81506621-6275953

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان انزلی از آزادسازی ۱۱ زندانی جرایم غیرعمد از محل کمک های مردمی خبر داد.

ابراهیم سیم دار گفت: این زندانیان غیرعمد برای مبالغ اندک در زندان بودند که تعدادی از خیرین با پرداخت ۲۵۵ میلیون ریال زمینه آزادسازی آنها را فراهم کردند.

وی خاطرنشان کرد: انجمن حمایت از زندانیان انزلی در مجموع ماهانه ۱۰میلیون ریال به ۱۱۰خانوار تحت پوشش کمک مالی می کند که گرچه اندک ولی همین مبلغ نیز برای خانواده های مستاصلی که سرپرست و نان آورشان در زندان بسر می برد حیاتی است.

سیم دار افزود: با اجاره نمودن فروشگاه داخل زندان سود حاصل از فروش را به حساب انجمن ریخته و از آن محل نیز به خانواده ها کمک می کنیم.

وی از جمله کمک ها به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب برای بازگشت زندانیان آزاد شده به منزل، لوازم التحریر و کیف برای دانش آموزان این خانواده ها و کارت هدیه برای دانش آموزان معدل ۲۰ و سبد کالا ویژه ماه رمضان اشاره کرد.

سیم دار افزود: همچنین یکی از خیرین تعدادی لباس بچگانه برای برای ۳۰ خانواده خریداری و توزیع کرد.

وی یادآور شد: ۲۰ زندانی غیرعمد زندان انزلی به همراه خانواده هایشان چشم انتظار کمک خیرین برای آزادی و شروع سالی جدید در کنار هم هستند.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان انزلی در خاتمه از خیرین خواست که برای کاهش ناهنجاری های اجتماعی با مراجعه به دفتر این انجمن واقع در مقابل زندان انزلی به آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد کمک کنند.
منبع: انزلی – ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *