۹ اردیبهشت ماه، روز شورا

  • 5 سال پیش
  • ۱۰ ديدگاه

cccc shora shahr anzali02

« و امرهم شوری بینهم »

پیامبر اعظم (ص) میفرمایند: « هیچ قومی مشورت نکردند مگر آنان که به بهترین امور هدایت یافتند». ۹ اردیبهشت ماه روز شورا بود، روزی که نماد توجه و احترام نظام اسلامی به جایگاه والای مردم عزیز ایران در قالب نهادی مردمی به نام شورای اسلامی شهر است.

نامه ی درخواست انزلی کلاب به نمایندگی از اهالی بندر انزلی برای برگزاری علنی جلسات و اعلام تاریخ و ساعت دقیق همه جلسات باقی مانده به شورای شهر انزلی ارسال و رونوشت آن به دفتر فرمانداری شهرستان انزلی نیز تحویل گردیده است. به امید روزی که اولین نشست عمومی اهالی شهر انزلی و اعضای شورای شهر آن برگزار و حضور در این جلسات توسط رسانه ها و صاحب نظران به یک عرف تبدیل شود.

به هر حال هر چند شورای شهر انزلی برای این روز هیچ برنامه، همایش و نشستی با مردم یا رسانه ها برگزار نکرد، اما ما این روز را به کسانی که با درایت و هدف خدمت و برای نیل به جامعه ای شهروند محور خالصانه تلاش میکنند تبریک میگوییم.

انشاا… پس از پیگیری نامه ارسالی به شورای شهر انزلی نیز، نتایج حاصله را از طریق همین تریبون به استحضار شما عزیزان نیز، خواهیم رساند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

سرباز انزلي

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

ادامه مطلب

پاسخ

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام و دست مریزاد

پاسخ

مژگان

mojshekan

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

الان درها بازه یا بسته؟ آخر نفهمیدم…

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶:

نیمه بازه :-D :laugh:

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۰۳:

پس ما رد میشیم ازش :-D :inlove:

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۱۰:

طبق قانون درها گشوده خواهد شد… انشاا…

guilak

گیلک

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

فعلا بسته است.در اینده انشائالله باز میشه.

پاسخ

a.n.z

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

قابل توجه کسانی که احساس تکلیف کردند
—————–

پاسخ

guilak

گیلک

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

بی تقواترو بی تفاوت تر و لا ابالی تر از ان شخص که به تعبیر شهید بزرگوار تخصص ندارد کسانی هستند که می بینند بعضی ها چگونه با اعمال نفوذ و خریدن رای خود را به مردم و سیستم تحمیل میکنند اما لب فرو می بندند و اعتراضی نمی کنند. طوری شده که متاسفانه اصلا قبح و زشتی این عمل نادیده گرفته میشود.اگر مسلمان و ارادتمند امام حسین (ع) هستیم پس تکلیف این فرمایش: ان الحیات عقیده و الجهاد او چه می شود.حالا جهاد به سر… بخورد باید عقیده و رای خودمان را به پشیزی بفروشیم و اشخاص بی تخصص و بی تقوا را به مسند امور برسانیم و بعد که او سوار است و ما پیاده با تملق و التماس از او درخواست چیزی داشته باشیم؟ و بنالیم که چنین شد و چنان شد؟خداوند به ما بصیرت عطا فرماید.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

کاملا حق با شماست گیلک عزیز مقصر اصلی کسانی هستند که اینده فرزندانشان را به ۲۰۰۰ تومان میفروسند و سپس به گله گذاری شان ادامه میدهند

پاسخ