قهرمان کاراته جهانی پس از پذیرفتن سرمربیگری تیم ملی کاراته سوئد گفت: قصد ندارم در کادرفنی از مربیان ایرانی استفاده کنم.

 

جاسم ویشگاهی در گفت‌وگو با (ایسنا)، اظهار کرد: مدتی است که با سوئدی‌ها در حال مذاکره بودیم و سرانجام این مذاکرات به نتیجه‌ رسید و قرار شد هدایت تیم بزرگسالان آن کشور را برای حضور در مسابقات قهرمانی اروپا بر عهده بگیرم. ادامه مطلب…

وی در پاسخ به این سوال که چطور با سوئدی‌ها در ارتباط بود؟ افزود: من پیش از این مدتی هدایت تیم ملی جوانان آن‌ها را بر عهده داشتم و از آن موقع مرا کاملا می‌شناختند.

ویشگاهی با اشاره به این که قراردادش سه ماهه و قابل تمدید است گفت: پنجم فروردین ۹۱ به سوئد می روم تا به صورت رسمی کارم را آغاز کنم و برنامه‌ام را ارائه کرده و کار آماده سازی را شروع کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که اکنون او سرمربی تیم ملی سوئد است و آیا قصد دارد از کاراته کاران سرشناس ایران که می‌شناسد را در کادرفنی آن تیم استفاده کند؟ ادامه داد: قصد ندارم و نمی توانم چنین کاری کنم، چون مسئولان کاراته سوئد قبلا مربیان خود را انتخاب کرده‌اند و تنها من باقی مانده بودم.

ویشگاهی در مورد این که چطور می‌خواهد کاراته کاران سوئد را آماده کند و می‌تواند آن‌ها را به مرز آمادگی لازم جهت حضور در مسابقات قهرمانی اروپا برساند؟ گفت: کاراته کاران آن کشور با توجه به حضور در مسابقات مختلفی که شرکت می‌کنند آمادگی نسبی خوبی دارند و مشکلی در راه آماده سازی ندارند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در راه آماده سازی کاراته کاران سوئدی اردویی را هم در ایران خواهد داشت؟ افزود: نمی خواهم در این رابطه صحبت کنم.

گفتنی است کاراته کاران سوئد در سال ۲۰۰۲ یکبار برای برپایی اردویی مشترک به ایران آمده بودند که گویا از آن اردو و نحوه برخورد فدراسیون کاراته راضی نبودند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

shabnaz

۲۱ اسفند ۱۳۹۰

kheili mataleb vaghan ali bood.liiike

پاسخ