هیات هندبال بندرانزلی دوره مربیگری درجه سه هندبال را با شرکت ۳۰ نفر از شش شهرستان گیلان زیر نظر محسن طاهری مدرس فدراسیون جمهوری اسلامی در بندرانزلی برگزار کرد.

به گزارش ایرنا، رییس هیات هندبال گیلان روز پنجشنبه در آیین اختتامیه این دوره با قدردانی از تلاش هیات هندبال بندرانزلی برای برگزاری این کلاس گفت: بندرانزلی با داشتن استعدادهای فراوان تا چند سال دیگر در زمینه هندبال سالنی و ساحلی پیشرفت می کند.

ˈ فرید بهشتیˈ اظهار کرد: تیم انزلی در مدت بسیار کوتاه رشد زیادی داشت و امسال با کسب مقام ششم در مسابقات هندبال ساحلی به عنوان پدیده این مسابقات شناخته شد.

وی با اشاره به انتخاب سه بازیکن انزلی برای تیم ملی خاطرنشان کرد: سه عامل مهم موفقیت در این رشته یعنی سرعت، قدرت، تعصب در ورزشکاران انزلی وجود دارد.

بهشتی به مربیان حاضر در این دوره در خصوص شناخت حاشیه ها در ورزش و لزوم احترام به داور تاکید کرد.

محسن طاهری مدرس این دوره شرکت کنندگان در کلاس مربیگری را به تلاش برای استعدادیابی و پرورش بازیکنان خوب و ادامه همکاری با هیات تشویق کرد.

وی که ۲۰ سال عضو تیم ملی هندبال ، ۱۰ سال کاپیتان تیم ملی ، سرمربی تیم ملی نوجوانان و کمک مربی تیم ملی بزرگسالان در المپیک دوحه بود، خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در این دوره با ورزش آشنایی خوبی داشتند.

رییس هیات هندبال بندرانزلی گفت: دو سال و اندی از شروع فعالیت این هیات در انزلی می گذرد.

ˈبهمن رادمهرˈ خاطرنشان کرد: از شروع کار برای بالا بودن کیفیت کار تلاش کردیم.

وی افزود: در این مدت یک مقام سومی و یک دومی کسب کردیم و نیمی از اعضای تیم منتخب استان از بازیکنان انزلی هستند.

رادمهر یادآور شد: تیم انزلی در مسابقات هندبال ساحلی پدیده مسابقات شد و چهار نفر را به تیم ملی اعزام کرد.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *