از آنجایی که مدت زیادی نیست انزلی کلاب فعالیت خود را آغاز کرده لازم دانستیم خدمت دوستان عرض کنیم کلیه مطالبی که در مورد انتخابات در این سایت منتشر می شود، کاملا” بدون سمت و سو و کوچکترین حمایتی از شخص خاصی است… ادامه مطلب را مطالعه کنید…

  • در قرآن کریم سوره رعد آیه۱۱ آمده:

خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمی دهد مگر اینکه آنها خود تغییر دهند.

در شهری زندگی می کنیم که منابع طبیعی و صنعتی فراوانی دارد پس نمی توان از اهمیت انتخابات چشم پوشی کرد. با توجه به خبرهایی که مبنی بر حذف نهاد ریاست جمهوری و ایجاد مقام نخست وزیری که توسط نمایندگان مجلس انتخاب می شود به گوش می رسد و اگر این زمزمه ها محقق شوند پس نتیجه می گیریم انتخابات مجلس نهم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

انزلی کلاب به جوانان انزلیچی توصیه می کند برای انتخاب خود ارزش قائل شده و در انتخاب نامزد مورد نظر نکاتی همچون: تقوا، راستگویی، تحصیلات، مردمی بودن، اخلاق، سابقه کاری و حتی سابقه و شخصیت حامیان و اطرافیان نامزدها را مورد توجه قرار دهند. البته سخنرانی و قدرت بیان یک نامزد می تواند یک مسیر مناسب برای انتقال حرف من و شما به مجلس باشد.

  • سه نامزد انتخابات دوره نهم مجلس شورای اسلامی در بندر انزلی:
  • آقای صادق برزگر
  • آقای حسن خسته بند
  • آقای علی طاهباز

 

  • آقای عسکر صیاد نعمتیان نیز انصراف خود را اعلام کردند.

 

امیدوارم با قلبی که به عشق انزلی می تپد و با دانش کافی پای صندوق رای حاضر شویم…

لطفا نظر خود را در مورد انتخابات و نامزد مورد نظرتان عنوان کنید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

پویا قربانی نژاد

۷ اسفند ۱۳۹۰

من واقعا نمی دونم باید به کی رای بدم ولی این روزها من و رای من خیلی با ارزش شدیم، امیدوارم بعد از انتخابات هم ارزشمند باقی بمونیم.
توی سایت نامزدها که میرم نظرات تعصبیه واسه همین از دوستانی که با نمایندگان آشنایی دارن میخوام بدون جانبداری من رو در انتخاب خودم راهنمایی کنن.
با تشکر از مطلب خوبتون.

پاسخ

حسام 4030

۷ اسفند ۱۳۹۰

I do not like this word

پاسخ