photo_2016-02-11_19-06-32

 

از نخستین ساعات صبح پنج شنبه مردم شهر بندرانزلی نیز با شور و نشاطی خاص و در حالی که پرچم‌های سه رنگ ایران اسلامی را در دست داشتند به خیابان های شهر آمده و از مسیرهای مختلف به سمت میدان امام خمینی (ره) همگام شدند.

امام جمعه شهرستان بندرانزلی در این راهپیمایی اظهار کرد: حضرت امام خمینی (ره) انقلابی بنیان نهاد و مبتنی بر معیارها و ارزشهای والای دینی را ایجاد کرد.
حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین افزود: در دوران طاغوت اهداف کشور توسط مستکبرین جهان تعیین می شد و پایگاهی برای آنها بود که به برکت انقلاب اسلامی به پایگاهی برای مستضعفین و دفاع از حقوق آنان تبدیل شده است.
وی تصریح کرد: پس از گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب هنور مستکبرین در تلاش و کوشش هستند تا به گونه ای به کشور رخنه کنند اما عزم والای ملت مانع از حضور و سلطه آنان شده است.
امام جمعه شهرستان انزلی عدالت خواهی و دفاع از مظلومان را از آرمان های والای انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: مردم هر ساله با حضور همه جانبه و گسترده خویش در یوم الله ۲۲ بهمن مهر تاییدی بر آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی زده اند.
وی با اشاره به اینکه آمریکا به انتخابات امسال چشم طمع دارد افزود: دشمن به دنبال پیدا کردن راه نفوذی در مراکز سیاسی و حساس کشور است و در این امر از همه نیرو و عناصر خود استفاده خواهد کرد تا از طریقی بر اشخاصی که دارای بصیرت ضعیف تری هستند اثر بگذارد.
شمس الدین در پایان یادآور شد : مردم در انتخابات امسال باید فردی اصلح را برگزینند تا علاوه بر حل مشکلات مردم و کشور در برابر دشمنان سینه سپر کنند و از نفوذ آنان به مراکز تصمیم گیری جلوگیری و نا امید کنند.
در پایان راهپیمایی، مردم انزلی با قرائت قطنامه و همچنین آتش زدن پرچم کشورهای مستکبر جهان بیعت خود با انقلاب اسلامی را تجدید کردند.
خبرنگار: دانیال ابراهیمی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *