به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تیم ملوان امروز مقابل استقلال خوزستان به تساوی یک بر یک دست یافت.
در ادامه بخش اول گزارش تصویری این دیدار را که توسط ”حسام حسینی“ به ثبت رسیده است را مشاهده خواهید نمود:

 

AL6A0431 18 1 2 3 4  6 7 8 9 10 11 12 13  15 16 17

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sari

۲۰ اسفند ۱۳۹۴

***ترکیدم *** تا بتوانیم .بعضی از آقایان را متوجه نمائیم که ملوان یک سرو گردن از باشگاه های دیگر لیگ برتر کشور ما بالاتر است
.متوجه شدید با امدن .یک ممی احمد زاده.__ممی احمد زاده ای که جذب اش ۹۹ در صد بخاطره مشکلات مالی بوده . گرچه از نظر تجربه مربیگری در فوتبال خیلی بهتر از آقای استیلی ودیگر مربیان لیگ برتری کشورما می باشد..

گلی را به تیمی زدیم که مدعی قهرمانی این فصل لیگ برتر کشورما ست
واز همه مهمتر فصلی است که با این همه مشکلات .باختی ویا بازی های انجام نداده که بیائیم این باشگاه را ضعیف تصور نمائیم وجالب است با همه مدعی ها مساوی داشته واگر هم گلی رد وبدل شده زنده گل اول خود ملوان بوده ..

ملوانی که برای قهرمانی بسته شده بود .و۹۵ درصد هوادار وغیر هوادار ملوان وحتی مربیان مورد احترام کشور ما هم باشگاه ملوان را جزئ سه تیم مدعی می دانستند وهنوز هم با همه مشکلات ایجاد شده برای این باشگاه .ارزش واحترام وایمان ویژه ای یرای این باشگاه قائل هستند.
حال کاری به گذشته ملوان نداریم. .ولی برای اینکه این آقایان باور نمایند .که اشتباهات خودشان باعث شده ملوان از صدر جدول دورشود.
.وحق واقعی ملوان ۵ تیم بالای جدولی بوده . می توانند با یک نظر سنجی به واقعیت ها پی ببرند.
نظر سنجی که بیان نمایند . بجز مربی مشکل اصلی ملوان چیست که این فصل با داشتن بازیکنان با تجربه وتیم قوی وگرفتن نتایج عالی .یعنی داشتن این همه مساوی .وغیره .که این نتایج برای همه روشن واشکار شد.که این ملوان تیم ضعیفی نیست و با اندکی بها ئ دادن ویا اندکی همکاری وهمفکری جستن از هواداران .می توانست . جایگاه واقعی این باشگاه را بیابند .. کار مشکلی نخواهد بود .
به جرائت قسم خواهیم خورد .۹۹ در صد افرادی که درک فوتبالی دارنند . . . ایده ونظریه شان این است که اگر مربیان وبازیکنان ملوان مشکل ۵% این باشگاه را متوجه شوند .می توانند این چند بازی باقی مانده را با پیروزی وبردهای پی در پی ادامه دهند . .اشتباهتی که به ان اشاره می نمایم .همان اشتباهتی می باشد که در فصل های قبل هم با ان مواجع بودیم
تنها مربی ای که توانست این مشکل را تشخیص دهد وان را رفع نماید
اسکوچیچ بود . که توانست بعد از تشخیص ورفع این مشکل محبوبیت برای خود وموفقیت برای بازیکنان وباشگاه ملوان فراهم کند.
این مشکلات ۵ در صدی اینها می مباشد
هماهنگی و هوشیاری .خط دفاع ملوان.
یعنی اگر می خواهیم این چند بازی آینده را بدون مساوی دنبال نمائیم یعنی برد ۱۰۰ در ۱۰۰ داشته باشیم..این
**** اتحاد وهمدلی وگذشت .هوشیاری وبیداری کامل بدون اینکه لحظه ای از فوتبال دور شویم یعنی کل ۹۵ دقیقه ای را که در داخل زمین هستیم . با وقت اضافه .بخصوص بچه های خط دفاع ملوان .که اگر فیلم های بازی های قبل را مرور نمایند .کاملا متوجه خواهند . شد .
زیرا تمام اشتباهات بخاطر این بود که یچه ها یک ثانیه غفلت نمودند وهمان یک ثانیه اشتباه باعث شد که توپ وارد دروازه ملوان شود ..همانند همین دوبازی که یکی حفظ توپ در داخل ۱۸ قدم بود ودیگری آزاد گذاشتن فوروارد حرف.
پس خواهش می کنیم پا به پای همدیگر بدون نوسانات وبالا وپایین نمودن با همدیگر بدوید. وهماهنگ تلاش نمائید وسعی نمائید تمام پاس ها را درست واصولی ردو بدل کنید وتا اخرین ثانیه تلاش نمائید توپ را دنبال کنید تا شاید بازیکن خریف اشتباه کوچکی را انجام دهد وشما هم از ان اشتباه کاملا سود ببرید. ودیگر اینکه همانند پرسپولیسی ها ویا باشگاه های دیگر . که در بسیاری مواقع نمی توانند گل بزنند تلاش می کنند خودشان را با توپ وارد دروازه نمایند .حال هر طوری که شد .
مثل اشتباه ساده دروازه بان صبا وگل زدن پرسپولیسی ها.
.از همه مهمتر از همه بچه ها چه بیرونی وچه داخلی چه مربی وچه کمک مربی .همه وهمه خواهش می کنیم .اگر متوجه شدند بازیکنی لحظه ای تمرکز اش از فوتبال خارج شده یعنی تو فکر ویا تو باغ نیست با دادو بیداد ویا اشاره ویا هر طریقی که هست آن بازیکن را اگاه سازند . مثل همین بازی اخر که بچه ها یادشان رفته بود در موقع زدن کرنر کاملا یارگیری نمایند.
من تو من وهمچنین حرکت بدون توپ ویا جاگیری ویا حرکت اصولی وحساب شده قبل از رسیدن توپ به خودشان سعی نمایند .کار را برای همدیگر آسان کنند ..
از بازیکنانی که شو.ت رن هستند واحساس می کنند می توانند شوت بزنند . در مواقعی که خاطر جمع هستند .نترسند .وشوت بزنند .بخصوص زمانی که گل زدن برای فوروارد های ملوان اندکی سخت ودشوار می شود . زیرا با شوت زدن می توان زهر چشمی از حریف گرفت ویا کارهای دیگر انجام داد .یعنی بازیکنان حریف را ترساند . .ودر کنار این ترساندن .برعکس پاسکاری داد ویا دفاع حریف را فریب داد.

اگر بچه ها فوتبال ویا داخل زمین را با رانندگی کردن یکی بدانند .۱۰۰ در ۱۰۰ برنده این چند بازی خواهیم بود.
زیرا همانطور که در هنگام رانندگی کوچکترین اشتباه ثانیه ای. باعث گرفتاری ونابودی است .رز داخل زمین ودر فوتبال هم اینچنین است. .
انشاء اله همه هواداران ملوان بتوانند چنین نکاتی را که در ذهن دارند .به طریق های مختلف به بازیکنان انتقال نماید . تا شاید اندکی مفید باشد . .اگر بتوانیم اندکی اتحاد وهمدلی را ایجاد نمائیم . با همفکری وهمدلی همگانی می توانیم به احداف های بزرگ مان برسیم .زیرا از میان ۱۰۰ نظریه ویا طز می تواند . یک نظریه . همه آرزوهای هواداران را بر اورده نماید.

.

پاسخ