122356

 

ریاست هیأت مدیره باشگاه ملوان؛ جناب آقای دکتر حاج احمد دنیامالی

زمانی که در پایان فصل گذشته خسته و رنجور از عملکرد سالهای اخیر باشگاه پرافتخارمان در قالب یک طومار ”ورزشی و غیر سیاسی“ دستان خود را به سمت شما دراز کرده و تحقق آرزوهای خود را در کف با کفایت شما دیدیم، انتظار تحولی اساسی در نحوه اداره باشگاه داشتیم. اما دریغ که درِ باشگاه ما همچنان بر همان پاشنه می چرخد. کسی چه می داند، شاید هم اشکال از صندلی هاست! با این وجود از آنجایی که هنوز تنها به ید بیضای شما  (حتی در لحظات آخر!)  امید داریم شما را مخاطب این مطلب قرار دادیم:

جناب آقای دنیامالی تجربیات گرانقدر شما در مدیریت فدراسیون قایقرانی بر کسی پوشیده نیست و ما نیز به عنوان همشهری هایتان بی شک به آن فخر می کنیم اما جسارتا یادآوری می کنیم موفقیت در ورزش فوتبال به عنوان یک ورزش گروهی آن هم در یک تورنمت فرسایشی به نام لیگ برتر ایران نیازمند عوامل بسیار مختلفی ست که با رشته تحت مدیریت پیشین شما از اساس متفاوت است.
ضمن اینکه اگر ملوان در میان مشغله های فراوان شما اولویت نخست را دارا نیست و بدین سبب زمام اداره امور باشگاه را به نزدیکان تان سپرده و به سایر امور مشغولید باید خدمت تان یادآوری کنیم خوب یا بد، درست یا نادرست هنوز نتایج ملوان بخش مهمی از زندگی مردمی است که شما را امین خود قرار داده اند!

حاج احمد عزیز، ضعف مفرط کادر فنی و کیفیت فنی نازل تیم ما،  فارغ از جرقه های گاه و بیگاه  آنچنان واضح است که ندیدن آن به واقع هنر می خواهد. تیم ما با وجود توان بالقوه فراوان بازیکنان؛ در بسیاری از بازی ها به قصد تخریب بازی حریف و با تکیه بر قابلیت های فنی بازیکنان و امید به حوادث بازی پا به زمین مسابقات می گذارد و تاکتیکی برای ارائه ندارد و قریب به همه نیمه های دوم بازی ها  که به نیمه مربیان موسوم است  را به حریفان واگذار کرده!
البته از تیمی که به جای تمرین و مرور کارهای تاکتیکی؛ همه روزه فوتبال بازی می کند و بازیکنان را فوتبالزده و بی انگیزه و مصدوم می کند انتظار دیگری نیست جز اینکه در یک مسابقه غیر رسمی از تیمی که نامش هم برای اهالی فوتبال آشنا نیست ۴ گل دریافت کند و در ۸ بازی رسمی اخیر تنها دو گل با شوت به ثمر برساند! و در مقابل در فصلی که با توجه به کیفیت فنی بازیکنان دراختیار، فرصتی طلایی برای جامه عمل پوشاندن به آرزوی مردم این شهر مهیا بود، مدام از اعتماد به جوانانی بشنویم که همتایان بی نام و نشانترشان اکنون در استقلال خوزستان با اقتدار در صدر جدول ایستاده!

جناب آقای دکتر دنیامالی اشتباه یک مدیر در تصمیم گیری، یک مسئله ست؛ پافشاری وی بر آن اشتباه یک مسئله دیگر! هواداری که شما را امین خود در اداره باشگاه قرار داده از شما انتظار دارد در وقت مقتضی تصمیمی قاطع بگیرید و مطمئن باشید جسارت شما در پذیرفتن اشتباه را تحسین خواهد کرد؛ نه اینکه بخاطر لجبازی یا رودربایستی، از یک روند معیوب اعلام حمایت کنید.
به راستی در هیچ کجای دنیا سراغ دارید یک مدیر کاربلد به سرمربی تیم خود بابت حضور بر روی نیمکت آن هم با چنین عملکرد فنی ضعیفی گارانتی داده و یک روز در میان رتبه لرزان این فصل را  بدون توجه به بضاعت تیم، نیمکت و کیفیت بازی های ارائه شده؛  با فصل گذشته مقایسه کند؟ و با ذکر دمادم مشکلات و مصائب در پایین آوردن سطح توقع هواداران بکوشد؟
همشهری گرامی از غریبه ها انتظاری نیست اما شما دیگر چرا؟ شما که به خوبی می دانید ملوان تا بوده همین بوده. شما که به خاطر دارید ملوان هیچگاه تیم متمولی نبوده و اگر هنوز هم در سطح اول فوتبال ایران حضور دارد و یه سرنوشت تیمهایی چون شاهین بوشهر، نفت آبادان، نساجی، برق و … دچار نشده بخاطر غیرت بازیکنان و تعصب هواداران بوده است.

جناب دنیامالی عزیز
اگر با همه این تفاسیر و بر خلاف نظر اکثریت هواداران، هنوز ضعفهای آشکار کادر فنی تیم را در تمرین، چیدمان، کوچ، تعویض و … احساس نکرده اید و به سرمربی منتخب خود ایمان دارید؛ از آنجایی که شما سکان کشتی ملوان را در دست دارید و همه ما از مسئولان باشگاه گرفته تا تک تک هواداران، سرنشین آن هستیم و رسیدن به مقصد، آرزوی مشترک همه ماست؛ آیا بهتر نیست تا دیر نشده و تیم در سراشیبی سقوط نیفتاده در نحوه حمایت از جناب سرمربی تجدید نظر بفرمایید تا خدای نکرده ما هم به سرنوشت شاهین بوشهر و یا سایر تیمهای سابق تحت مسئولیت ایشان دچار نشویم؟ به راستی فکر نمی کنید وزن فنی کمک مربی های تیمی چون ملوان باید بسیار سنگین تر از آنچه هست باشد؟ و یا می توان از نظرات کمیته فنی به نحو تاثیرگذارتری در کیفیت فنی تیم استفاده کرد؟ و یا به جای فوتبال های تکراری و آزار دهنده از وجود یک مربی تمرین دهنده با کیفیت استفاده کرد؟ و یا ….

ریاست محترم هیات مدیره باشگاه مفخم ملوان:
در پایان عرایضمان و به عنوان صاحبان واقعی و همیشگی ملوان از شما انتظار داریم با تلاشی بیشتر از گذشته در درجه اول به فکر عملی کردن به موقع وعده های داده شده باشید تا بازیکنان بتوانند با تمرکز بیشتر در زمین مسابقه حاضر شوند و در درجه دوم در فرصت مقتضی بابت بسیاری از موارد تحت مسئولیت جنابعالی به پیشگاه هواداران و رسانه ها (که رکن چهارم دموکراسی هستند) مانند: چرایی انتخاب آقای بهشتی بعنوان مالک بدون در نظر گرفتن نظر مراجع اطلاعاتی انزلی، وعده بی سرانجام واگذاری سهام ملوان به منطقه آزاد، بستن قرارداد نجومی با بازیکن هایی که بعلت رو به پایان بودن زمان نقل و انتقالات حاضر بودند با یک سوم قرارداد فعلی شان در تیم بمانند، چگونگی حضور استیلی روی نیمکت و نقش توصیه « این و آن » و بستن قراردادی در حد عرف ملوان! که ایشان را تا آخر فصل به نیمکت چهار میخ کرده ؛ و بدتر از همه چرایی حمایت از این کادر بی رزومه توضیح دهید.

سخن را با بهره گیری از فرمایشات مولی علی (ع) از باب نصیحت الملوک به پایان می بریم. بعد از این هیچوقت هواداران فوتبال فهم و عزیز ملوان را با الفاظ سبکی مثل هوادار واقعی و هوادار غیر واقعی دسته بندی نکنید! شما و امثال شما آمدند و رفتند. این هواداران هستند که تیم را تا کنون زنده نگه داشته اند و پس از این نیز به حول و قوه الهی و بدون توجه به نامها حمایت خواهند نمود.

رامبد رشیدی راد

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

ali

۲۴ آذر ۱۳۹۴

الانم تمام تقصیراتو انداختن گردن دنیا مالی چرا خودتون گول میزنین واسه انتخایات چیزی جز ملوان نداشتین که به کشین به سیاست.این تیم که تنها عشق مردم بخاطر منافع خودشون داران داغون میکنن

پاسخ

رامبد رشیدی راد پاسخ در تاريخ آذر ۲۷ام, ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹:

دوست و همشهری گرامی علی آقا
از وقتی که برای مطالعه این مطلب گذاشتید، سپاسگزارم.

جسارتا” خواهشمندم بار دیگر متن را مطالعه بفرمایید. در هیج کجای مطلب جناب آقای دنیامالی مقصر اعمال سایرین و سابقین معرفی نشده و تنها پرسش هایی در مورد عملکرد خود ایشان داشته ام. ضمن اینکه بنده هم مثل شما دعوای سیاسیون در زمین ملوان را مردود می دانم.

محمد صادق

۲۴ آذر ۱۳۹۴

این آقای دنیامالی اصلاً کجا هست؟؟!!!

پاسخ

محمد صادق پاسخ در تاريخ آذر ۲۴ام, ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳:

به راستی که: خود غلط بود آنچه می‌پنداشتیم!!

سروش ملت برست

۲۴ آذر ۱۳۹۴

جناب آقای دکتر حاج مدبر مدیر مصور……………..همتیا فیشان////////////هر اندازه ملوان بیشتر از مردم و پایگاه اجتماعی مثال زدنی اش دور نگاه داشته شود///که نگاه داشته شده به یمن مسئولیت ناشناسی خیلی ها///بیشتر در مرداب نامها// و کلیشه ها و عوام فریبی ها فرو می رود……………………قدیما غولها و ستاره ها و سرمایه های بی بدیل فوتبالی در قالب ملوان داشتیم و کمترین نشانی از دو دره بازی و نامردی نبود….حالا که ملوان را همه جوره به افلاس کشانده اید//تنها و تنها حاشیه و حاشیه و باز هم حاشیه/// و مبدل شدن سازمان و ساختار ملوان در حد تیم میخ سازی قم و لوتکا سازان کرد محله…………………

پاسخ

فومنیمصلح

۲۴ آذر ۱۳۹۴

مشکل تیم دنیامالی نیست جناب رشیدی. مشکل ملوان از زمانی شروع شد که بدست سیاسیون افتاد تا از نامش برای خود اعتباری بدست بیاورند..سیاسیونی که ملوان را با کمک دوستانشان در هشت سال گذشته مصادره کردند و اجازه نفس کشیدن به هیچ احد و ناسی را نمیدهند. تا زمانیکه این آقایان بر مسند تصمیم گیری ملوان هستند همین آش و همین کاسه است.
برای رهایی از این وضعیت اسفناک ملوان بهتر است اولویت اول ما هواداران، بیرون انداختن این آقایان سیاسی از هیت مدیره باشد تا کار به دست کاردان سپرده شود.

پاسخ

رامبد رشیدی راد پاسخ در تاريخ آذر ۲۶ام, ۱۳۹۴ ۰۲:۳۱:

دوست عزیزم در هیچ جای مطلب مورد اشاره مشکل ملوان را آقای دنیامالی ندانسته ام. بنده از ایشان خواستار شفافیت و پاسخگویی در طی همین مدتی که مسوولیت قبول کرده اند شده ام.
ضمنا” بنده هم امیدوارم ملوان به دست افراد کاردان اداره شود.

۲۴ آذر ۱۳۹۴

واقعا گل گفتی .حرف دل همه ماست .چون وضع اینترنت هم مثل باشگاه ملوان. چند بار همین مشکلات را می نویسم.نفس اینتر نت مثل نفس هواداران ملوان .بالا نمیاد.
ملوانی که ذوب آهن زده .حالا ببین به چه روزی افتاده.

پاسخ

مهران پاسخ در تاريخ آذر ۲۵ام, ۱۳۹۴ ۲۱:۵۸:

درسته

امیر

۲۴ آذر ۱۳۹۴

امیدوارم گوش شنوا باشد

پاسخ

الیاس قدسی

۲۴ آذر ۱۳۹۴

عواملی که باعث عدم نتیجه گیری تیم فوتبال ملوان است بسیار گسترده و قابل بحث است .
بنده به عنوان کسی که دستی بر آتش ورزش این استان دارم به هوادارن پیشنهاد میکنم عجله نکنند و به تیم مدیریتی فرصت بدهند

پاسخ

مهران پاسخ در تاريخ آذر ۲۵ام, ۱۳۹۴ ۲۱:۵۶:

بسیار عالی

مهران

۲۴ آذر ۱۳۹۴

آقای رشیدی حواستون هست چه کسی رو به این تندی مخاطب قرار داده اید و سایت انزلی کلاب بدون هیچ نظارتی هر مطلبی رو منعکس میکنید ؟ مطالبی که باعث گمراه شدن خواننده و تشویش اذهان عمومی می شود مطالبی که نظر شخصی یک نفر هست آقای رشیدی حتما این ۴ و ۵ درصد پرداختی های اخیر ملوان رو هم شما پرداخت کردید یا هواداران ؟ جواب بدید ؟ حمایت دنیامالی از کادر فنی بدلیل دادن دلگرمی به سیستم است چون روش مدیریتی اوست حمایت ، لطفا وقت بدهید امان بدهید دنیامالی یک نفر است

پاسخ

رامبد رشیدی راد پاسخ در تاريخ آذر ۲۶ام, ۱۳۹۴ ۰۰:۰۲:

به نام خدا
با سلام
آقای مهران اگر چه شما رو نمی شناسم و اولین درسی که در فضای مجازی آموخته م اینه که نباید با کسی که نمی شناسم وارد بحث بشم اما چون از لحنی که برای نوشتن چند کامنت بالا استفاده کردید نگران سلامتی شما شدم بهتر دیدم با حفظ احترام شما دوست نادیده چند سطری پاسخ بدم.

بله کاملا” حواسم بوده و هست. مطلب بالا از طرف یک بنده خداوند مهربان به نام رامبد رشیدی به یک بنده دیگر خدای بزرگ به نام احمد دنیامالی نوشته شده.
بنده به عنوان یک موحد معتقدم دوره بت سازی و بت پرستی گذشته و همه مسوولین باید در قبال ولی نعمتان خود یعنی مردم – به تعبیر بنیانگذار انقلاب – پاسخگو باشند.
در کشوری که به راحتی از بالاترین مقام اجرایی کشور یعنی رییس جمهور در رسانه ها بازخواست میشه، درخواست توضیح بابت عملکرد رییس هیات مدیره یک باشگاه ورزشی قاعدتا” نباید چنین باعث برآشفتگی دوستان بشه. مگر اینکه معادلات دیگری در بین باشه که بنده بی خبرم.

محمدرضا گل آور

۲۴ آذر ۱۳۹۴

دنیامالی به خواسته مردم پاسخ گفت و آستین بالا زد
انتقاد منصفانه از تصمیات ایشان قابل پذیرش است
اما به این شدت و حدت چرا
آیا بهتر نیست کسانی که باعث راندن منطقه آزاد انزلی شدند و در مرحله واگذاری ملوان چنان کردند که امروز میراثی از نابسامانی و بدهکاری بجا مانده در تیررس انتقادات ما باشند
ورود به منجلاب ملوان برای دنیامالی چه ارمغانی داشت
احترام ،نام ، اعتبار و….
جز این است که یکی از سرمایه های انسانی شهر انزلی تنها به سبب تعصب و علاقه به شهرش وارد ویرانه ای به نام ملوان شد
دنیامالی یک چهره ملی و افتخار انزلی است
پشت کردن به ایشان یک اشتباه بزرگ است
قطعا در صورت ادامه شرایط فنی و نتیجه گیری تیم حمایت از کادر فنی تداوم نخواهد داشت
باتشکر

پاسخ

رامبد رشیدی راد پاسخ در تاريخ آذر ۲۶ام, ۱۳۹۴ ۰۰:۱۶:

محمدرضای عزیز دوست خوبم
بنده نقد همه کسانی که دغدغه حمایت از اشخاص به هر روش ممکن ندارند رو به دیده منت می پذیرم.
در مورد اینکه چرا آقای دکتر دنیامالی مخاطب مطلب قرار گرفته چندین بار برای دوستان عزیزی چون شما توضیح دادم. اگر تمایل دارید اون مطلب من رو هم مطالعه کنید.

فقط جسارتا” اینو اضافه کنم که بنده معتقدم تا مردم از مسوولین پاسخ طلب نکنند کمتر مسوولی داوطلبانه به مردم پاسخگو خواهد بود.
بعید می دونم خود جناب آقای دنیامالی – که از افتخارات شهر ما هستند – خودشون رو در جایگاه غیر قابل نقدی ببینند که اطرفیانشون تصور می کنند. بنابراین من نقد مسوولی رو که با خواست هواداران قبول مسوولیت کرده رو به عنوان یک وظیفه اجتماعی به فال نیک میگیرم.

مهران

۲۴ آذر ۱۳۹۴

آقای گل آور ممنونم از حمایت حضرتعالی / بنده از نزدیکان دکتر هستم حق بدهید یه مقدار رنجیده خاطر شوم / با سپاس از شما ممنونم

پاسخ

مهران

۲۴ آذر ۱۳۹۴

آقای رشیدی نمیدونم ادبیات نگران حال شما شدم از کجا آمده است و چه منظوری دارید ادعای محترم بودن کردید و حتما هم همین طور است ولی فرمودید با حفظ احترام برای بنده و نگرانی حال من این دو با هم خیلی منافات دارد بنده نگفتم شما چرا انتقاد کردید گفتم چرا به این تندی ؟ منم منفعت نمیبرم از حمایت دکتر عرض کردم نسبت فامیل درجه یک هست بنده کمی دلخور شدم عرض کردم امان بدهید انشاالله درست خواهد شد یه مروری به کامت آقای گل آور هم بکنید مطلب واضح تر هست ، پایدار باشید .

پاسخ

رامبد رشیدی راد پاسخ در تاريخ آذر ۲۶ام, ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳:

همشهری عزیز آقا مهران
قصد اساعه ادب نبود. خواستم اشاره کنم که مطلب شما خیلی با عصبانیت و تندی نوشته شده در حالیکه برای انتقاد از نقد محترمانه یک مسوول نیازی به استفاده از کلمات پرخاشگرانه نیست. اینکه شما نسبتی با جناب دکتر دارید هم دلیل بر این نمی شود که نقد را رها کرده به منتقد بپردازید. در مورد این که ان شاا… درست می شود بنده هم به همین امید دست به قلم بردم. اینکه منتخب هواداران احساس کند ما منتظر اقدام عملی از جانب ایشان هستیم و پیش از این وعده مکرر شنیده ایم.
ضمنا” آقای گل آور از دوستان من هستند. گاهی با هم اختلاف نظرهای کوچکی داریم. مثل همین مورد! :)
ایام به کام

اشكان

۲۴ آذر ۱۳۹۴

جناب رشیدى راد بسیار بجا و شیوا نوشته اید،تازه از نظر من براى اینجور انتقادات ملایم کمى دیر هم شده، گمان نمیکنم هر کس دیگه اى بجاى اقایان بود وضیت بدتر میشد، براى هوادار ملوان هیچ چیز بالاتر از نام و نتایج ملران نیست،چوب خط دنیامالى بعد از انتخاب عجیب و غریب و پر حرف و حدیث سرمربى فعلى پر شده و هوادارن بزرگمنشانه سکوت کردند ،کم کم اما زمان سکوت دوستان و اشنایان فرارسیده، در صورت ادامه روند فعلى منتظر مطالب تند و تیز تر هستیم

پاسخ

محمدرضا گل آور

۲۴ آذر ۱۳۹۴

رامبد عزیز
انزلی باید به داشتن افرادی مثل شما به خود ببالد
در سلامت و استقلال شما ذره ای شک ندارم
ولی انتظار این بود که کمی انتقادات منصفانه تر می بود
دنیامالی عامل شرایط امروز ملوان نیست
اگر حمایت از کادر فنی کنونی با ادامه روند نتیجه گیری ادامه یابد
قطعا من هم منتقد این مساله خواهم بود
ولی در شرایط کنونی اقتصادی کشور
حضور دکتر دنیامالی به عنوان یک فرد دلسوز
سالم
علاقمند به انزلی به معنی کامل
باعث شده کشتی به گل نشسته ملوان بتواند به راه خود با همه سختی ها ادامه دهد
در کنار هم انشالله با بصیرت و تعقل
به مانند همه تاریخ ملوان
امانت گرانبهای ملوان
به نسل های بعد خواهد رسید
باتشکر

پاسخ

رامبد رشیدی راد پاسخ در تاريخ آذر ۲۶ام, ۱۳۹۴ ۱۹:۵۰:

محمدرضا جان
از محبت دوست عزیزی چون شما بسیار ممنونم.
اما باز هم تاکید می کنم که در هیچ جای مطلبم آقای دنیامالی را مقصر اعمال سایرین و سابقین ندانسته ام. اگر خطاب صحبتم به ایشان بوده به خاطر این است که ایشان را فردی معتقد به دیالوگ می شناسم اما تاکنون هرچه دیده ایم مونولوگ بوده و بس!

من به عنوان یک هوادار ملوان از منتخب هواداران در اداره باشگاه؛ طلب شفافیت و پاسخگویی در نحوه مدیریت ایشان در مدت زمان مشخص مسوولیت ایشان کرده ام. به نظرم نقد قدرت اتفاق مبارکی است. می شود با همه یا بخشیهایی از این نقد موافق نبود ولی فریاد وامصیبتای بعضی افراد را بابت یک نقد محترمانه درک نمی کنم.

الیاس

۲۴ آذر ۱۳۹۴

عزیزان منتقد باور کنید جمع کردن تیم ملوان کار ساده ای نیست . یک تیم که هیچ بدهکاری و مشکل مالی نداشته باشد زمین تمرین مناسب هم داشته باشد بازیکنان هم دل بدهند تازه برای نتیجه گیری در لیگ ۳ سال برنامه ریزی میخواد . اینقدر ظالم نباشید این مرد پی خراب شدن را به تنش مالیده که وارد میدان شده بیکار هم ننشسته و دارد تلاشش را میکند .

پاسخ

قوی سپید پاسخ در تاريخ آذر ۲۷ام, ۱۳۹۴ ۱۷:۱۴:

الیاس جان قربون دهنت همشهری با معرفت

همسنگر پاسخ در تاريخ آذر ۲۷ام, ۱۳۹۴ ۱۷:۲۳:

ایران ملوان دکتر احمد دنیامالی / دکتر تو کارت رو بکن من همسنگر دیروز و امروز توام دیروز در کنار تو و امروز حامی و پشتیبان تو نقد بر همگان وارد است توام جزو همه هستی ولی نقدی مبتنی بر ادب و نزاکت سایت انزلی کلاب شایسته است این مطلب به ظاهر محترمانه رو سریع بردارید و الا سربازان امام زمان و کهنه سربازهای خمینی وارد عمل میشوند .از ما گفتن بود.

رامبد رشیدی راد پاسخ در تاريخ آذر ۲۷ام, ۱۳۹۴ ۱۸:۴۲:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوست گرامی جناب همسنگر

هرچند متوجه معنی دقیق عبارت « به ظاهر محترمانه » در کامنت شما نشدم اما میزان بین ما و شما کهنه سرباز خمینی همین فرمایش از بنیانگذار فقید انقلاب:

« نباید ماها گمان کنیم که هر چه می گوییم و می کنیم کسی را حق اشکال نیست، اشکال بلکه تخطئه یک هدیه الهی برای رشد انسان هاست… »

امیدوارم هم ما و هم شما با بالا بردن آستانه تحمل مان؛ از این هدیه الهی برای رشد خود و دوستان مان، بهره کافی ببریم.

رامبد رشیدی راد

۲۴ آذر ۱۳۹۴

دوست عزیز جناب آقای الیاس
در صحت فرمایشات شماتردیدی ندارم و تا حد بسیاری با شما موافقم.
اما آنچه احتمالا” کمی باعث افتراق ماست نحوه مواجهه با نقد و منتقد می باشد.

وقتی بنیانگذار انقلاب می فرمایند « نباید ماها گمان کنیم که هر چه می گوییم و می کنیم کسی را حق اشکال نیست، اشکال بلکه تخطئه یک هدیه الهی برای رشد انسان هاست… »

چرا انقدر از نقد میترسیم و منتقد را به انواع صفات و داشتن انگیزه های پنهانی متهم می کنیم؟

بنده هم مثل شما امیدوارم جناب دنیامالی با قدرت سر و سامانی به اوضاع نابسامان باشگاه ما بدهند.

ظالم هم نیستم! :)

پاسخ

anzalichiiiiiiii

۲۴ آذر ۱۳۹۴

سلام دوست عزیز
متاسفانه فک کنم این شما هستین که چشمتون رو روی حقایق بستین و دارین با قلم فریبندتون عامل اصلی رو از اتهام نجات میدین. نمیدونم کی هستین و چند خودتون و فروختین اما باید بگم که هر انسان عاقلی با کوچکترین نگاه به این متن و کامنتای فیک زیرش متوجه میشه که قلمتون کاملا پوشاننده حقایق زیادی بوده!
دوست عزیز من شما و امسال شمارو زیاد دیدم! کسایی که برای سود خودشون حاضرن دست به فریب مردم بزنن! بنده با شما وارد بحث نمیشم چون شما عینکی به اسم تعصب به چشمتون زدین و از همون روزنه همه دنیارو میبینین.
بنده برای نگارنده متاسفم و اینگونه افراد رو به هیچ وجه همشهری خودم نمیدونم.
اگه نظرم با منافعتون تناقضی نداره ثبت کنید. اگر هم پاک کردید مشکلی نیست بنده خیالم راحته که حرفم به گوشتون رسید.
یا حق

پاسخ

رامبد رشیدی راد پاسخ در تاريخ آذر ۲۷ام, ۱۳۹۴ ۰۰:۲۶:

سلام انزلیچی عزیز

بر خلاف شما من شما رو همشهری خودم می دونم و از اینکه شما هم دغدغه ای به نام ملوان ( و نه حمایت از نامها ) دارید حوشحالم.

و باز هم خوشحالم که صادق بودید و نوشتید که من رو نمی شناسید و اون چه نوشتید استنباطهای شخصی شما از مطلب من بوده. نظر شما علاوه بر اینکه تضادی با منافع!!! من نداره برای من محترم هم هست هرچند که نسبتهایی به من دادید که قطعا” توانایی اثباتش رو ندارید.

اما بهتره همه مون تحمل مون رو بالا ببریم و مخالف آرا و نظریاتمون رو بیشتر تحمل کنیم.
پاینده باشی دوست عزیز

guilak

گیلک

۲۴ آذر ۱۳۹۴

با سلام.با عرض پوزش با اینکه در بحث نبودم ولی چون مطالب را خواندم گفتم سخنی با شما عزیزان داشته باشم.نقد جناب رشیدی راد و نظرات دوستان و کامنتهای جوابیه آقای رشیدی راد و دوستان دیگر را با دقت خواندم.باور کنید چندان تفاوت و وجه افتراقی در آنها دیده نمی شود.همگی به حکم حس مسئولیت و دلسوزی و به جهت اصلاح امور و حل مشکلات نوشته اید.مگر قضاوتهایی در باره همدیگر داشتید که آنهم پدیده نادر و عجیبی نیست.معمولا در چنین شرائطی اتفاق می افتد حتی بین دو دوست صمیمی و در بحثهای دوستانه حضوری.اما چکیده سخن آقای رشیدی این است که میگویند مسئولان باید انتقاد پذیر بوده و با شفافیت پاسخگوی عملکرد خود باشند.خواسته ای است کاملا منطقی و اصلا مطالبه عجیبی هم نیست.این حق مردم است که بپرسند و وظیفه مسئولان است با سعه صدر و شفافیت و با صداقت پاسخگوی مردم باشند.فکر نمی کنم کسی با این اصل مخالف باشد.اما دوستان عزیز مشکل شماها و بنده این است که با تمام وجود دغدغه برطرف شدن مشکلات مختلف در شهرمان را داریم و با صداقت و دلسوزی انتقادی و پرسشی می کنیم اما هنوز در جامعه کنونی ما فرهنگ پاسخگویی جایی ندارد.اصلا به نظر میرسد کسی توجهی به انتقادات و پیشنهادهای ماها ندارد و برای خواندن آنها وقت ندارد تا چه رسد به پاسخگویی!!! خدا را شکر حداقل میتوانیم با همدیگر در فضاهای مجازی درد دل کنیم.ما بعنوان شهروند نباید نسبت به شهرمان بیتفاوت و منفعل باشیم که نیستیم.سرافراز باشید.

پاسخ

۲۴ آذر ۱۳۹۴

دکتر دنیامالی از بدو قبول مسیولیت در ملوان دو میلیارد از نفوذ خودش آورده و به باشگاه تزریق کرده آقای رشیدی دیگر چه میخواهید ، متاسفم به حال شما با این انتقاد و حمایت بعضی از هواداران از این متن آبکی ، دکتر دنیامالی فقط بخاطر شهر انزلی و تیم شهرش ورود کرد الان این به جای تشکر از ایشان است که ما ز یاران چشم یاری داشتیم آقای رشیدی بر اشتباه خود در آوردن این متن بافشاری نکنید لطفا نقد شما بر کادر فنی بود آیا همین قلعه نوعی و استیلی به احترام چه کسی به ملوان آمدند ؟ کدام اسپاسنر ملوان را حمایت می کند جز شخص دنیامالی ، آقای رشیدی لطفا در بازی های آینده تشریف ببرید استادیوم شعار دنیامالی حیا کن هم سر بدهید متاثر و متاسفم برای شما ، نزدیکان دنیامالی گفتند آقا نیا انزلی ولی ….

پاسخ

رامبد رشیدی راد پاسخ در تاريخ آذر ۲۷ام, ۱۳۹۴ ۱۸:۳۴:

سلام
متشکرم از وقتی که برای مطالعه این مطلب گذاشتید هرچند که برداشت شخصی شما از این مطلب قرسنگها با مقصود من فاصله داشت.

عجالتا” خدمت شما عرض می کنم بعید می دونم خود جناب دنیامالی مثل شما بیاندیشند. چون ایشون به عنوان شخصی که مسوولیت های فراوانی داشتند به خوبی به این کلام بنیانگذار انقلاب آشنا هستند که مردم ولی نعمت مسوولینند.

۲۴ آذر ۱۳۹۴

آقا خیلی جالبه نگارنده این متن با زیرکی خاص حرف و توهین کرده بعد میگه من حرفی نزدم ، جالبه والا انتظار دارید نیم فصل تموم نشده مربی عوض کنن رشیدی جان ملوان خوب بازی میکنه فقط گل نمیزنه شما خودت برو فوروارد بازی کن به دنیامالی میگیم باهات قرارداد خوبی ببنده چون وقت کافی هم داری.

پاسخ

رامبد رشیدی راد پاسخ در تاريخ آذر ۲۷ام, ۱۳۹۴ ۱۸:۴۵:

شما لطف دارید دوست عزیز؛ اما کار من چیز دیگری ست.
از این که برای مطالعه مطلب من وقت گذاشتید سپاسگذارم.

۲۴ آذر ۱۳۹۴

دنیامالی با نفوذ خودش دو میلیاردآورده و به باشگاه تزریق کرده آقای رشیدی دیگر چه میخواهید ، متاسفم به حال شما با این انتقاد و حمایت بعضی از هواداران از این متن آبکی ، دکتر دنیامالی فقط بخاطر شهر انزلی و تیم شهرش ورود کرد الان این به جای تشکر از ایشان است که ما ز یاران چشم یاری داشتیم آقای رشیدی بر اشتباه خود در آوردن این متن بافشاری نکنید لطفا نقد شما بر کادر فنی بود آیا همین قلعه نوعی و استیلی به احترام چه کسی به ملوان آمدند ؟ کدام اسپاسنر ملوان را حمایت می کند جز شخص دنیامالی ، آقای رشیدی لطفا در بازی های آینده تشریف ببرید استادیوم شعار دنیامالی حیا کن هم سر بدهید متاثر و متاسفم برای شما ، نزدیکان دنیامالی گفتند آقا نیا انزلی ولی ….

پاسخ

۲۴ آذر ۱۳۹۴

آقایان تو رو خدا این مجادله رو بزارید کنار و فقط از ملوان حمایت کنید این بابا رو هم که قبول کرده در راس مدیریت باشه رو هم از کارش پشیمون نکنید حالا این آقای رشیدی یه اشتباهی کرد روش نمیشه بگه تند رفته بیخیال فقط ملوان رو عشق است .

پاسخ

رامبد رشیدی راد پاسخ در تاريخ آذر ۲۷ام, ۱۳۹۴ ۱۸:۵۰:

فوی سپید گرامی
بنده به دلیل اعتقادم به دیالوگ؛ سعی کردم در حد بضاعتم چند سطری پاسخگوی تمام عزیزانی که مطلب من را مطالعه کرده اند؛ باشم.
ممنون میشم اجازه بدید در مورد آراء و نظریاتم خودم پاسخگو باشم.
از شما هم بخصوص بابت جمله آخر کامنت تان تشکر می کنم.
فقط ملوان

ملوانی

۲۴ آذر ۱۳۹۴

مطلب بسیار خوبی‌ بود ممنون جناب رشیدی،طرف عجب پشتوانه مجازی هم داره ،کاشکی‌ یکی‌ میگفت ایشون غیر از ریاست پر حاشیه در فدراسیون قایقرانی‌ و عضویت در شورای شهر اون هم تهران دیگه چه گًل دیگه‌ای به سر کی‌ زدند که آقایون میگن افتخار انزلی،مثلا اگه ایشون نمیومدن چه اتفاقی‌ می‌افتاد،بد تر از انتخاب استیلی،بد تر از احتمال بسیار زیاد کسر امتیاز به خاطره ندادن پول بازیکن خارجی‌،بدتر از اعتصاب و قهر مداوم بازیکنها،بدتر از چندین هفته نتایج فاجعه بار، بد تر از آینده کاملا نامعلوم فعلی‌، دورهٔ بت سازی از اشخاص خیلی‌ وقت تموم شده،ایران فقط ملوان

پاسخ

رامبد رشیدی راد پاسخ در تاريخ آذر ۲۷ام, ۱۳۹۴ ۱۸:۵۷:

دوست عزیزم با احترام به نظر شما چندان با آنچه فرمودید موافق نیستم. اگر به توانمندی های جناب دنیامالی اعتقاد نداشتیم قبل از شروع فصل با جمع آوری امضا و طومار خواستار ورود ایشان نمی شدیم.
شاید انتظارات ما زیاد بوده که با رسیدن به نیم فصل برآورده نشده. اما همانطور که در ابتدای مطلب آمده هنوز هم به ایشان امیدواریم هر چند که انتقادهایی هم داریم که به آنها اشاره شده.

همسنگر پاسخ در تاريخ آذر ۲۸ام, ۱۳۹۴ ۰۰:۳۶:

با اجازه آقای رشیدی جهت تکمیل شدن جوابیه حضرتعالی و جهت تکمیل شدن اطلاعات برادر ملوانی/که فرمودند چه گلی به سر کی زده/ احمد دنیامالی
اشکال‌های صفحه
احمد دنیا مالی
زادروز ۱۳۳۹
بندر انزلی، گیلان ایران
محل زندگی بندر انزلی، تهران
ملیت ایرانی
وبگاه
http://www.donyamali.com
احمد دنیامالی (زاده ۱۳۳۹ در بندر انزلی)، از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم است. او پیش از این معاونت وزیر راه و ترابری و ریاست سازمان بنادر و کشتیرانی و ریاست فدراسیون قایقرانی ایران از ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۹ را برعهده داشته است.

وی در انتخابات چهارمین دوره شورای شهر تهران (دوره کنونی ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶) در فهرست ائتلاف اصلاح طلبان شرکت نمود و با ۱۵۷۲۷۷ رای سیزدهم شد به عضویت شورای شهر تهران درآمد.[۱]

زندگی نامه ویرایش

احمد دنیامالی در سال ۱۳۳۹ در بندر انزلی متولد شد. فرماندهی گردان و مسئول مهندسی لشکر ۲۵ کربلا در ۸ سال جنگ ایران و عراق را برعهده داشت. وی دارای دکترای برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد اسلامی و کارشناسی ارشدمهندسی معماری و شهر سازی از دانشگاه علم وصنعت ایران است. او دانشجوی نمونه در مقطع کارشناسی ارشد در سراسر کشور در سال تحصیلی ۷۰–۷۱ بود.[نیازمند منبع] از فعالیتهای برجسته وی می‌توان به: معاون فنی و زیر بنایی راه آهن جمهوری اسلامی، معاون فنی و مهندسی و عضو هیئت عامل سازمان بنادر و کشتیرانی کشور، معاون وزیر راه و ترابری و رئیس سازمان بنادر وکشتیرانی کشور، معاون فنی _ مهندسی شهرداری تهران، عضو هیئت مدیره مهندسین مشاور فجر و توسعه، وابسته به جهاد دانشگاه، مؤسس و مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صادرات بندر انزلی و اولین مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی بندرانزلی، ریاست فدراسیون قایقرانی ایران، عضو هیئت مدیره فدراسیون جهانی کانوئیگ(ICF)، معاونت فدراسیون جهانی دراگون بوت، ریاست هیئت مدیره باشگاه ملوان بندر انزلی اشاره داشت، وی هم اکنون یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران می‌باشد.[۲][۳]

او از ۱۳۸۴ تا کنون): عضو مجمع شرکت نوسازی عباس‌آباد، عضوکارگروه صنعتی سازی مسکن، شرکت مدیریت پروژه‌های ساختمانی ایران (مپسا) بوده است. از ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴ عضو هیئت امنای دانشگاه گیلان و از ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴ عضو هیئت امنای دانشگاه علوم دریایی چابهار بوده است.

او از از ۱۳۸۸ تاکنون رئیس هیئت مدیره شرکت کریت عمران بوده است که مشاوره مدیریت، خدمات مدیریت طرح و پیمان، انجام قراردادهای طرح وساخت و غیره را انجام می‌داده است.

دنیامالی از ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۹ مدرس دانشگاه آزاد اسلامی، رشته معماری و شهرسازی، واحد رباط کریم و از ۱۳۷۱ تا ۱۳۷۴ مدرس دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشکده معماری وشهرسازی بوده است.

حرفه ویرایش

دنیامالی از ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۷ مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی بندرانزلی، از ۱۳۷۷ تا ۱۳۷۸ مؤسس و مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صادرات بندر انزلی و از ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۵، عضوهیأت مدیره مهندسین مشاور فجر و توسعه بوده است.

راه آهن جمهوری اسلامی ایران ویرایش
از ۱۳۷۸ تا ۱۳۸۰ دنیامالی معاون فنی و زیر بنایی راه آهن جمهوری اسلامی بود. مسئولیت‌ها و پروژه‌های شاخص زیر در این دوره به وقوع پیوستند:

عضو هیئت مدیره مهندسین مشاور مترو، طراح پروژه‌های اصلی راه آهن ایران(۱۳۷۸ تا ۱۳۸۸) و توسعه خطوط جدید راه آهن شهری تهران
مجری طرح دو خطه کردن راه آهن تهران-مشهد
مجری طرح احداث خط سریع‌السیر تهران-قم-اصفهان
مجری طرح سیگنالینگ شبکه راه آهن ایران
مجری طرح ارتباطات مخابراتی باسیم و بی‌سیم راه آهن کشور
مجری طرح توسعه فیبر نوری در همه شبکه‌های راه آهن
مجری طرح بازسازی و نوسازی شبکه حمل و نقل ریلی
مجری طرح جوش درز ریل کل شبکه ایران
مجری طرح‌های تونلی راه آهن و باز سازی تونلهای موجود راه آهن کشور
مجری طرح تأمین، نگهداری پل‌های راه آهن
مجری مطالعات راه آهن دیر الزور-ابوکمال در سوریه
سازمان بنادر وکشتیرانی ویرایش
دنیامالی از ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۱ معاون فنی و مهندسی و عضو هیئت عامل سازمان بنادر و کشتیرانی کشور بود. در این دوره اقدماتی چون طرح تجهیز بنادر کانتینری ایران، طرح توسعه بنادر (بنادر عباس، بوشهر، چابهار، امام خمینی، نوشهر و بندر انزلی) انجام شد.

از ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۴ دنیامالی معاون وزیر راه و ترابری و رئیس سازمان بنادر وکشتیرانی کشور بود. در این دوره اقداماتی نظیر پروژه طرح توسعه و تجهیز فاز ۲ بندر شهید رجایی در بندر عباس با بودجه ۵۰۰ میلیون دلار، احداث بندر استراتژیک امیرآباد بهشهر، مازندران، پروژه تجهیز ناوگان دریایی سارSAR (Search & Rescue) و تجهیز بنادر ایران به برج‌های مراقبتی انجام شد.

خبرگزاری فارس: در برنامه پنج ساله چهارم، توسعه بندر خرمشهر با شتاب بیشتری صورت می‌گیرد. | ناشر =خبرگزاری فارس |تاریخ = |تاریخ بازبینی= }}[۴]

معاون فنی-عمرانی شهرداری تهران ویرایش
دنیامالی از ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۸ در دورهٔ شهرداری محمدباقر قالیباف معاونت فنی-عمرانی او را بر عهده داشت.

مسئولیت‌ها و پروژه‌های شاخص:

مدیر اجرایی تونل صدر-نیایش (۱۳۸۸)
رئیس هیئت مدیره شرکت یادمان سازه، مجری ساخت برج میلاد (۱۳۸۴ تا ۱۳۸۸)
مجری طرح و مدیرپروژه احداث تونل توحید (۱۳۸۶)
رئیس هیئت مدیره سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران(۱۳۸۴ تا ۱۳۸۸) و مجری ساخت تونل رسالت
رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسی خاکریز آب، مجری پروژه تونل‌های جمع‌آوری آبهای سطحی(۱۳۸۵ تا ۱۳۸۸)
رئیس هیئت مدیره شرکت نوسازی عباس‌آباد(۱۳۸۴ تا ۱۳۸۷)، مجری ساخت مجموعه اراضی عباس‌آباد و پارک آب و آتش
رئیس هیئت مدیره سازمان نوسازی شهرتهران (بافت فرسوده) (۱۳۸۴ تا ۱۳۸۷)، احداث بیش از ۳۰ هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده تهران
رئیس هیئت مدیره سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی(۱۳۸۴ تا ۱۳۸۸)
رئیس هیئت مدیره سازمان مشاور شهرداری تهران(۱۳۸۴ تا ۱۳۸۸)
عضو هیئت مدیره شرکت توسعه فضاهای فرهنگی تهران(۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸)
عضو هیئت مدیره متروی تهران(۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸)
مسئولیت‌های ورزشی ویرایش

دنیامالی از ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۹ رئیس فدراسیون قایقرانی ایران بود.[۵] او همچنین عضو هیئت مدیره فدراسیون جهانی کانوئیگ(ICF)، مسئول توسعه کانوئینگ در قاره آسیا، معاون فدراسیون جهانی دراگون بوت و عضو هیئت رئیسه و خزانه دار بوده است.

قهرمانی تیم آب‌های آرام ایران در سال‌های ۱۳۸۶، ۱۳۸۸ و ۱۳۹۰ در آسیا و مدال‌های طلا در قایقرانی در بازی‌های آسیایی گوآنجوسال ۱۳۸۹ از جمله دستاوردهای دورهٔ تصدی او بر فدراسیون قایقرانی بوده است.

احمد دنیامالی رئیس فدراسیون قایقرانی ظهر ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ توسط وزارت ورزش و جوانان از سمتش برکنار شد و محمدشروین اسبقیان مدیر کل تربیت بدنی آذربایجان شرقی جانشین وی شد. این تغییر و تحول در شرایطی رخ داد که گویا مسئولان وزارت ورزش و جوانان از عدم حضور دنیامالی در مراسم تجلیل از قهرمانان ناراحت شده‌اند.

دنیامالی از ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۷ و از تیر ۱۳۹۴ تاکنون رئیس هیئت مدیرهٔ باشگاه ملوان انزلی بوده است.[۶]

ملوانى

۲۴ آذر ۱۳۹۴

جناب همسگر دستت درد نکنه اگه کمى شک داشتم شما بر طرف کردید،یک بار دیگه مطلب خودتون رو بخونید ، در این مملکت چیزى که زیاد داریم مدیرو رئیس و هیئت مدیره است، ***دستاورد چى برادر،ایشان چه کار خاصى براى انزلى انجام داده اند که ما باید به ان افتخار کنیم،اگر مثلا وقتى ایشان در راه اهن مسؤلیت داشتند نیم نگاهى به انزلى میداشتند بنده تا اخر عمر کار و زندگى را رها کرده و مشغول افتخار کردن به ایشان میشدم، اما با این مطلب عریض و طویل شما باید از ایشان بپرسیم که چطور براى مهمترین بندر شمال کشور با وجود حضور ایشان این بندر به راه اهن سراسرى متصل نشده،ملاک سنجش افراد پستهایى که دارند نیست، عملکردشان در ان پستهاست، از نظر من هوادار ملوان ،ایشان بعنوان شخص اول مدیریت تیم، عملکرد بسیار ضعیف و غیر قابل قبولى داشته ،حالا شما بگو ایشان قبلا اصلا رئیس سازمان ملل بوده، ما میگیم این افا با چه معیار و ملاک مدیریتى استیلى رو بعنوان سرمربى انتخاب کرده،شما بگو ایشان قبلا رئیس کل هئیت مدیره هاى دنیا بوده،

پاسخ

رامبد رشیدی راد پاسخ در تاريخ آذر ۲۸ام, ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸:

دوست عزیزم جناب ملوانی
هرچند مخاطب مطلب شما من نبودم , اما لازم دانستم جسارتا” عرض کنم که مطلب من یک مطلب صرفا” ورزشی بوده و بنده دارای اطلاعات لازم برای ارزیابی عملکرد ایشان در سایر مسوولیتهایی که بر عهده داشته اند, نیستم.
از شما هم خواهشمندم از شخصی کردن قضیه خودداری نموده و نقدهای خود را تنها در چارچوب بحث ( یعنی باشگاه ملوان ) بیان بفرمایید.
متشکرم