AL6A0590

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز میهمان گسترش فولاد این شهر بود که در نهایت با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب میزبان خود شد.

تک گل ملوان را در این دیدار پژمان نوری دقیقه ۷۸ وارد دروازه حریف کرد. برای تیم گسترش نیز محمد ابراهیمی (پنالتی)، شهرام گودرزی و لئوناردو پمینیتا گلزنی نمودند.

ملوان در این بازی با ترکیب: سید حسین حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، عزت‌الله پورقاز، حسین ماهینی، محمد رضی‌پور، احمد آهی( ۹- رضا درویشی)، مازیار زارع (۴۶- پژمان نوری)، محمد ستاری، محمد آبشک (۷۹- شاهین بالیجانی)، صادق محرمی و سید جلال رافخایی و سرمربیگری حمید استیلی در مسابقه حاضر شد.
با این شکست ملوان ۲۰ امتیازی باقی ماند تا هر هفته خطر سقوط به لیگ پایین تر را بیش از پیش احساس نماید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

ملوانى

۲۴ بهمن ۱۳۹۴

چند ساله که هر بلایى خواستند سر این تیم مظلوم اوردند ولى به جرأت میتوان گفت شرایط هیچ وقت به این بدى نبود،دهان مردم رو بستند و هوادار رو دادگاهى میکنند ، این نتیجه اعتماد ما به باند و باندبازان فعلیست،در همین سایت دوستى مطلب ملایمى در انتقاد از دنیامالى نوشت بلافاصله دارودسته محترم فریاد وامصیبتا سرداده و با ارائه طومار مشاغل قبلى این مدیر لایق گفتند که چرا به حضرتش توهین کردید،این اقا افتخار شهر ماست،بفرمایید تحویل بگیرید،افتخار کنید

پاسخ

مریم2

مریم2

۲۴ بهمن ۱۳۹۴

این چه وضعیه آخه؟ این چه ملوانیه؟! هر سال بدتر از سال قبل اعصاب نذاشتن واسه مردم

آقای استیلی به جای اینکه از مردم انزلی عذر خواهی کنی فقط برو. واقعا امیدواری هفته دیگه نتیجه بگیری؟

پاسخ

علیرضا اسدی

۲۴ بهمن ۱۳۹۴

شاید امسال هم ناپلئونی ماندیم !کسی چه میداند

پاسخ

۲۴ بهمن ۱۳۹۴

نیم فصل صبر وتحمل باز نوبت به((( یاعلی))) هواداران رسید…ولی فرق این فصل با فصل های دیگر زودتر باید .بپاخیزیم.
زیرا دیگر مربی وکادر فنی همه همه بجای رسیدهاند
که
.برای شان بقا ملوان مهم نیست .فقط بفکر بقا وجایگاه خودشان هستند بفکر این هستند .تاجایگاه های شان را حفظ نمایند .حالا هر چه بر سر ملوان آمد فرقی ندارد.

پاسخ

علی

۲۴ بهمن ۱۳۹۴

دسته یک درود؟// با سرعت نور داریم میایم ، خداکنه اس رشت نه پگاه نه بابا داماش ببخشید سوراخ شهرباران نره دسته دو ۲۲۲۲

پاسخ

هوشنگ

۲۴ بهمن ۱۳۹۴

آقایان هیئت مدیره و مسئولین باشگاه ملوان !
شما توی این مدت غیر از حرف زدن و سیاست زمان خریدن برای خودتان و کادر فنی فعلی کار دیگری نکردید. نتیجه اش هم این شد که تیم ملوان روز به روز داره به منطقه سقوط نزدیکتر میشه و شما هم که دیگه عین خیالتون نیست !!
آقای مدیر عامل هم تنها کاری که بلده بکنه مصاحبه به نفع کادر فنی و بقیه عوامل تیمه و مخصوصاً ضدیت با هواداران ! وگرنه عرضه جذب اسپانسر و پول جور کردن رو که نداره !
این آدما نمیدونن اگه نفس هواداران پشت تیم نبود تا همینجا هم نمیرسیدند ، خلاصه مطلب اینکه من به عنوان یکی از طرفدارای ملوان جمعه میام استادیوم تا تکلیفم رو با این عوامل بی خاصیت روشن کنم !
جناب استیلی هم که شده مربی سرخونه ملوان ! همه مربیا پول میگیرن میان توی یه تیم مربیگری کنن ! این آقا از جیب داره مایه میذاره تا اسمش بالا سر تیم ملوان باشه ! آخه حقارت و بدبختی تا چه حد؟!!
آقای محترم ! جناب حمید خان استیلی! بذار این یه ذره احترامی هم که هوادارا برات قائلن از بین نره ! بیا خودت با زبون خوش از این تیم برو وگرنه آه این مردم دامنگیرت میشه …
روز جمعه چه ملوان ببره ( که باید ببره ) چه ببازه (واویلا) باید کادر فنی عوض بشه !

پاسخ

payam

۲۴ بهمن ۱۳۹۴

خواستم تبریک بگم فاصله سه امتیازی ملوان با تیم پانزدهم جدول رو !! یه کم دیگه زور بزنیم میشیم شانزدهم و از آخر اول میشیم !! راستی اون کی بود که میگفت ” بحث سقوط ملوان اصلاً مطرح نیست” حالا بیا تحویل بگیر عزیز جان که گند زدین به تیم و رفت پی کارش!

پاسخ