82248836-710546221

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان اعلام کرد: دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان، دوازدهم مهرماه جاری با حضور مسئولان کشوری در رشت گشایش می یابد.
فیروز فاضلی روز پنجشنبه در نشست خبری در جمع اهالی رسانه افزود: کارهای فرهنگی ماندگارند، همیاران اجرایی نمایشگاه کتاب می بایست نهایت اهتمام در کیفیت برگزاری این نمایشگاه را مدنظر قرار دهند.
وی اظهار کرد: کتاب، مبنایی برای انتقال تفکر است و همزمانی برگزاری این نمایشگاه با ایام محرم، فرصتی بیشتری برای تفکر در قیام عاشورا را فراهم می آورد.
فاضلی بیان کرد: توجه گیلانیان به کتاب برای مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسجل شده و بر همین اساس بن کتاب در نظر گرفته شده برای نمایشگاه کتاب گیلان امسال افزایش یافته و به شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال رسیده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان افزود: بن کتاب در دوازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان با ارائه کارت ملی و توسط بانک شهر ارائه می شود.
وی ادامه داد: نمایشگاه کتاب گیلان، بزرگترین اتفاق فرهنگی استان است و تلاش می شود از زبده ترین ناشران کشور بهره بگیریم .
دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان، با حضور ۳۵۰ ناشر در قالب ۲۰۰غرفه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان از دوازدهم تا هفدهم مهرماه جاری از ساعت ۱۱ تا ۲۰ گشایش می یابد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *