DSC_0185

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در کنفرانس خبری پیش از بازی با سایپا در رابطه با وضعیت این تیم اظهار کرد: شرایط تیمی خوبی داریم، تمرینات منظمی داشتیم و امیدواریم با حمایت هواداران برنده از زمین خارج شویم.

نصرت ایراندوست افزود: ما در این بازی محروم نداریم ولی مصدومان زیادی داریم، یک بازیکن المپیکی داریم (محمد حسین کنعانی) که برای بازی های آسیایی اعزام شده است و امیدواریم نیمکت نشینان جایگزین مناسبی باشند.

از سرمربی ملوان تعداد مصدومان ملوان برای این بازی را جویا شدیم و وی در پاسخ گفت: مازیار زارع، مهرداد اولادی، علیرضا رمضانی، ایمان صادقی و محمدهادی یعقوبی که مصدومیت خفیفی دارد اما احتمالا به این بازی می‌رسد.

ایراندوست در خصوص شرایط تیم سایپا عنوان کرد: با آنالیز این تیم متوجه شدیم که تیم خوبیست، همیشه ملوان و سایپا بازی های خوبی انجام داده اند.

سرمربی ملوان با اشاره به این که تیمش در انزلی به میدان می‌رود، افزود: همانطور که تماشاگران انتظار برد دارند ما هم انتظار تشویق های بی امان آنها را داریم.

با توجه به این که کارت معافیت تعدادی از بازیکنان باطل شده، سرمربی ملوان بیان کرد: باشگاه پیگیر است و وضعیت این بازیکنان مشخص نیست، طبیعتا ما یک جای خالی برای سهمیه‌ی بزرگسالان داریم و سه جای خالی برای سهمیه‌ی زیر ۲۱سال، اگر شرایط فراهم شد آنان را جذب می‌کنیم و امکان خط خوردن بازیکنان زیاد است.

خبرنگار: عمران حیدرپور

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

آبای با غیرت

۲۰ شهریور ۱۳۹۳

اگر یه کم مسعولین به تیم ملوان برسن خیلی بهتر می شود جوانان با غیرت ما سر جمع کل قرار داد آن ها به اندازه ی سه بازیکن استقلال نمیشود چرا باید این طور باشد در حالی که تیم ملوان میتواند حرفی برای قهرمانی داشته باشد خواهشا برسید و برسید و برسید…

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۲۰ شهریور ۱۳۹۳

همین طوری پیش بره فکر کنم انزلی کلابیها باید گرم کنند.تو بازیهای بعدی ما باید بریم تو زمین.چیکار میکنید که اینقدر مصدوم داریم.

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ شهریور ۲۱ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸:

:D