بعد از اینکه حسین هدایتی هفتاد درصد از سهام باشگاه ملوان را خریداری کرد، همه علاقمندان به فوتبال در انتظار دیدن نامهای بزرگ در لیست خرید ملوان بودند ، اما روند جذب بازیکن توسط مدیریت جدید باشگاه ملوان نشان می دهد که آنها با سیاست و علم جدید پا به عرصه فوتبال گذاشته اند و گویا آمده اند تا ثابت کنند مدیران لایقی در فوتبال حرفه ای خواهند بود. ادامه مطلب…

بعد از مشخص شدن وضعیت باشگاه ملوان، پژمان نوری و مازیار زارع که از ماهها قبل قول بازگشت به ملوان را داده بودند قراردادشان را با این باشگاه به ثبت رساندند تا مردم انزلی نفسی به راحتی بکشند.

پس از آن نیز جواد شیرزاد که یکی دیگر از بازیکنان پرورش یافته در مکتب ملوان بود به این تیم پیوست تا پروژه بازگشت ستارگان انزلیچی، نیمی از راه را طی کند.

در ادامه نام سیامک کوروشی به میان آمد و او نیز به ملوان پیوست تا ثابت شود مدیریت جدید به دنبال جذب نامهای بزرگ نیست، این بازیکن  از چند باشگاه بزرگ از جمله سپاهان پیشنهاد داشت و چند ماه پیش نیز به تیم ملی کشورمان دعوت شده بود و این موارد نشان دهنده شایستگی های این بازیکن است.

حسین بادامکی نیز در این فصل افتخاری بزرگ را تجربه خواهد کرد و پیراهن سفید ملوان را بر تن می کند، از نظر کارشناسان این بازیکن از خلاقیت مثال زدنی برخوردار است و می تواند تاکتیکها را به درستی اجرا کند،  برای ساختن یک تیم منسجم وجود بازیکنی با این خصوصیات ملزوم است.

با این حساب تا کنون ۳ بازیکن بومی جذب شده اند و ۲ بازیکن غیر بومی (دغاغله و مسلمان) از ملوان جدا شده اند و ۲ بازیکن غیر بومی دیگر (بادامکی، کوروشی) جایگزین شده اند تا همچنان ملوان یک تیم بومی باقی بماند.

بازیکنان دیگری نیز در شرف پیوستن به این باشگاه بزرگ هستند که در چند روز آینده قراردادشان ثبت خواهد شد، ضمن اینکه نباید فراموش کرد که بازیکنان امید سرمایه های اصلی فوتبال انزلی هستند.

نکته جالبی که باید به آن اشاره کرد عکس العمل منطقی مردم انزلی به این شیوه مدیریت است و انزلیچیها باز هم نشان دادند با هر اتفاقی جوگیر نمی شوند و ندای قهرمانی سر نمی دهند، مردم این شهر می دانند برای کسب هر موفقیتی  باید سلسله مراتب را طی کرد.

به هر حال امیدواریم با حمایت همه جانبه مردم فهیم انزلی تیم ملوان با سربلندی رقابتهای این فصل را پشت سر گذاشته و شاهد پرواز قوی سپید شهرمان در آسمان ایران عزیزمان باشیم.

رضا نویدی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

m.d

۱ تیر ۱۳۹۱

کاملا موافقم

پاسخ

سیامک

۱ تیر ۱۳۹۱

فصل گذشته آرزو می کردیم فقط پژمان برگرده ولی این فصل اوضاع خیلی عالیه
همه باید از اسم ملوان بترسن

پاسخ

hesi

۱ تیر ۱۳۹۱

ملوان عشقه-پدر داماش در میاریم

پاسخ