.

این درگیریها در حالی اتفاق افتاد که هواداران دو تیم هیچ فحاشی به یکدیگر نکردند و حتی هیچکدام بر علیه تیم مقابل نیز شعاری ندادند و هنوز برای انزلیچیها منشاء این درگیریها مجهول است.

بعد از اتمام بازی هواداران ملوان بازیکنان تیمشان را فرا خواندند و آنها را با تشویق خود بدرقه کردند. ضمنا” مردم از بازی دو بازیکن جوان که به عنوان بازیکن جایگزین وارد زمین شده بودند ابراز رضایت داشتند.

اما در هنگام خروج از ورزشگاه، هواداران ملوان صحنه هایی را دیدند که در تمام ادوار لیگ ایران کسی به چشم ندیده بود، همه چیز شبیه یک فیلم و یا شاید یک بازی کامپیوتری خشن بود، البته قبل از این هم مشابه این درگیریها اتفاق افتاده بود اما نه به این شدت، به طوری که اتومبیلهای هواداران ملوان زیر پای لرها مچاله می شد و اتوبوسها نیز به رگبار سنگ و آجر بسته شده بودند.

پس از این اتفاقات آقای صادق درودگر به سرعت خود را میان هواداران رساند و به آنها اطمینان خاطر داد که مشکلی برای آنها به وجود نخواهد آمد و ۳دستگاه اتوبوس جدید در اختیارشان قرار داد تا به انزلی منتقل شوند.

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

hesi

۳۰ تیر ۱۳۹۱

لر … … هیچی نمیفهمن

پاسخ

m.d

۳۰ تیر ۱۳۹۱

خدا پدر گوسفند رو بیامرزه

پاسخ

m.d

۳۰ تیر ۱۳۹۱

گوسفند زبون نفهم دیدید؟

پاسخ

امیر فیشر

۳۰ تیر ۱۳۹۱

بابا چرا ایراد میگیرید
این نوع تشویقشونه دیگه
عادت میکنید

پاسخ

یاراحمدی

۳۰ تیر ۱۳۹۱

خطاب به هوادارای ملوان:آیا تا به حال از خودتون پرسیدید که در ورزشگاه شما از هوادارای تیم میهمان خبری نیست.ایا شما این اجازه رو به هوادار تیم میهمان میدید که به راحتی و بدون دردسر تیم خودشو تشویق کنه.علت اون وجود ناامنی برای هوادارای تیم میهمانه.همه مردم ایران بارها این قضیه رو دیدن.من دوستان گیلک زیادی دارم .همگی ادعا میکنن که در انزلی هیچکس جرات تشویق تیمی غیر از ملوان رو نداره.ایا چاقو با سنگ فرق داره
اگه هوادارای تیم گهر مثل رشتی ها از شما کتک میخوردن آیا باز این حرف ها رو میزدید(۱۰۰ نفر به یک نفر)تعداد شما که از گهری ها بیشتر بود
چرا هوادارای تیم گهر در بازی با راه اهن با وجود شکست سنگین ۳-۱ حین بازی و پس از بازی تیم و سرمربی رو تشویق کردن.آیا اونا در عرض ۵ روز با فرهنگ شدن
در پایان باید بگم که در هفته های آتی میزبانی شما برای سایر تیمها خیلی چیزها رو مشخص میکنه

پاسخ