در هفته گذشته بنرهایی در سطح شهر نصب گردید که نام آقای فرامرز خود نگاه در آنها با رنگهایی خاص نوشته شده بود تا توجه بینندگان را به خود جلب کند، حتی در چند بنر، این مسابقات را با عنوان قویترین مردان ایران درج کرده بودند، اما وقتی گزارشگر انزلی کلاب خود را به سالن شادروان محمد ربیعی رساند هیچ اثری از اسامی روی بنرها پیدا نکرد.  ادامه مطلب…

وقتی دلیل عدم حضور آقای خودنگاه را جویا شدیم، طبق معمول جوابهای مختلفی شنیدیم که نقطه مشترک تمام این جوابها عدم هماهنگی صحیح از جانب مسئولین بود و این ناهماهنگی به نوعی این مسابقات را زیر سوال برد.

علاقمندان زیادی از این مسابقات استقبال کردند و نکته جالب این مسابقات حضور بانوان در سکوهای سالن بود، ضمن اینکه اکثریت مردم از عدم حضور آقای خود نگاه ابراز نارضایتی کردند.

به هر ترتیب این مسابقات انجام شد و در وزن ۱۰۵- کیلوگرم، مجید عباسی از بندرانزلی با کسب ۴۸ امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کرد.

همچنین کامران کیومرثی از لاهیجان با کسب ۴۲ امتیاز دوم شد و سیدابراهیم لک زایی از لنگرود با کسب ۴۰ امتیاز در مکان سوم قرار گرفت.

در وزن ۱۰۵+ کیلوگرم نیز محمد پارسا از بندر انزلی با کسب ۴۰ امتیاز به مقام قهرمانی رسید، شهرام لطفی از بندر انزلی با کسب ۲۹ امتیاز در مکان دوم قرار گرفت و مهرزاد روشنی از رشت با کسب ۲۸ امتیاز عنوان سوم را کسب کرد.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

感覚の-hesi

۷ خرداد ۱۳۹۱

همه جا مسؤولین هستن که خرابکارى میکنن،شده جاى این مسائل رو نشنوى که مسئول …..
بیخیال مسئولان … انزلى چى رو عشق

پاسخ

mojtaba

۷ خرداد ۱۳۹۱

ه رضازاده میگفتن بیاد خوووووووو

فرقی نمیکرد که
معرفت مهمه

پاسخ

m.d

۷ خرداد ۱۳۹۱

انزلی چرا ششم شد?

پاسخ