رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بندرانزلی گفت: امسال ۵۶۰ میلیون ریال برای مطالعه و ایجاد زیرساختهای بازارچه صنایع دستی این شهرستان در نظر گرفته شد.

ˈ ابوالفضل گودرزوند چگینیˈ اظهار کرد: پارسال ۱۵۰میلیون ریال برای مطالعه و اجرای این بازارچه اختصاص داده شده بود.

وی خاطرنشان کرد: برای آموزش وترویج صنایع دستی نیز۸۰ میلیون ریال مصوب شده که موافقتنامه آن مبادله شده و امیدواریم به زودی تخصیص داده شود.

وی؛ مروار بافی، حصیربافی، صنایع چوبی، قلاب دوزی و توربافی را از جمله صنایع دستی شهرستان عنوان کرد.

چگینی، در ادامه مرمت بافت تاریخی شهر انزلی را از دیگر برنامه های این اداره خواند و افزود: برای مطالعه مرمت بافت تاریخی شهر انزلی ۲۰۰میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

بندرانزلی در کرانه جنوبی دریای خزر و غرب گیلان از مراکز مهم گردشگری کشور بشمار می رود.

کاخ میان پشته یا موزه نظامی، کلیسای مریم مقدس، بنای قدیمی دادگستری، بوستان ساحلی (بلوار)، برج ساعت (فانوس دریایی)، پل قدیمی انزلی و غازیان از جمله بناهای تاریخی شهرستان انزلی هستند.

تالاب انزلی، ساحل دریای خزر، موج شکن انزلی نیز از جاذبه های گردشگری انزلی به شمار می رود.

منبع: اخبار انزلی، ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲۷ آذر ۱۳۹۱

چندی پیش با دوستی گله می کردم که فلان وبلاگ که منتقد کارهای بد دیگران است و کلی مدعی اخباری را که من برای ایرنا تهیه می کنم بدون ذکر منبع و یا گاهی به اسم خودشان استفاده می کنند ایشان گفت همه این کار را می کنند و من پاسخ دادم که نه ، انزلی کلاب با این که ادعایی ندارد ولی منبع خبر را ذکر می کند . امروز زنگ زد گفت : نگاهی به خبرهایت بینداز ببین کدامشان منبع دارد . فکر نمی کنید این شیوه شایسته نیست !

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ آذر ۲۹ام, ۱۳۹۱ ۱۴:۳۵:

سلام خانم بابایی. هدف ما خبررسانی است و حتی المقدور به جز مواردی که از دستمان در برود منابع را ذکر میکنیم. حتی بدون درخواست تبادل لینک، لینک سایتهای انزلی چی را در سایت درج کرده ایم. ضمن آنکه در این مطلب نیز تصویر حاوی منبع میباشد و اگر قصد سرقت مطالب از این دست را داشتیم آن را نیز دستکاری میکردیم. ضمنا کمتر پیش می آید مطالب از این دست را در بخش اسلاید شو نمایش دهیم و نهایتا به قسمت اخبار داغ اضافه میگردند.
به هر حال مجددا از حسن نیت و توجه شما سپاسگذاریم، ضمن آنکه فعالیت های خوب شما را قابل تقدیر میدانیم. هدف ما توسعه انزلی است و رقابت با سایتهای انزلی چی هدف ما نیست و هر کمکی از دستمان بر آید برای کمک به سایر فعالین انزلی انجام خواهیم داد. میتوانید به قسمت لینکدونی مراجعه کنید. چون اکثرا مطالب از این دست از سایتهای خبری در سایت درج میگردند معمولا خود آنها در ابتدا یا انتها حاوی منبع هستند و هر از گاهی از دست ما ممکن است در برود. اگر مطالب دیگری نیز یافتید به ما اطلاع دهید. موفق و پیروز باشید…

مژگان

mojshekan

۲۷ آذر ۱۳۹۱

بنده حواسم نبود منبع رو ذکر کنم بابایی جان! از این به بعد اول و آخر مطلب ذکر میکنم منبع رو!

پاسخ

Arash

Arash

۲۷ آذر ۱۳۹۱

البته باید خاطرنشان کرد که،واتر مارک ایرنا،لینک سایت و حتی نام عکاس در عکس بخوبی به چشم میخورد!! و نیازِ چندانی به ذکر منبع هم در لید نبود ؛) :)))) ، و بخاطر همچین مطلبی نمیشه متهم کرد مجموعه ی منسجمی مثل انزلی کلاب رو…

پاسخ