80793363-4803526

به میمنت هفته دولت ۴۴ پروژه عمران شهری با صرف ۹۱ میلیارد و ۸۲۱ میلیون ریال اعتبار با حضور معاون استاندار گیلان ، فرماندار ، امام جمعه بندرانزلی و جمعی از مسئولان شهرستان افتتاح شد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا، مراسم افتتاح طرح های شهرداری بندرانزلی روز چهارشنبه با نثار تاج گل در مقابل نماد شهدای انزلی در بوستان ساحلی قدس(بلوار) آغاز شد و با ادای احترام به تابلوی یادمان شهید نامجو نخستین وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران ادامه پیدا کرد.

شهردار بندرانزلی در مراسم افتتاح دروازه ماهی بندرانزلی در ورودی این شهر با صرف پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار گفت : دریا ، ماهی ، صید و صیادی عناصر اصلی متشکله فرهنگ و هویت ساکنان بندرانزلی به عنوان مفاهیم اصلی در طراحی نماد ورودی شهر مد نظر قرار گرفت .

ˈ سید تقی موسویان ˈ با اشاره به وجود منطقه آزاد و در دست ساخت بودن جاده کمربندی انزلی خاطرنشان کرد : فضای داخل شهر باید متناسب با فرهنگ بومی ، منطقه ای و طبیعی شهر و موجب جلب و ماندگاری گردشگران و پویایی اقتصادی شهر شود.

وی خاطرنشان کرد: در مدت فعالیت به عنوان شهردار ۲۷۰ میلیارد ریال پروژه را به انجام رساندیم و بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال پروژه دیگر نیز خواهیم داشت که کارهای زیربنایی اش شروع شده است .

معاون سیاسی استاندار گیلان نیز در این مراسم گفت : عمران و آبادانی شهر از دغدغه های اصلی مردم هر شهر است .

ˈ محمد اکبرزاده ˈ خاطرنشان کرد : شهردار، امانت دار مردمی است که به او رای داده اند و هر مسئولی که وظیفه اش را بهتر انجام دهد خدماتش سال های سال نقل می شود.

وی خاطرنشان کرد : مردم در کنار شهردار منتخب در تعامل دوجانبه هستند و عوارض و درآمدهای شهرداری جزو کوچکی از منابع مورد نیاز برای عمران شهری است .

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان نیز در افتتاح چند پروژه دیگر شهری با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر گفت : برای انجام موفق خدمت، شیوه رجایی و باهنر را سرلوحه کار قرار دهیم .

ˈصفرعلی کریمی پاشاکیˈ اظهار کرد: تغییرات پایه ای و اساسی در سطح شهر انزلی انجام شده که جای خسته نباشید به شهردار، کارکنان شهرداری و شورای شهر دارد .

وی با بیان اینکه شهدا درس ایثار ، وفاداری به انقلاب و خدمت صادقانه به مردم را به ما آموختند، افزود: اگر ما مسئولان در پاسداری از این مسئولیت به جز خدمت به چیز دیگری فکر کنیم، خیانت کرده ایم .

به مناسبت هفته دولت همچنین میدان عاشورا با صرف یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال ، میدان شهید گل آور با ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار، یادمان شهدا با دو میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال اعتبار ، موزاییک فرش ،اصلاح هندسی و جدول گذاری خیابان شهدای جنوبی و شمالی افتتاح شد.

فاز اول آزادسازی و اجرای خیابان فرهنگ با صرف ۱۰ میلیارد و ۱۳۰ میلیون ریال اعتبار ، جدول گذاری ، زیرسازی و آسفالت خیابان های لاله یک تا پنج کارآموزی و لوله گذاری زمین ورزشی به سمت خیابان نیایش با صرف سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار از دیگر طرح های افتتاح شده در این روز بود.

رنگ آمیزی جداول با یک میلیارد ریال ، خط کشی معابر و تجهیزات علائم هشدار دهنده و سرعت گیر با صرف سه میلیارد ریال ، احداث مبلمان شهری با صرف دو میلیارد و ۲۹ میلیون ریال ، بازسازی و نورپردازی میدان مالا با صرف ۲۰۰ میلیون ریال ، نصب پایه چراغ و روشنایی معابر سطح شهر با ۴۳۲ میلیون ریال ، احداث و تجهیز ساختمان اداری و کارگری و برق رسانی به کارخانه کمپوست با صرف یک میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال لوله گذاری و زیرسازی خیابان اختر کاویان با صرف سه میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال و لوله گذاری محوطه پشت تامین اجتماعی با صرف سه میلیار و ۲۰۰ میلیون ریال نیز در گرامیداشت هفته دولت افتتاح شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۷ شهریور ۱۳۹۲

بازسازی و نورپردازی میدان مالا با صرف ۲۰۰ میلیون ریال؟؟؟ باورمان شد :-| از این اعداد و ارثام میشه درس امانت داری گرفت! :-) میدان عاشورا و گل آور هم که افتتاح شد؛ اگه شهردار عوض نشه میشیم شهر میدان ها! ;-)

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۷ شهریور ۱۳۹۲

جلسه شورای شهر برگزار شد ؟ در شهرداری و ساختار سنتی آن تغییری ایجاد نخواهد شد ؟

پاسخ

حسین

۷ شهریور ۱۳۹۲

متاسفانه هیچ کدام از این طرحها را نمی توان به عنوان یک طرح بزرگ یا تاثیرگذار در جهت جذب مسافر قلمداد کرد !

آقای شهردار به جای ساخت میدانهای الکی ، بهتره یک فکر اساسی برای پل قدیم غازیان ( آسفالت یا موزائیک فرش ، احیا و بازسازی فضای سبز دو طرف پل ، تامین روشنایی مناسب ) دو طرف آن بکنند که در اثر بی توجهی آقایان به شکل بسیار بدی درآمده است !

پاسخ