در حالی که این روزها فضای مجازی و دنیای اینترنت جزئی از زندگی روز مره مردم به شمار می رود و کارهایی مثل خرید لوازم و انجام امور بانکی توسط رایانه های شخصی انجام می شود، سایت ملوان کلاب توانسته از طریق این فضای مجازی توجه مردم را به خود جلب کند و می توان گفت باید نام این رسانه موفق را در تاریخ این شهر ثبت کرد… ادامه مطلب را مطالعه کنید…

به مناسبت آغاز چهارمین سال فعالیت این رسانه موفق، مراسمی با همت مدیران این سایت شهرام شاهین،میثم شاهین،مرتضی صیاد چپری و دیگر زحمتکشان ملوان کلاب تدارک دیده شد که در ادامه به گزارش آن پرداخته ایم.

در ابتدای این مراسم شهرام شاهین ضمن خوش آمد گویی به مدعوین، به مسائل و حواشی مربوط به تیم ملوان پرداخت و با اشاره به اخلاق حرفه ای و توانایی فنی بالای محسن مسلمان از این بازیکن ارزنده تمجید به عمل آورد و در ادامه میثم شاهین آمار مربوط به ملوان کلاب را که در نوع خود آمار بسیار جالبی بود به اطلاع حضار رساند.

آقایان علی نیاکانی، نصرت ایراندوست، عزیز اسپندار و پیشگاه هادیان با حضور در این مراسم خاطراتی از قهرمانیهای سابق ملوان تعریف کرده و به مقایسه فوتبال دوران خود با این دوران پرداختند.

با توجه به سفری که تیم ملوان در پیش دارد علی حسنی صفت،سعید سالارزاده، سید جلال رافخایی و محسن مسلمان چهار بازیکنان ملوان در این مراسم بودند، و از محسن مسلمان که در نظر سنجی ملوان کلاب به عنوان بازیکن محبوب سال شناخته شده بود نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد و هدایایی به رسم یادبود به ایشان اهدا شد.

در پایان نیز آقای پیشگاه هادیان به نمایندگی از کادر فنی جوابگوی سوالات و انتقادات هواداران بود.

در حاشیه:

  • شایعاتی مربوط به حضور یکی از نامزدهای انتخاباتی در این مراسم به گوش می رسید که مدیران ملوان کلاب این خبر را تکذیب کرده و اعلام کردند که همچنان بدون وابستگی به هیچ جناحی استقلال خود را حفظ خواهند کرد.
  • یکی از کاربران قدیمی ملوان کلاب در واکنش به جبهه گیری عده ای از دوستان، انتخاب محسن مسلمان را به عنوان بازیکن محبوب سال، نشانه معرفت و فهم فوتبالی مردم این شهر دانست ومخالفت خود را با واژه غریب پرستی به صراحت اعلام کرد. ضمنا شهرام شاهین نیز با اشاره به این نکته که باید به نظر مردم احترام گذاشت انتخاب مسلمان را به او تبریک گفت.

انزلی کلاب آغاز چهارمین سال فعالیت ملوان کلاب را به همه دست اندر کاران این رسانه تبریک گفته و در آینده نزدیک گزارش کاملی از عملکرد ملوان کلاب در سالهای اخیر را در اختیار علاقمندان قرار خواهیم داد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۸ اسفند ۱۳۹۰

خسته نباشید

پاسخ

۸ اسفند ۱۳۹۰

چه سایت خوبی.
امیدوارم موفق باشید.

پاسخ

حسام حسيني

۸ اسفند ۱۳۹۰

anzaliclub کار خوبی انجام دادی که مطالبی در مورد همایش گذاشتی،بیشترش کنی عالی میشه
رامین خسته نباشی سعی کن موارد موبایل کمتر کنی.نظر منه
موفق باشید
ملوان انزلی کلاب عشقه

پاسخ

پویا قربانی نژاد

۸ اسفند ۱۳۹۰

با تشکر از مطلب خوبتون. می خواستم یک نکته رو یاد آوری کنم و اون هم پذیرایی بسیار خوب میزبانان این همایش که واقعا سنگ تموم گذاشتن.
از علی حسنی صفت و بقیه بازیکنان که خیلی خاکی برخورد کردن و باعث شدن ما در کنار اونا یه جو خودمونی رو داشته باشیم تشکر میکنم.

پاسخ

ریحانه

۸ اسفند ۱۳۹۰

آقا قبول نیست. چرا ما دخترا نباید تو این مراسما باشیم؟

پاسخ

شهرام شاهین

۸ اسفند ۱۳۹۰

درود برشما انشاء الله توی کارتون موفق باشید.

پاسخ

Hadis

۸ اسفند ۱۳۹۰

امیدوارم موفق تر از همیشه باشید

پاسخ

پدرام نصرالهي

۸ اسفند ۱۳۹۰

خیلی کاره خوبی بود. اگه یه کاری بکنید که بشه به اخبارش ۱۰۰% اطمینان کرد عالی میشه.

پاسخ