سی و دومین دوره مسابقات کاراته نوجوانان و جوانان یادواره هشت هزار شهید گیلان با حضور ۲۸ تیم در رده قهرمانی در انزلی برگزار شد.
این دوره از مسابقات روز جمعه و با حضور ۱۶۰کاراته کار از ۲۸ تیم از شهرهای گیلان به میزبانی بندرانزلی و با مشارکت انجمن ورزشکاران نام آورجوان و اداره ورزش و جوانان انزلی درسالن سرپوشیده زنده یاد محمد ربیعی برگزار شد.
در پایان این مسابقات تیم آکادمی کاراته رشت به مربیگری حمید رضا سلیمی با کسب یک مدال طلا و یک نقره مقام اول، تیم باشگاه قاسمی از آستانه اشرفیه به مربیگری علیرضا قاسمی با کسب یک مدال طلا و دو برنز به مقام دوم، و تیم کوچصفهان به مربیگری محمدرضا شمشادی با کسب یک مدال طلا و یک برنز مقام سوم در رده سنی نوجوانان را کسب کردند.
همچنین در رده سنی جوانان تیم دخانیات گیلان به مربیگری علیرضا پور محمد از رشت با کسب دو مدال طلا و یک برنز مقام اول، تیم آکادمی کاراته رشت به مربیگری دادیار رهنما و وحید حسنی پور با دو مدال طلا به مقام دوم و تیم آکادمی کاراته رشت به مربیگری حمید رضا سلیمی و با کسب یک مدال طلا به مقام سوم این مسابقات دست یافتند.
در این دوره از مسابقات کاراته کاران شهرهای بندرانزلی، فومن، صومعه سرا،رودبار،تالش،آستارا، آستانه اشرفیه،خمام ، کوچصفهان و کیاشهر حضور داشتند.
در این دوره از مسابقات کاراته کاران نوجوان در اوزان منفی ۵۲، ۵۷، ۶۳، ۷۰ و مثبت ۷۰ و کاراته کاران رده سنی جوانان در اوزان منفی ۵۵، ۶۱، ۶۸ و مثبت ۷۶ به مصاف رقیبان خود رفتند .

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *