cccc-irandoost

بدون شک تیمهای پایه ملوان قلب تپنده این باشگاه بوده و هستند و بررسی مسائل تیمهای پایه از اهمیت بالایی برخوردار است، از اینرو مصاحبه ای داشتیم با جناب آقای نصرت ایراندوست مسئول آکادمی باشگاه ملوان که در ادامه متن این مصاحبه را مطالعه خواهید نمود.

انزلی کلاب: برای جذب بازیکن در تیمهای پایه و برگزاری جلسات تست چه برنامه ای دارید؟

روز گذشته صحبتهایی با مربیان داشتیم و به آنها اعلام کردیم که می توانند تست گیری و تمرینات خود را آغاز کنند و در همین راستا مربیان تیم جوانان فردا صبح (چهارشنبه) در ساحل پارک پاسداران از بازیکنان تست هوازی خواهند گرفت و اگر در این تست قبول شوند می توانند در تستهای بعد شرکت کنند.

انزلی کلاب: آیا فراخوانی برای تست انجام شده است؟

تاکنون فراخوان رسانه ای انجام نشده است اما امیدوارم با انتشار این مطلب توسط سایت انزلی کلاب اطلاع رسانی لازم انجام شود و عزیزانی که مایلند در تست تیمهای پایه شرکت کنند می توانند با دفتر باشگاه تماس بگیرند. (تلفن دفتر باشگاه: ۰۱۸۱۴۲۵۴۰۰۰)

انزلی کلاب: گفته می شود تست های باشگاه ملوان فرمالیته است و اگر پارتی نداشته باشی انتخاب نمی شوی، نظرتان در مورد این شایعه چیست؟

من این موضوع را قبول ندارم و کاملا در جریان تست ها هستم، در سالهای گذشته بازیکنان تستی زیادی جذب شده اند و برایمان فرقی ندارد که این بازیکنان از فومن، لنگرود، لاهیجان و انزلی و زیباکنار آمده باشند، به عنوان مثال پژمان نوری و هادی تامینی و پایان رافت و بازیکنان زیاد دیگری از اطراف انزلی آمده اند و از طریق ملوان به فوتبال ایران معرفی شده اند.

انزلی کلاب: اما دیده شده است در تست های قبلی بازیکن را ۲۰ الی ۳۰ دقیقه روانه میدان می کنند، آیا در این مدت کم بازیکنان می توانند شایستگی های خود را به نمایش بگذارند؟

من در این مورد برای شما مثالی می زنم؛ اگر قرار باشد شما کسی را جذب سایت خود کنید تا با شما همکاری کند، با اولین عملکرد به درصد بالایی از توانایی او پی خواهید برد، در فوتبال هم اینگونه است و مربیان با استفاده از نظرات کمکهای خود می توانند به راحتی استعدادها را شناسایی کرده و درباره بازیکنان تصمیم بگیرند.

البته این اطمینان خاطر را میدهم که تست ها با دقت زیادی انجام شود و شرایط خوبی برای بازیکنان تستی فراهم شود.

انزلی کلاب: چندی پیش مقاله ای در انزلی کلاب منتشر کرده و از عدم انتقال بازیکنان امید به تیم بزرگسالان انتقاد کردیم، آیا این  نقد را می پذیرید؟

من نیز به این موضوع انتقاد دارم و بابت آن خیلی ناراحت هستم، بارها در این مورد در جلسات متعدد صحبت کرده ام، کادر فنی بزرگسالان می بایست با بازیکنانی که در مکتب ملوان پرورش یافته اند دلسوزانه تر رفتار کند، این جوانان سرمایه های این باشگاه هستند و اگر آنها را رها کنیم در آینده شرایط بدی برای باشگاه به وجود می آید.

در هر صورت ما آماده همکاری با این عزیزان هستیم و اگر تیمی را برای فصل بعد در نظر داشته باشند می توانیم هماهنگی های لازم را انجام دهیم.

انزلی کلاب: آیا در فصل جدید امکانات لازم برای تیمهای پایه مهیا می شود؟

ما از قدیم عادت کرده ایم با کمترین امکانات بهترین عملکرد را داشته باشیم و در این فصل نیز مثل همیشه سعی می کنیم با شرایط بسازیم، هرگز فراموش نمی کنم که با تیم ملوان شب را زیر پله های ورزشگاه به صبح می رساندیم و خم به ابرو نمی آوردیم.

ما با تیمهایی رقابت می کنیم که به عنوان مثال در رده جوانان با بازیکن خود حدود ۱۰ میلیون تومان قرارداد می بندند و امکانات بسیار خوبی دارند، اما این مسائل هرگز باعث نشده است که در زمین فوتبال چیزی کمتر از آنها به نمایش بگذاریم.

در هر صورت امیدوارم بتوانیم در فصل آینده نتایج خوبی کسب کنیم و بازیکنان جدیدی را به فوتبال کشور معرفی کنیم.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۲ تیر ۱۳۹۲

آفرین .کاری خوبی است …. وهمه افراد مورد قبول هستند…این برای همه روشن است زیر سازی واز پایه شروع کردن ازهمه سختر ومشکلتر است….انشاءاله موفق باشید …..سعی کنید تلاش تان را برای جذب این بچه ها زیادتر واز طریق مدارس ها شروع کنید. چون همشهری ها خودم را می شناسم ..همیشه باید انها را بزور به سمت کاری بکشیم وزمانی که شروع کردند . ول ش نمی کنند.وتا آخر پی گیرش هستند…مثلا مهمانی ویا دید بازدید به زورمی روند..وزمانی که رفتندند .هم دوست ندارند برگردند….این نکات را یرای اینکه همشهری هایم را دوست دارم وطرقی شان را می خواهم می نویسم ..وهمچنین بدون هیچ منظوری می باشد.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۲ تیر ۱۳۹۲

آقای ایراندوست افتخار انزلی هستید. برای شما آرزوی موفقیت دارم وجود شما در تیم های پایه نعمتی است. ممنون برای مصاحبه، انشاا… که شاهد شکوفایی جوانان مستعد در تیم های پایه ملوان باشیم.

پاسخ