poster-homan-OK--1024x716

در بهار سال ۵۹ در خیابان ناصر خسرو انزلی متولد شدم ، تحصیلاتم را تا مقطع دیپلم در مدارس شهرستان و کارشناسی را در رشته علوم سیاسی در رشت دنبال نموده و کارشناسی ارشدم را در رشته روابط بین الملل نزد اساتید برجسته ای همچون دکتر زیباکلام ، دکتر قوام و سایر بزرگان در واحد علوم تحقیقات تهران به اتمام رسانیدم.
در سال ۸۶ به عنوان اولین مشاور جوان شهرستان در فرمانداری انزلی منصوب گردیده ، سپس مسئولیت امور گردشگری را در فرمانداری انزلی بر عهده گرفتم.
در سال ۸۷ به جهت تلاشها و پیگیری های صورت گرفته در زمینه جوانان و گردشگری و نیز با توجه به فعالیت های شبانه روزی که در بحران برف سال ۸۶ در ستاد حوادث غیر مترقبه شهرستان داشتم ، بعنوان جوان برگزیده سال ۸۷ انتخاب شدم.
در حوزه فعالیت های اجتماعی نیز با راه اندازی وبلاگ تحلیلی ـ انتقادی مالازای باب جدیدی را در بحث مطالبه گری از مسئولان و پی گیری مشکلات شهرستان باز نموده و علیرغم مشکلات فراوان و محکومیت ناشی از شکایت یکی از مسئولین ارشد شهرستان ، همچنان در جهت مطالبه حقوق از دسته رفته مان تلاش خواهم نمود.

malazay

و این آغاز یک راه است …
www.malazay.blogfa.com

مشخصات کاندیدای شورای اسلامی شهر بندر انزلی:

نام و نام خانوادگی: حمید عاشوری ساحلی  کد: ۱۴۱۸

======================================

انزلی کلاب: این فرصت تبلیغ  به صورت رایگان برای همه کاندیدهای شورای شهر بندر انزلی یکسان بوده و همه عزیزان میتوانند از طریق آدرس ایمیل :info@anzaliclub.ir و یا از طریق قسمت نظرات این سایت مطالب خود را ارسال فرمایند، ضمنا برای ضمیمه کردن تصاویر تبلیغاتی میتوانند از طریق ایمیل و یا از همین  قسمت نظرات سایت نیز اقدام فرمائید. حجم مطالب تبلیغاتی و تعداد تصاویر بر عهده خود کاندیدهای محترم خواهد بود اما تنها این مطالب در قالب یک مطلب قابل ارائه میباشد.

اصلاح فرد؛ اصلاح جامعه است 

با حضور آگاهانه در انتخابات شورای شهر آینده شهرمان را خودمان رقم بزنیم 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

جناب عاشوری عزیز به جرات از قدیمی ترین بچه های فضای مجازی انزلی هستید و این به خودی خود نقطه قوتی محسوب میشه. مطمئنا از درد آگاهید امیدوارم رای بیارید و همینقدر برنده مشکلات رو از ریشه مورد هدف قرار بدید. موفق باشید …

پاسخ

حمیدعاشوری پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۰۹:

با سلام
Shahin عزیز ممنون از اظهار لطف و محبت شما. امیدوارم که در کنار هم و با کمک هم بتوانیم بخش قابل توجهی از مشکلات موجود را از پیش روی این شهر برداریم.با تشکر

كاميار و فرزاد پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۱۹:۴۶:

با عرض سلام خدمت دوست گرام و قدیمی و همکلاسی سابق و ساکت ولی جسور خودم در دبیرستان امیدوارم که این جسارتت در ساخت و ساز شهر کوچک ولی پر اوازه انزلی بسیار موثر باشد چون با شناختی که از قدیم از شما دارم گمان میکنم لیاقتت و سخاوتت و جرات شما بیش از ان چیزی شده که من تصور میکنم شده باشه این رو بدون که دوستت دارند و حمایتت میکنیم چون صادق تر از تو نمیبینم البته این دیدگاه شخصی بنده است موفق و سلامت و استوار باشی همچنان شیری که نماد قدرت است در شهر ما بندر انزلی درود

مژگان

mojshekan

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

به به مالازای :-) امیدوارم موفق باشین و حتما و حتما انتخاب بشین

پاسخ

حمیدعاشوری پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۰۱:

باسلام
mojshekan عزیز از لطفی که نسبت به حقیر دارید سپاسگذارم

a.n.z

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

براتون آرزوی موفقیت دارم ، بهتر بود کمی در رابطه با برنامه هاتون توضیح میدادید

پاسخ

حمیدعاشوری پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۱۳:

باسلام
a.n.z عزیز ممنون از اظهار لطف شما. اما در خصوص برنامه ها همانگونه که می دانید در شورای شهر فرد کاره ای نیست و این جمع است که تصمیم گیرنده می باشد و متاسفانه در روزهای اخیر شاهدیم برخی نامزدها طرح های تخیلی و غیر منطقی ارائه می دهند گویا نمی دانند که شورا برخلاف مجلس من نیست و ماست. اما پیشنهاداتی را با همکاری تیمی از دوستان آماده نموده ام و پیشنهادات مورد نظر با توجه به آشنایی که در طی سالهای اخیر با فضای شهر و شهرداری داشته ایم تنظیم گردیده است.با تشکر.

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۴۹:

متوجه منظور شما نشدم جناب عاشوری عزیز، بله شورا من نیست اما مجلس هم من نیست و مااااای مجلس به مراتب بزرگ تر است و مطمئنا شنیده شدن این صدا در مای مجلس به مراتب سخت تر است. در آن ماااای بزرگتر در طرح های کلان و بسته به برش میتوان گامی برای شهر برداشت اما در همین مااای کوچکتر شورا میتوان به مراتب تاثیرگذار تر عمل کرد و انشاا… با حضور جوانانی چون شما با گشوده شدن درب شورای شهر و با تنظیم سند چشم انداز چند ساله و بهره برداری بهینه از بودجه چند ده میلیاردی شهرداری انزلی در راستای تحقق شعار توسعه انزلی میتوان گامهای به مراتب مهم تر از نماینده مجلس برداشت.
بنده معتقدم اگر درب شورای شهر انزلی بر طبق قانون باز میبود شرایط به مراتب متفاوت بود و نبود رسانه در انزلی موجب عملکرد محافظه کارانه برخی اعضا که اگر قلبا هم با برخی طرح ها مخالف بودند نمیشد. انزلی فارغ از فضای سیاسی و بازی قدرت در سطح کلان شهر نیازمند سربازان غیور در شورای شهر انزلی برای توسعه شهر و کشور است که پاسدار خون شهدا و رای مردم شهرشان باشند.
اگر مای مجلس نتواند دردی از شهر دوا کند یک من صالح در شورای شهر انزلی میتواند مسیر شهر را حتی با مخالفت سایر اعضا تغییر دهد میتواند مانع کج روی های احتمالی گردد. در شهری که رسانه نباشد، مطالبه نباشد، باید هم درب شورا بسته باشد و شورای شهرمان که باید صدای مردممان باشد به بازی های پشت پرده بدل شود و کسب آرا هم به روش نا متعارف صورت پذیرد.
شاید علیرضا دبیر یک مرد سیاست نباشد اما بعنوان عضوی از شورای شهر بزرگ تهران یک شیر بچه غیور است که بسیار پر تلاش است و زمان برنامه ریزی برای جداسازی شهر ری از تهران شبانه شهردار مشخص شده را با شکایت به زندان می اندازد.

حمیدعاشوری پاسخ در تاريخ خرداد ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۰۰:

باسلام
Shahin عزیز درست است که یک نماینده مجلس در حوزه ملی یک فرد در میان مای مجلس است. اما همین نماینده در حوزه شهری یک فرد است و در حوزه استانی به لحاظ جایگاهی که دارد می تواند تغییرات خویش را دنبال نماید و در انتصاب مدیرانی همفکر موفق گردد و در سطح ملی نیز با ابزارهایی که در اختیار دارد می تواند امتیازاتی را برای شهر یا استان خویش کسب نماید.
اما یک عضو شورا دارای چنین قابلیتهایی نمی باشد و این فرد تنها نظرات خویش را اعلام می نماید و اگر جزو اقلیت شورا باشد که تنها نظاره گری بیش نیست . البته در چنین شرایطی با استفاده از رسانه می تواند نظرات خود را با موکلین خویش در میان گذارد.
اما در خصوص برنامه ها به عرضتان برسانم که رویکرد بحث تقویت و توسعه بخش گردشگری شهر و درآمد زایی بیشتر برای همشهریان بوده و در این میان توجه به بخش فرهنگ و هنر و خروج این بخش از رکود و نیز توجه ویژه به بخش عمرانی با نگاه توریسم محور و حرکت بسمت شهری مدرن .بطورمثال ما در بخش حمل و نقل درون شهری می توانیم با استفاده از ظرفیت منطقه آزاد ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهرمان را متفاوت با سایر شهرستانها نماییم و جدیدترین و مدرن ترین دستگاههای حمل و نقل روز اروپا را وارد چرخه حمل و نقل درون شهری کنیم. باتشکر

arash arash

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

سلام استاد بزرگوار
اهداف ؟؟؟؟
دور هم بشینیم لذت ببریم از هوای مرطوب و معتدل و زیبا؟

پاسخ

حمیدعاشوری پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۲۳:

باسلام
arash عزیز قطعا برنامه هایی را با همکاری دوستان با شناختی که از شهر و توانمندی هایی که از آن سراغ داریم آماده نموده ام. تنها به این نکته اشاره کنم که رویکرد ما در حوزه های عمرانی، فرهنگی و آموزشی و بهداشتی با نگاه گردشگری و اولویت جذب توریسم و جذب سرمایه گذاران دراین بخش خواهد بود.

اقا

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

حمید خان برنامه ای نداری؟اهدافی ؟چیزی؟
شغل شما چیه ؟

پاسخ

حمیدعاشوری پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۳۴:

با سلام
اقا عزیز قطعا با توجه به آشنایی که با وظایف و مسولیتهای شورا و شهرداری دارم برنامه هایی نیز آماده نموده ام . اما در خصوص اهدافم نخست تغییر در مدیریت ناکارامد شهرداری و تغییر توجه از بیرون به درون شهر است. در اینجا منظور استفاده از ظرفیت های موجود در شهر بجای استفاده از نیروهای وارداتی است. احیای هنر شهر که امروز در وضعیت ناگواری بسر می برد. بازشناسی داشته هایمان و بازخوانی دوباره تاریخ و فرهنگ این شهر آنچه که داریم و آنچه که داشته بودیم و از کف دادیم و…
اما توجه داشته باشیم که شورا جای من نیست بلکه جای ماست و در اینجا سهم مردم و گسترش فرهنگ مطالبه گری باید به روشنی مشخص گردد.
و اما درخصوص شغلم به عرض می رسانم که همانگونه که می دانید حقیر کارگری ساده در شنبه بازار انزلی می باشم و در رسته عرضه موادغذایی مشغول به فعالیت می باشم. نه پیمانکارم!!! نه مدیر! نه پیشنمازم! نه ماتیک فروش! تنها و تنها کارگری بیش نیستم. با تشکر.

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

آخه وبلاگ نویس چکار میتونه واسه شهر انجام بده

پاسخ

حمیدعاشوری پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۴۵:

باسلام
داور عزیز ، وبلاگ نویسی شغل نیست بلکه حضور در محیطی اجتماعی است . محیطی که به همه مان تعلق دارد و هرکس به فرآخور درک و فهم و شعور خویش می تواند دیدگاهها و نظرات و انتقادات خویش و در مجموع درونیات خویش را به رشته تحریر درآورده و تراوشات ذهنی خود را با دیگران درمیان گذارد.
اما در شهری که خلاء وجود احزاب و گروهها ی مردم نهاد و روزنامه ها و نشریات برای همگان محسوس است تنها و تنها محیطی که بتوان بعنوان یک شهروند با توجه به حقوق شهروندی به بیان دیدگاهها پرداخت و مشکلات موجود را با دیگران در میان گذاشت و بر عملکرد مسولان نظاره کرد همین فضای مجازی و وبلاگ هاست.و در جهان و ایران ما بسیاری از چهره های نام آشنای سیاسی و اقتصادی و مدیریتی و … با استفاده از این ابزار با مخاطبان خود ارتباط برقرار می نمایند. پس وبلاگ نویسی شغل نیست بلکه فعالیتی اجتماعی است.

آبای در تاریکی

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

مکان های زیاد دیگه ای برای خرید رای توسط رای خران معروف انزلی وجود داره ، آقای فرماندار انزلی آیا باز هم مقابل تخلف انتخاباتی در این شهر سکوت خواهید کرد؟ شما که از سرداران هشت سال دفاع مقدس هستید ، لحظه ای به یاد همرزمانتون بیفتید که به خاطر ایران و اسلام و نظام از جونشون گذشتند . بی تعارف اگه باز هم رای خرای معروف انزلی به تخلفشون ادامه بدند یعنی در قبال شهدای گلگون کفن ایران و انزلی خیانت کردید . این دوره نوکیسه های جدیدی در انتخابات شورای شهر انزلی شرکت کردند که بعضا از مسجد و مذهب و .. پلی ساختن برای ساختن دنیای خودشون . یاد زنده یاد ملاقلی پور فیلمساز عرصه دفاع مقدس که با تعهد انقلابی و وفاداریش به آرمان های امام خمینی (ره) زشتی های و پلشتی های این گونه افراد را به تصویر کشید بخیر …

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱:

سلام ابای عزیز.چرا در تاریکی ؟برای اینکه دید بهتری داشته باشید در تاریکی هستید؟ اما کامنت های جالب و شفاف شما حاکی از ان است که برای شما فرقی نخواهد داشت در تاریکی باشید یا در روشنایی.بنابراین لطفا دیگر در تاریکی نمانید حداقل در این روزهای گرم در سایه بایستید.موفق باشید.

حمیدعاشوری پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۵۷:

با سلام
Shahin عزیز ممنون از لطفی که نسبت به حقیر دارید. اما انتخابات تنها بهانه ای برای با هم بودن است بهانه ای برای بیان دردهای مشترکی که در خود فروبرده ایم. فارغ از نتیجه انتخابات آنچه که کام مان را شیرین ساخته حضور پرشور و نشاط جوانان شهرمان در این میدان است. باشد که این سرآغاز راهی جدید در همدلی و همصدایی مان باشد. انشاالله.

حمیدعاشوری پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۵۵:

با سلام
آبای در تاریکی عزیز متاسفانه شما به دردی کهنه اشاره می نمایید دردی که چهره زشتی از شهرمان را به نمایش گذاشته است.و متاسفانه این را از کسی می خواهید که در کارنامه خود عملکرد خوبی را در این زمینه از خود نشان نداده .
تنها به این نکته اشاره می نمایم که در روزهای گذشته علیرغم تخلفهای مکرر یک ستاد انتخاباتی هیچ گونه تذکر جدی به این ستاد داده نشده اما بارها و بارها ستاد حقیر مورد تذکر وتوهین و تهدید از سوی نمایندگان و مامورین قرار گرفته و باز در موردی آشکار یکی از اعضای نظارت کننده بر انتخابات در روز روشن با خودروی پلاک دولتی وسایل صوتی را برای یک ستاد مشخص حمل و به درون ستاد می برد!!! حال شما چه انتظاری از حضرات دارید!!!

عرفان نوروزی

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

اه مالازای شمایی؟ :-D
رو نکرده بودیا؟
حالا خوبه وقتی انتخاب شدی یه وبلاگ بزنیم ازت انتقاد کنیم؟
شوخی کردم
موفق باشی

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۰۶:

جناب آقای عاشوری اگر رای بیارید انتظار ما از شما به مراتب بیشتر از سایر اعضا خواهد بود شورای شهر انزلی نیازمند به روز بودن و تعامل با مردمه .

حمیدعاشوری پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۵۷:

با سلام
عرفان نوروزی عزیز سلامت باشید اما چه بنده و چه هر شخص محترم دیگری که انتخاب شود مصون از خطا و اشتباه نیست و این شمایید که می بایست با انتقادات سازنده راه درست را به موکلین خود نشان دهید.

حمیدعاشوری پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۰۱:

باسلام
Shahin عزیز اگر حقیر شرف حضور و خدمت یافتم قطعا وظیفه ای سنگین تر از سایرین خواهم داشت و البته پشتوانه ای محکمتر امیداست شهرمان با انتخاب نمایندگانی پاکدست و خدمتگذار و البته خوش فکر شاهد روزهای روشن و پرامیدی باشد. انشاالله.

حمیدعاشوری پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۰۵:

با سلام
عرفان نوروزی عزیز سلامت باشید اما چه بنده و چه هر شخص محترم دیگری که انتخاب شود مصون از خطا و اشتباه نیست و این شمایید که می بایست با انتقادات سازنده راه درست را به موکلین خود نشان دهیدو حق انتقاد حق مسلم شماست.

Anzali Free Zone

Shahin

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

ااز ختیارات باالای شورای شهر حتی در سطح استانی .
سخنگوی شورای شهر تهران خبر داد شکایت شورای شهر تهران از استانداری درباره طرح جدایی ری
گفته می‌شود جداشدن شهرری از تهران بیشتر به مسائل اقتصادی مرتبط است. این موضوع را بسیاری از اعضای شورای شهر تهران هفته گذشته در رسانه‌ها مطرح کردند و خواستار پیگیری مقامات قضایی شدند. اما آیا این موضوع از طرف شورای شهر پیگیری شده است؟ سخنگوی شورای شهر تهران جزئیات بیشتری از پیگیری‌های شورا مطرح می‌کند.

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گروه شهری ـ برخی اعضای شورای شهر مانند علیرض دبیر موضوع جدایی شهرری از تهران را آرزوی زمین‌خواران می‌داند. به گفته سودجویان و زمین‌خواران پس از جدایی ری از تهران اقدام به ساخت و سازهای غیرمجاز در این منطقه خواهند کرد.

رئیس شورای شهر تهران هم معتقد است که با جدایی ری از تهران همان اتفاق شهر قدس خواهد افتاد که زمین‌های زراعی به مناطق تجاری تبدیل شدند و از این بابت« عده‌ای گردن کلفت و میلیاردر» شدند. این نظر بسیاری از اعضای شورای شهر تهران است اما دولت همچنان بی‌تفاوت به این انتقادها راه خودش را می‌رود.

خسرو دانشجو، سخنگوی شورای شهر تهران در گفتگو با CHN با اشاره به جلسه‌ای که مهدی چمران،‌ رئیس شورا هفته گذشته با استانداری و نمایندگان مجلس داشت از پیگیری‌های مستمر شورا در این زمینه خبر می‌دهد. اما این موضوع همچنان بی‌نتیجه مانده و با اینکه در این جلسه اعلام شده بود که این طرح نیاز به بررسی بیشتر دارد، استانداری تهران از معرفی شهردار ری در آینده نزدیک خبر داده است.

موضوع فسادی که ممکن است با جدایی ری از تهران ایجاد شود به انضمام مشکل‌‌های قانونی و حقوقی این طرح باعث شده تا اعضای شورای شهر در رابطه با این جدایی به قو‌ه‌قضاییه شکایت کنند. دانشجو با اعلام این خبر می‌گوید که سه نفر از اعضای شورای شهر به قوه‌قضاییه شکایت کرده‌اند. او از اعلام اسامی این افراد امتناع کرد اما گویا مهدی چمران و حسن بیادی نایب رئیس شورای شهر جز این سه نفر هستند.

بررسی شکایت اعضای شورای شهر تهران در قوه‌قضاییه شاید بعد از جدایی ری از تهران اتفاق بیافتد چرا که استانداری تهران بسیار برای به ثمر رساندن این طرح عجله دارد و گویا در همین هفته شهردار ری را معرفی خواهد کرد. کاری که شاید شکایت شورای شهر را هم بی‌اثر کند.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

ضمن اینکه این طرح به وعده ریاست جمهوری بر میگشت اما اعضای شورای شهر تهران با این همه مشغله و مشکلات که باهاش درگیرن این چنین پیگیر شکایت و شکایت کشی شدن . اما در انزلی طرح استانی دروازه ماهی به شهر انزلی باید تحمیل بشه ووبرای جلسات غیر علنی بهانه های بیخودی که آورده بشه در حالی که مملکت قانون دارد و اگر حقی از ما ضایع میشود نا آشنایی با قانون و عدم پیگیری آن است و بس …
در کل مطمئنا جایگاه شورا مهمتر از نماینده است اگر بالاتر نیست و نماینده تنها صاحب یک رای در خیل عظیم آرا در مجلس در تصمیمات کلان کشوری است و ما بقی فعالیت ها به برش وی باز میگردد و بس …

پاسخ

حمیدعاشوری پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹:

باسلام
Shahin عزیز اینکه کدام بالاتر است باید گفت که هرکدام جایگاه خویش را دارد و شرح وظایف اما توان مانور نماینده به دلیل صلاحیت ها و قدرت استیضاح ایشان بالاتر است لذا توانایی یک عضو شورا محدود است اما این مسئله از اهمیت مبارزه و مطالبه گری نمی کاهد ضمنا شورای شهر و شهرداری تهران متمایز با موارد مشابه در کشور است و شهردار تهران در حد وزرای دولت است.

آبای در تاریکی

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

ممنون از گیلک عزیز که از فرهیختگان انزلی و گیلان زمین هستید . ما زیر سایه خدا و سپس لطف بزرگوران نادیده ای همچون شما هستیم . اگر در تاریکی هستیم گریزی از آن نیست …

پاسخ

arash arash

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

من فقط اینو بگم که این حق انزلی نیست
ما هممون خیلی بی وفااییم
مخصوصا مسئولین
بیدارررررررر شیم که پشیمون نشیممممم

پاسخ

حمیدعاشوری پاسخ در تاريخ خرداد ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۱۳:

باسلام
arash arash عزیز فارغ از اینکه چه کسی رای بیاره متاسفانه همشهریان ما بسیار بی تفاوت از کنار انتخابات شورا دارن رد می شن درصورتیکه قراره چند روز دیگه سرنوشت چهارسال دیگه شهرمون رقم بخوره …

آبای در تاریکی

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

آقا حمید امشب بازار شامدهی داغ داغ بود ، این مردم گرسنه اند و فقیر . قبل انقلاب انزلی چی ها جرمشون توده ای بودن بود و کلی جفا در حقشون شد و بعد انقلاب نمی دونم چی بگم . این غفلت و بی توجهی تاریخی در مورد انزلی شایسته نظام نیست . مسوولان نظام ! عاشورای پارسال انزلی رو دیدید؟ شور و عشق مثال زدنی جوانا رو به شعائر مذهبی رو ملاحظه کردید؟ اصلا می دونین انزلی شهدای گرانقدری رو به انقلاب هدیه کرده؟! سری به مزار شهدای انزلی بزنین که مزارشون مثل خاک پاک انزلی مظلومه ! آیا گلزار شهدای شهرهای دیگه هم بدین شکل حقیره؟! این جا سرزمین شهید بایندر و نامجو و هزاران زن و مرد با شرفه ، مالازای برخیز …..

پاسخ

حمیدعاشوری پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹:

با سلام
آبای در تاریکی عزیز معلومه که شما هم دغدغه های بسیاری دارید و از وضع موجود گله مندید.امشب بنده شام نخوردم چون تو ستاد ما غذا به تعداد اعضا آوردیم و غذا کم اومد در منزل به من خورده گرفتن که بقیه ستادها دارن شام و پیتزا و … میدن تو چرا مردم رو گرسنه میذاری. اما حقیقت اینه که پذیرایی رو کم کردم تا برچسب شام دهی نخورم و خودم هم غذا نخوردم.
اما…! اما هیچ می دونید امشب تو این شهر چند نفر سر گرسنه به روی بالش گذاشتن!؟ بعد بعضی حضرات میرن از جیب بیت المال می خورن و فاکتورش رو میزنن به پای بیت المال!
آره ما رجبی مقدم و گل آور و فاحتی و بسیاری از جوون های شهرمون رو دادیم تا امروز شاهد چنین صحنه هایی باشیم. آقایون به بهانه کلاس اخلاق پنجشنبه ها صبح جمع شن بخور بخور اون هم به نام اخلاق!!!!
اگر امروز علی در میان ما بود چه می گفت و چه می کرد؟ آیا میذاشت تا کودکی گرسنه بخوابه و مسولی از بیت المال فربه بشه؟!!!
شما گفتید انزلی چی ها توده ای بودند اما بررسی کنید ببینید وضعیت مساجد این شهر در همان دوره ظلمت چگونه بود. آیا امکان داشت در مساجد جای خالی پیدا می کردید؟ به راستی مردم ما متدین هستند اما بگردید ببینید چرا مردم بویژه جوانان نسبت به مساجد تمایل ندارن.
با تشکر

محمد اصغریان

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

گلزار شهدا با اون وضعیت مفتضحانه اونجا افتاده بعد آقایون میرن دروازه ماهی و یادمان شهدا انتهای بلوار درست میکنن
باعث تاسفه واقعا
دلم به حال این شهر میسوزه

پاسخ

هومن پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲:

با سلام
محمد اصغریان عزیز دل شما برای من و خودتان بسوزد نه برای گلزار شهدا!
شهدا امروز در جوار خداوند تعالی به سر می برند جایی که برای ما تنها یک آرزوست. اما من و شما چه؟ دلتان برای خودتان بسوزد که جوانید و پر شور و نشاط اما آنگونه که شایسته شماست از ظرفیت های شما استفاده نمی شود.
دلتان برای جوانی تان بسوزد که از داشتن محیطی شاد و مفرح و سالم بی بهره اید.
برادر! اگر شهدا را ناظر بر اعمال خود می دانیم کمی به راهشان و اهداف والایشان بیاندیشیم و بدور از هر زنده باد و مرده باد سر بر بالین این مردم بگذاریم و برای مردم مطالبه گری نماییم و خادم بودن مردم را افتخار بدانیم نه …!
با تشکر از شما

guilak

گیلک

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

با سلام جناب اقای عاشوری.اگر شما اطمینان دارید که بعضی ها اینقدر اشکارا و بی محابا و بیشرمانه قانون شکنی میکنند و برای رسیدن به جاه و مقام و احتملا برای پرکردن خورجینهای گدایی خود به راحتی پشت پا به تمام معیارهای ارزشی جامعه انقلابی ما می زنند.باید به عنوان کسی که برای دفاع و نمایندگی از حقوق مشروع و قانونی شهر و همشهریهای خود کاندید شده اید اقدام قانونی انجام دهید و در مقابل انها بایستید و مطمئن باشید اقای فرماندارعزیز و امام جمعه محترم و مهمتر از همه جوانان غیور انزلی پشتیبان شما خواهند بود.وگرنه اگر شما هم صرفا به گذاشتن کامنت اکتفا کنید هیچ نتیجه ای نخواهد داشت و بهتر است وقتتان را هدر ندهید.

پاسخ

آبای در تاریکی

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

خدا شهید مصطفی پوربخشی رو بیامرزه که هیچ گاه در برابر کم کاری ها و خیانت های مسوولان انزلی و گیلان و کشور سکوت نکرد ، خوشا به سعادتش که دینش را رو به دنیا نفروخت ، این شهید بزرگوار نمونه بارزی هستند برای من و نسل من ؛ کاش بتونیم حتی اندکی مثل این مبارز انقلابی عمل کنیم . مالازای ها ! غفلت ، سکوت و تساهل و تسامح من و شما با صاحبان زر و زور در انزلی ، آینده ای بسیار نا امید کننده را برای بندر آرزوهایمان رقم خواهد زد .

پاسخ

كاميارشريفي پور

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

با عرض سلام خدمت دوست گرام و قدیمی و همکلاسی سابق و ساکت ولی جسور خودم در دبیرستان امیدوارم که این جسارتت در ساخت و ساز شهر کوچک ولی پر اوازه انزلی بسیار موثر باشد چون با شناختی که از قدیم از شما دارم گمان میکنم لیاقتت و سخاوتت و جرات شما بیش از ان چیزی شده که من تصور میکنم شده باشه این رو بدون که دوستت دارند و حمایتت میکنیم چون صادق تر از تو نمیبینم البته این دیدگاه شخصی بنده است موفق و سلامت و استوار باشی همچنان شیری که نماد قدرت است در شهر ما بندر انزلی درود

پاسخ

يك شهروند

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

سلام آقای عاشوری . عملکرد جالبی دارید . کاش بیشتر توضیح می دادید که چگونه و بر اساس چه معیارهایی به عنوان اولین مشاور جوان فرمانداری انزلی انتخاب شدید و در مدت مسئولیتتان در زمینه جوانان و گردشگری چه اقداماتی انجام دادید و همین طور در بحران برف چه فعالیتهایی داشتید تا ما با شناخت بیشتر بتوانیم به شما رای دهیم .در ضمن از این روحیه انتقادگر شما بسیار خوشم می آید آیا در زمان کار در فرمانداری نیز همین انتقادگری را داشتید . ممنون و موفق باشید .

پاسخ

محمد اصغریان

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

حمید جان برای شما دوست عزیزم آرزوی موفقیت دارم
ما شما رو دوست داریم قربان
ارادتمند
محمد اصغریان

پاسخ

یک شهروند

۱۸ خرداد ۱۳۹۲

سلام آقای عاشوری . حیف شد که جوان خوشفکر ، منتقد و توانمندی مثل شما به شورا راه پیدا نکرد . البته با شناختی که مردم از شما پیدا کردند انشاء ا.. دوره بعد شاهد حضور شما در شورا خواهیم بود . ضمنا به سئوالات من پاسخ ندادید . لطف کنید جواب سئوالهایم را بنویسید تا دوره بعد با شناخت و اعتماد و اعتقاد بیشتر به شما رای دهیم . ممنون

پاسخ