وعده تحقق آرزوی جوانان برای اشتغال و ازدواج و پخش آهنگ های شش و هشت با سیستم های صوتی مدرن، از موارد جالب توجهی است که در نخستین روزهای تبلیغات انتخاباتی نامزدها در شهر ساحلی انزلی به چشم می خورد.
از اغلب ستادهای انتخاباتی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی، صدای رسای آهنگ های مجاز و گاه غیرمجاز به گوش می رسد.
عدم وابستگی به حزب و گروه خاص و استقلال رأی و اندیشه نیز تقریبا در سخنان همه نامزدها شنیده می شود.
اغلب نامزدها با گله مندی از فقدان مدیریت درست شهری و نابسامانی های موجود و بیکاری جوانان، وعده چاره اندیشی و حل مشکلات را می دهند.
مدیریت فرصت های شغلی و ایجاد زمینه های اشتغال و ازدواج جوانان ، پرداختن به ظرفیت های گردشگری و تلاش برای جلب توریست از وعده های اغلب نامزدها است.
نامزدها می گویند نماینده می بایست علاوه براحترام به افکار عمومی ، انتقادپذیر باشد چرا که مردم ولی نعمت آنها بوده و همه مواردی که در این جامعه رقم می خورد، به دست همین مردم شکل گرفته است.
برخی در سخنرانی هایشان تلویحا نماینده فعلی شهرستان را متهم به مواردی می کردند.
یکی از داوطلبان در سخنرانی اش تاکید می کرد در صورت اعتماد مردم به وی و انتخابش بعنوان نماینده مردم انزلی، مرتکب هیچ خیانتی نخواهد شد .
بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری شمال غرب مرکز استان گیلان واقع شده و با ۱۴۲ هزار و ۳۶۹ نفر جمعیت، یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.
۱۰۶ هزار نفر از جمعیت بندرانزلی، واجد شرایط شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری هستند.
۱۳ نامزد برای نشستن بر صندلی سبز نمایندگی مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی تا ساعت ۲۴ ششم اسفندماه با یکدیگر رقابت تبلیغاتی دارند.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفندماه برگزار می شود/ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *