سه سهمیه فوتبال گیلان در استرالیا

  • 4 سال پیش
  • بدون ديدگاه

DSC_0037

۳ بازیکن سهم گیلان در ترکیب تیم ملی فوتبال کشور در جام ملت‌های آسیا در استرالیا است.

آغاز رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا در استرالیا از ۱۹ دی‌ماه تب و تاب فوتبال در این قاره کهن به ویژه کشورمان را افزایش می‌دهد.

تیم ملی فوتبال کشورمان در گروه C این رقابت‌ها با تیم‌های ملی فوتبال قطر، بحرین و امارات هم‌گروه است و در حالی راهی استرالیا شده که در ترکیب نفرات اعزامی فوتبال کشورمان به جام ملت‌های فوتبال آسیا نام سه بازیکن گیلانی به چشم می‌خورد تا سهم فوتبال گیلان در این رقابت‌های مهم و پربیننده سه سهمیه باشد.

محسن فروزان، سیدجلال حسینی و علیرضا جهانبخش بازیکنان گیلانی فوتبال کشورمان در این مسابقات هستند ضمن اینکه دو نفر از این سه بازیکن اکنون در خارج از مرزهای کشورمان توپ می‌زنند.

محسن فروزان یکی از سه دروازه‌بان کشورمان در این رقابت‌ها بوده و عضو باشگاه استقلال تهران است و فروزان سابقه بازی در تیم‌های داماش گیلان و ملوان بندر انزلی را دارد.

سیدجلال حسینی که در پست مدافع و به عنوان یکی از ارکان اصلی و ثابت خط دفاع تیم ملی کشورمان در این مسابقات حضور پیدا کرده، اکنون عضو باشگاه الاهلی قطر است و در فوتبال گیلان سابقه پوشیدن پیراهن باشگاه ملوان بندر انزلی را دارد.

علیرضا جهانبخش نیز به عنوان یکی از بازیکنان تهاجمی تیم ملی فوتبال در فهرست بازیکنان مورد نظر کارلوس کی‌روش در جام ملت‌های فوتبال آسیا در استرالیا حاضر است.

جهانبخش اکنون عضو باشگاه نایمخن هلند است، وی عضو باشگاه داماش گیلان بود.

فوتبال گیلان از قطب‌های بازیکن‌ساز فوتبال کشور قلمداد می‌شود.
منبع: فارس- رشت

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *