112751_383

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان گفت: اجرای عملیات در ۹۰۰ متر ادامه آزاد راه رشت – قزوین به اداره کل راه و شهرسازی گیلان تفویض شده و به احتمال قوی تا عید نوروز آماده تردد است.

مهندس خاوری در جمع خبرنگاران استان با اشاره به نقش راه در توسعه استان و وظایف سنگین اداره کل راه و شهرسازی در نگهداری از راههای استان افزود: فعالیتهای نظام جمهوری اسلامی ایران در بخش جاده سازی و ارتباطی نسبت به قبل از پیروزی انقلاب قابل مقایسه نبوده و پروژه های عظیمی در استان اجرایی شده است اما باز هم با وجود کمبود اعتبار باید با رویکردی جهادی فعالیتهای عمرانی ادامه و راه توسعه استان هموار شود.

وی با اشاره به گستردگی راههای استان، گیلان را از لحاظ برخورداری راهها، جزء استانهای برتر کشور عنوان کرد گفت: با توجه به نگاه ویژه دولت به بهسازی و نوسازی جاده ها، پروژه های با اهمیتی در حوزه استحفاظی استان در دست برنامه ریزی، مطالعه و اجرا است که امیدواریم با تامین اعتبارات، عملیات اجرایی آنها در زمان مقرر به اتمام برسد.

مهندس خاوری چهار خطه کردن رودبار- منجیل را یکی از پروژه های اساسی در کاهش ترافیک جاده ای عنوان کرد و افزود: چهارخطه کردن این محور با شدت بیشتری درحال انجام است که انشاء ا… تا قبل از اتمام سال جاری با رعایت کلیه موضوعات ایمنی  عملیات اجرایی آن به اتمام می رسد.

وی افزود: برای کامل شدن این حلقه ارتباطی و برای اینکه ترافیک این محور به داخل شهر منجیل کشیده نشود ۹۰۰ متر ادامه آزاد راه رشت – قزوین نیز جهت اجرایی شدن عملیات به اداره کل راه و شهرسازی گیلان تفویض شده و در حال اجراست که به احتمال قوی تا عید نوروز آماده تردد است.
منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *