82285281-711271521

رییس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان انزلی از ثبت۵۵۷ مورد تخلف درواحد های صنفی این شهرستان درشش ماهه نخست امسال خبرداد.
علی خودکار صبح شنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر اظهار کرد: این میزان تخلفات از ۹ هزار و ۱۷۳مورد بازرسی از واحدهای مختلف صنفی در سطح شهرستان ثبت و پرونده متخلفان به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.
وی افزود: ارزش ریالی تخلفات ثبت شده افزون بریک میلیارد و ۱۹۲میلیون ریال است.
خودکار یادآور شد: گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت ، بررسی تاریخ مصرف کالا خصوصا مواد لبنی و پروتئینی، نظارت بر ارائه خدمات واحدهای اقامتی و بازرسی از رستوران ها و هتل ها و اماکن گردشگری توسط گشت های مشترک با اتاق اصناف ، تعزیرات، شبکه بهداشت، دامپزشکی و اداره گردشگری شهرستان انزلی از جمله موارد بازرسی در شش ماهه نخست امسال بوده است.
رییس اداره صنعت و معدن و تجارت همچنین به گشت های انفرادی و نامحسوس بازرسان این اداره اشاره و بیان کرد: در بخش نانوایان از۸۸۲ مورد بازرسی در شش ماهه اول سال ۶۶ مورد تخلف به ارزش ریالی بیش از ۵۷میلیون ریال ثبت وپرونده متخلفان به مراجع ذیصلاح ارسال شده است.
خودکار با اشاره به گردشگر پذیر بودن بندرانزلی یادآور شد: با توجه به افزایش مصرف نان در ایام سفرهای تابستانی علاوه بر تامین آرد مطلوب و تحویل آن به نانوایان، به نانوایی های خوشنام و بدون تخلف از سهمیه های مازاد دولتی بعنوان تشویق، آرد تحویل شده است.
شهرستان انزلی ۲۸۶ واحد صنعتی و بیش از هفت هزار و ۳۰۰ واحد صنفی در قالب ۳۷ اتحادیه و یک اتاق اصناف دارد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *