1[1]

 

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، عصر روز دوشنبه نشست فرماندار بندرانزلی با خبرنگاران به مناسبت هفته دولت برگزار شد، عبدالصمد صفرنژاد ضمن گرامی داشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و با هنر اظهار داشت: ۹۹ پروژه شهری و روستایی با اعتباری بیش از ۲۲ میلیارد تومان در شهرستان بندرانزلی به بهره برداری خواهد رسید.
صفرنژاد با بیان اینکه هفته دولت فرصتی مناسب برای بیان عملکرد دستگاه های اجرایی در شهرستان ها می باشد افزود: ارائه گزارش عملکرد مثبت دولت باعث ایجاد دلگرمی در مردم و افزایش انگیزه در مسئولین خواهد شد.
وی گفت: با وجود محدودیت های مالی دولت، پروژه های مثبتی در بندرانزلی در حال بهره برداری است و ۷۰ پروژه شهری و ۲۹ پروژه روستایی این شهرستان برای ۳۹ نفر به صورت مستقیم و ۲۲۲ نفر به صورت غیر مستقیم ایجاد اشتغال کرده است.
فرماندار بندرانزلی پروژه های شهرستان را شامل : بهسازی مسکن روستایی، تامین آب آشامیدنی ،ساختمان دهیاری در سه روستای غرب انزلی، اجرای طرح هادی روستایی ، افتتاح استخر سرپوشیده بانوان ، احداث کتابخانه، نصب ترانس برق ، افتتاح سالن ورزشی، اصلاح و بازسازی تاسیسات شبکه آب شرب شهرستان، بهره برداری از سه واحد مسکن مهر مددجویی،احداث کتابخانه روستایی، بهره برداری از مجموعه اداری شهرداری در محل کشتارگاه سابق، بازسازی محوطه پارک دادگستری و بازگشایی کوی باهنر و اتصال آن به کنارگذر دانست و تصریح کرد: ما صرفا عملکرد دستگاه هایی را اعلام میکنیم که دارای پروژه هستند و شاید عملکرد دستگاه ها و ادارات دولتی که به درستی خدمات رسانی به مردم را انجام می دهند در این هفته کمتر دیده شود.
صفرنژاد در خصوص دستگاه هایی که در بندرانزلی پروژه های عمرانی داشته اند خاطر نشان کرد: از بین دستگاه های اجرایی انزلی اداره برق ۵۲ با پروژه، کمیته امداد با ۱۶پروژه، اداره آب و فاضلاب ۸پروژه، شهرداری ۵ پروژه، بنیاد مسکن ۵ پروژه، دهیاری سه پروژه، اداره تعاون و کار و رفاه ۲پروژه، و اداره بهزیستی، اداره ورزش و جوانان، سپاه ناحیه مقاومت بسیح و کتابخانه های عمومی شهرستان هرکدام یک پروژه در دست احداث دارند.

مقام عالی دولت در بندرانزلی، با بیان اینکه دولت تدبیرو امید بسیار مظلوم واقع شده است افزود: زمانی که آقای روحانی دولت را تحویل گرفت نرخ تورم در جامعه حدود ۴۶ درصد بود و خوشحالیم که امروز نرخ تورم تک رقمی شده است و قطعا با صبر و حوصله مردم گره های اقتصادی گشوده خواهد شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

گلسفیدی

۲ شهریور ۱۳۹۵

دست رییس اداره برق درد نکنه که ۵۲ تا پروژه را ظرف یک سال انجام داده ایشون ظاهراٌ برای انتخابات شورای شهر انزلی خیز برداشته
.اگر سوال کنید که بودجه های دولتی را چه جوری تقسیم می کنند می فهمید .نزدیک یک سال هست که وسط غازیان هسنیم وتقاضای مثبت انشعاب برق را هم از اداره برق گرفتیم ولی هنوز برق نداریم . ایشان از نصب ده تیر برق وسطشهر عاجزند . اگر کاری هم می کنند زیر فشار نماینده شهر آقای خسته بند برای برق رسانی به مسیرهای کنارگذر انزلی و خارج شدن منطقه و شهریت آن مناطق هست . درحالی که وسط غازیان توی شریعتی ۴ هنوز برق رسانی و روشنایی وجود نداره !
در این مدت نزدیک به هفت میلیون تومان خسارت به ما وارد کردند . چون بودجه های تخصیصی را برای پروژه های دیگر صرف کزدند که برایشان را بیاورد.

پاسخ