افتتاح ۱۱۳ پروژه در انزلی

  • 6 سال پیش
  • بدون ديدگاه

فرماندار انزلی از افتتاح ۱۱۳ پروژه این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از انزلی، سعادتمند داوودی در جریان افتتاح یک طرح کشاورزی این شهرستان با اشاره به اهمیت پروژه‌های انزلی اظهار کرد: پروژه‌های بندر انزلی از نظر رتبه‌بندی پس از رشت قرار دارد و این امر نشانه روند توسعه و پیشرفت انزلی است.

وی با بیان اینکه اعتبارات شهرستان‌های استان بین سه تا هفت درصد رشد داشته، تصریح کرد: بندر انزلی تنها شهرستان استان است که اعتبارات تملک و دارایی‌ آن با ۱۰۰ درصد افزایش به ۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان رسیده است.

این مسئول اعتبارات ملی انزلی در سال جاری را مربوط به کنارگذر این شهرستان دانست و افزود: این پروژه اعتبار میلیاردی دارد و تا پایان دولت دهم به بهره‌برداری می‌رسد.

وی راه‌آهن رشت‌ـانزلی‌ـآستارا، توسعه اسکله بندر و منطقه آزاد را جزو پروژه‌های میلیاردی انزلی برشمرد و ادامه داد: با افتتاح این پروژه‌ها آینده خوبی برای انزلی رقم می‌خورد.

داوودی، بزرگ‌ترین پروژه هفته دولت در انزلی را مسکن مهر ۳۰۰ واحدی عنوان کرد و گفت: آبرسانی و برق‌رسانی به شش روستا، بهره‌برداری یک شرکت تولیدی، کشاورزی و… از دیگر پروژه‌های هفته دولت است.

این مسئول با اشاره به اینکه امسال آب شرب و بهداشتی تمام شهرستان‌های انزلی تامین می‌شود، تصریح کرد: با حفر یک حلقه چاه در روستای «اشترکان» ۱۳ روستای انزلی از آب بهره‌مند می‌شوند.

فرماندار انزلی بهره‌برداری از سیستم آب شیرین‌کن منطقه سنگاچین را موجب برطرف شدن مشکل آب بهداشتی این شهرستان دانست و یادآور شد: بهره‌برداری از ۳۷ پروژه برق‌رسانی و افتتاح ۱۰ دهنه آب‌بندان در هفت روستای انزلی از دیگر پروژه‌های هفته دولت است.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری ۱۱۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *