صبح امروز در یک برنامه ورزشی که از شبکه باران پخش می شد آقای مجتبی پور بخش مجری این برنامه از موقعیت خود به نفع علایق شخصیش سوء استفاده کرده و در تماس تلفنی که با آقای صادق درودگر داشتند به تبلیغات تیم مورد علاقه خود پرداختند. ادامه مطلب…

در قسمتی از این تماس تلفنی آقای صادق درودگر با اشاره به نام غفور جهانی، عزیز اسپندار، سیروس قایقران و… همکاری با تیم ملوان را باعث افتخار دانست اما در همین لحظه مجری برنامه لب به سخن گشود و گفت: پس دوستیتان با آقای عابدینی چه می شود؟ آیا این موضوع باعث ناراحتی ایشان نخواهد شد؟

اگر بیننده ای از یک استان دیگر توسط گیرنده دیجیتال شبکه باران را می دید،با شنیدن سوالات مجری برنامه یا فکر می کرد بندر انزلی در استان گیلان قرار ندارد و یا  اینکه شبکه باران فقط اختصاص به شهر رشت دارد.

آقای مجری در ادامه گفت: نیروی دریایی گفته است فقط ۵۱% سهام را واگذار میکند اما باید ۱۰۰% هزینه ها را بپردازید که آقای درودگر جواب داد این مسائل در جلسات آینده بحث خواهد شد، و باز هم آقای مجری که کلافه به نظر می رسید گفت: البته داماش فصل قبل هفتم شده است و شرایط خوبی دارد که آقای درودگر در این رابطه اظهار نظری نکردند.

به راستی سهم این شهر از صدا و سیمای استان چقدر است؟ آیا کسی نیست از حق مردم در قدرتمندترین رسانه یعنی صدا و سیما دفاع کند؟ یکی از دغدغه های هواداران تیم ملوان گزارشگران ورزشی این شبکه است که به وضوح به جانبداری می پردازند و گاها” از کلمات و جملاتی استفاده می کنند که باعث ناراحتی مردم می شود.

با وجود تمام این مسائل اگر به شبکه های اجتماعی و سایتهای انزلی مراجعه کنید از کامنتهای کاربران متوجه می شوید فرش قرمزی در این شهر برای کسی پهن نشده است و برای هواداران تیم ملوان قبل از پول مسائل مهمتری در اولویت قرار دارند.

امیدواریم مسئولین شهر به این مسائل رسیدگی بیشتری داشته باشند و سهم انزلی که زمانی قطب اول تئاتر ایران بود را در صدا و سیمای استان مشخص کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

كامران سهامي

۱۵ خرداد ۱۳۹۱

تنهایی ما دلپذیر تر از آن است که نیازمند مشتی ج… …ش دلال مسلک همچون دلقک سیمای آفتابه بیاران شهر طشت رسوایی پوربخش و امثالهم باشیم. ما ملوانان عمری است بر زانوان خود ایستاده ایم و منت احدی را هم نکشیده ایم اگر زارع را به پرسپولیس دادیم ۷۰ میلیون بابت مرغوبیت پیراهن ( تو بخوان اعتبار ) دریافت کرده ایم . انتخاب هر سرمایه داری بین ملوان و تیم رنگین کمان رشت نشان از عیار دانش و شعور اجتماعی و اقتصادی او خواهد داشت پس در هر حالتی ما برنده ایم ما را چه نیازی است که روزانه جای دوست و دشمن را نشان دهیم و بقای خود را گدایی کنیم ما بی پولان گردن کلفتیم . تاریخ ما سراسر جدال با ناملایمات است در شهر ما مال مردم خورانی چون عابدینی و شرکای آنچنانیش جایی ندارند ما ملوان نجیبمان را چون چشمانمان حفظ خواهیم کرد اگر راهمان سخت و پر مخافت است چه باک بچه پل چوبی که نیستیم فرزند طوفان و موجیم ما می مانیم چون شرفمان را به حراج نگذاشته ایم !

پاسخ

۱۵ خرداد ۱۳۹۱

پوربخش امثال پوربخش اگه فوتبال میفهمیدن وضع فوتبال رشت الان این نبود،که منتظر یه پدر ناتنی دیگه باشه تا تیم بی ریششونو به عقد یک ساله در بیاره و اسم هویت نداشته تیم کلا دوباره با پول بخره.
اقای پوربخش:اسم و لوگو باشگاه مثل هویته به خدا فروشی نیست.

پاسخ