پایان اولین دوره مسابقات فوتبال ساحلی محلات

فینال اولین دوره مسابقات فوتبال ساحلی محلات جام فجر در دهستان لیجارکی (حسن رود) باحضور بخشدار محترم بندر انزلی جناب آقای کاظمی و جناب آقای شیرزاد مسئول ورزش روستایی شهرستان و همچنین جناب آقای پور احمد، حسابدار کل دهیاریهای شهرستان انجام شد… ادامه مطلب را مطالعه کنید

در این دیدار حساس که هر دو تیم از چند بازیکن لیگ برتری فوتبال ساحلی بهره

می بردند تیم دهیاری باغ محله موفق شد با نتیجه دو بر یک از سد حریف خود بگذرد و جام قهرمانی اولین دوره این مسابقات را از آن خود کند.

در حاشیه این مسابقات سرمربی و استعداد یاب تیم لسمان مروارید خزر بازیها را مورد آنالیز قرار داد و در روز پایانی از کشف جدید خود خبر داد و به انزلی کلاب گفت: نام ایمان احترامی را به خاطر بسپارید.

در پایان به تیمهای اول تا سوم جوایزی اهدا شد و همچنین از بازیکنان نونهال که با نام آینده سازان در این مسابقات شرکت کرده و با شکست مقابل قهرمان این مسابقات از ادامه راه بازمانده بودند تقدیر و تشکر به عمل آمد و به هر کدام یک دست پیراهن مقدس ملوان اهدا گردید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

pooya

۲۹ بهمن ۱۳۹۰

گزارش جالبی بود، ای کاش بیشتر از اینها به فوتبال ساحلی این شهر رسیدگی بشه.

پاسخ

sasan

۲۹ بهمن ۱۳۹۰

این مسابقات فوتبال انزلی رو رشد میده
پیروز باشید

پاسخ

سعید

۲۹ بهمن ۱۳۹۰

من این بازیها رو از نزدیک دیدم، سطح بازیها خیلی بالا بود و چند بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی هم حضور داشتن.
اگه به فوتبال ساحلی انزلی توجه بشه خیلی جای پیشرفت داره.

پاسخ

به نمایندگی از تیم قهرمان

۲۹ بهمن ۱۳۹۰

بنده به نمایندگی از هم بازیهام از همه عوامل این مسابقات از جمله دهیاری و شورای اسلامی دهستان لیجارکی نهایت تشکر رو دارم و ضمناتشکر ویژه دارم از سرمربی تیم آقای رضا قاسمی و سرپرست آقای بهزاد راضی و دهیاری و شورای اسلامی باغ محله که واقعا با حمایت اونها و لطف خدا این عنوان رو به دست آوردیم.
در آخر برای هم بازی خوبم ایمان احترامی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم سرمربی تیم ملی بازی این جوان رو در لیگ برتر ببینه و ایمان رو در لباس تیم ملی ببینیم.
از سایت خوب شما هم تشکر میکنم.

پاسخ