82182076-70926007[1]

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انزلی از پلمپ ۸۶ واحد صنفی متخلف در چهار ماهه نخست امسال خبر داد.
سرهنگ پاسدار هرمز عشقی در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان انزلی با اعلام این خبر اظهار کرد: ۵۶ واحد از این تعداد واحدهای اعلام شده به دلیل نداشتن پروانه صنفی پلمپ شده اند.
وی با اشاره به برخورد و جمع آوری لباسهای غیر مجاز و منقوش به تصاویر غیر متعارف توسط نیروی انتظامی افزود: در بازدید اداره اماکن نیروی انتظامی از صنف پوشاک شهرستان دو هزار و ۱۳۴ البسه غیرمجاز و غیرمتعارف نیزکشف و ضبط شد.
سرهنگ عشقی یادآور شد: علاوه بر پلمپ سه تالار عروسی، از فعالیت شش واحد مسافر کاشانه غیر مجاز در این شهرساحلی نیز جلوگیری شد.
وی با اشاره به توریستی بودن بندرانزلی و به تبع آن حضور مسافران مختلف با فرهنگهای گوناگون در راستای بهره مندی از مواهب طبیعی این شهرساحلی تاکید کرد: باتوجه به حساسیت های موجود در بحث عفاف و حجاب نیروی انتظامی با مشارکت نیروی مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به صورت مستمر در ایام هفته و با استفاده از خواهران و برادران بسیجی و پشتیبانی نیروی انتظامی در خصوص فرهنگ مقابله با بدحجابی اقدام به تذکر لسانی می کنند.
فرمانده نیروی انتظامی انزلی خاطرنشان کرد : انتظارمی رود مردم معتقد و با ایمان میهن اسلامی از هر قوم و شهری به تذکرات پلیس توجه کرده و اگر کسانی به شکل ناخواسته حجاب خود را رعایت نمی کنند توجه بیشتری نسبت به این امر خطیر داشته باشند .
وی با اشاره به برپایی شش ایستگاه گیلان مطهر دربندرانزلی تصریح کرد: علاوه برایستگاه های گیلان مطهر، پرسنل نیروی انتظامی در گشت زنی های مستمر خود در سواحل شهرستان نیز اقدام به تذکر لسانی می کنند.
سرهنگ عشقی با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار به اصحاب رسانه بندرانزلی گفت: با توجه به حساسیت های موجود در این شغل مهم و خطیر در راه دفاع از دستاوردهای نظام و حقوق مشروع مردم، تنها دلیل ثابت قدم بودن خبرنگاران در این حرفه با وجود کمترین دستمزد، عشق و علاقه به این کار است.
وی خبرنگاران را به عنوان امانت داران مردم دانست و افزود: خبرنگاران نیز باید علاوه برعدم دخل و تصرف در اخبار، حقایق موجود را به اطلاع مردم برسانند.
سرهنگ عشقی خبرنگاران را چشم بینا و زبان گویای مسئولان توصیف و اظهار کرد: خبرنگاران باید زحمات دولت و تلاش مسئولان نظام را به اطلاع مردم به عنوان ولی نعمتان مان رسانده و درخصوص رفع کاستی ها و مواردی که نیاز به حمایت خبرنگار وجود دارد درکنار مردم باشند.
درپایان این نشست فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انزلی با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه از زحمات خبرنگاران شهرستان انزلی تقدیر کرد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *