82098874-70770906[1]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران بندر انزلی از اعزام بالغ بر ۴۰۰ نفر از مردم این شهرستان برای شرکت در بیست و هفتمین آیین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی خبر داد.
سرهنگ پاسدار جمشید اصحابی با اعلام این خبر اظهار کرد: این افراد در قالب کاروانی متشکل از ۹دستگاه اتوبوس، امشب به تهران اعزام می شوند.
وی افزود: با پیش بینی های صورت گرفته برای خدمات مورد نیاز ، چهار دستگاه خودروی سواری نیز به همراه این کاروان درجهت پشتیبانی زائران اعزام خواهند شد.
سرهنگ اصحابی یادآور شد: ۱۳نفر از جوانان شهرستان انزلی نیز در قالب کاروان پیاده از چهارم خردادماه امسال به مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) اعزام و امروز (پنجشنبه) در تهران مستقر شده اند.
وی خاطر نشان کرد: با وجود گذشت بیست و هفت سال از رحلت امام خمینی (ره) هنوز هم جامعه اسلامی مشتاقانه دنباله رو افکار و منش بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بوده و اندیشه های امام راحل نیز منشأ و منبع مسیر اسلام و انقلاب در عرصه های داخلی و بین المللی است.
چهاردهم خردادماه، سالروز عروج ملکوتی امام خمینی (ره) است و همه ساله به همین مناسبت، کاروان هایی از عاشقان حضرت روح الله، با پای پیاده و سواره، عازم حرم مطهر پیر جماران می شوند تا با خمینی کبیر، رهبر معظم انقلاب و آرمان های والای انقلاب اسلامی بیعتی دوباره ببندند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *