80708452-4415099

مدیرکل بازرسی گیلان گفت: ۲۵ هکتار از اراضی ملی واقع در ابتدا و انتهای شهر انزلی با همکاری اداره منابع طبیعی آزاد سازی و با افرادی که در صدد تصرف آن بودند برخورد شد.

به گزارش انزلی کلاب ایرنا، ˈ سید حمید حسینی ˈ در این خصوص به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در حوزه انزلی اقدامات زیادی انجام شده و برخی از مسوولان و کارکنان متخلف شهرستان به تخلف اداری معرفی شده اند.

وی یاداور شد: پارسال در یکی از ادارات انزلی ۷۰ میلیارد ریال به ناحق به جیب افراد وارد می شد که به بیت المال برگشت داده شد.

حسینی اضافه کرد : طی سال گذشته و سه ماه اول امسال از شعبات بانک ها بازرسی های سرزده انجام شده و عملکرد مدیران را مورد بررسی قرار داده اند.

وی یادآور شد: این اداره کل در ماه های اخیر از یک معامله و مزایده ای که ناحق و خلافکارانه در حال انجام بود، جلوگیری کرد.

حسینی خاطرنشان کرد: امسال بررسی مشکلات احداث جاده کمربندی ، مسائل صیادان پره ، آلایندگی واحدهای آلاینده ای که به تالاب انزلی می ریزد را در دستور کار داریم .

مدیرکل بازرسی گیلان یادآور شد: اگر این امور رسیدگی شود جلوی کم کاری ها گرفته خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: نظارت عمومی و نظارت جامعه یک اصل است که مردم باید مسوولان را در انجام امور یاری دهند.

حسینی تصریح کرد: سازمان بازرسی کل کشور برای دو امر مهم نظارت بر اجرای صحیح قوانین در دستگاه های اجرایی و نظارت بر حسن اجرای امور در دستگاهها ایجاد شده است .

وی خاطرنشان کرد: اعتقاد ما در سازمان بازرسی این است که باید فضایی ایجاد کنیم تا مردم به مدیران اعتماد داشته باشند و مدیران به بهترین وجه کار خدمات رسانی را به انجام برسانند .

وی گفت: در بررسی های ما هرجا قانون اجرا نشده فساد و کوتاهی خود را نشان می دهد و هرجا قانون اجرا شده رضایت مردم و سلامت مدیران را شاهد بوده ایم.

مدیرکل بازرسی گیلان با اشاره به این که دغدغه ما این است که از کم کاری و ظلم و ستم در حق مردم جلوگیری کنیم، افزود: شما مردم بهترین نیروهای اطلاع رسانی برای ما هستید تا در خدمت به شما بتوانیم به موارد رسیدگی کنیم تا امور به نفع مردم و جامعه مورد بررسی قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *