82287266-711308801

استاندار گیلان گفت: دولت تدبیر و امید نشان داده که نه با شعار، بلکه با عمل در خدمت مردم ایران اسلامی است.
محمدعلی نجفی روز یکشنبه در گردهمایی فرمانداران با مرور توفیقات و دستاوردهای دولت تدبیر و امید در کشور و استان اظهار کرد: برای پاسخگویی به مطالبات مردم از نظام باید بیشتر تلاش کنید چون ملت ایران برغم اقدامات ارزشمند انجام شده، شایستگی‌های به مراتب بالاتری دارند.
وی افزود: در مسیر کار و تلاش برای مردم به حاشیه سازی‌های جریانات تند هر دو جناح توجه نکنید، طبیعی است آنانکه نمی‌توانند موفقیت‌های دولت را ببینند، با اقدامات خود حاشیه سازی و جنجال آفرینی کنند.
استاندار گیلان خاطر نشان کرد : کسانی که به دنبال ضربه زدن به دولت هستند، از هر بهانه‌ کوچکی استفاده می‌کنند تا خدمات را زیر سئوال ببرند.
نجفی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه درآمدهای دولت به دلیل کاهش قیمت نفت به سختی محقق می‌شود، گفت : در چنین شرایطی هم موظفیم تا نهایت صرفه جویی را داشته باشیم.
وی فرمانداران را موظف کرد نسبت به هزینه‌ بودجه‌های جاری و عمرانی در شهرستان‌ها توسط بخشداری‌ها، دهیاری‌ها ، دستگاه‌های اجرایی و شهرداری ها نظارت و هدایت کامل داشته باشند و گفت : بحث امانتداری، رعایت قوانین و مقررات مالی و پاکدستی در اجرای امور بسیار مهم است.
وی گفت : بازرسانی از استانداری به منظور نحوه‌ هزینه کرد بودجه‌ دهیاری‌ها به شهرستان‌ها اعزام می‌شوند تا اطمینان حاصل شود اعتبارات اختصاص یافته صرف عمران و آبادانی روستاها می شود.
استاندار گیلان همچنین با اشاره به بهره‌برداری از طرح روستای بدون بیکار بصورت همزمان در روستای اسطلخ جان رودبار از طریق ویدئوکنفرانس در حضور معاون اول رئیس جمهوری گفت: هر کدام از فرمانداران یک روستا را شناسایی و برای اجرای این طرح معرفی کنند.
نجفی گفت: این طرح با مشارکت معاونت توسعه‌ روستایی و مناطق محروم کشور، استانداری، صندوق کار آفرینی و امید و میراث فرهنگی با هدف اشتغال زایی در روستاها اجراء می‌شود.
وی همچنین با اشاره به سفرهای شهرستانی گفت : هر قولی که در این شهرستان‌ها به مردم داده می‌شود، وظیفه‌ فرمانداران است تا پیگیری کنند.
نجفی همچنین با اشاره به تصمیم رئیس جمهوری برای ترمیم و تقویت کابینه گفت : این ترمیم در راستای خدمت شایسته‌تر به مردم است و همه باید در حد توان خویش کمک کنیم تا وزرای پیشنهادی که دارای سوابق و تجارب ارزشمندی هستند ، از مجلس شورای اسلامی رأی اعتماد بگیرند.
وی افزود : برای توسعه و تعالی استان نیز نیاز به تغییر و تحولات مدیریتی است اما این تغییرات گسترده نخواهد بود.
استاندار گیلان خاطرنشان کرد: از فرمانداران می‌خواهم به شایعات توجه نکنند و تا زمانیکه به جمع‌بندی‌های لازم درخصوص تغییر و تحولات نرسیده باشیم، با قدرت به کار خود ادامه دهند.
وی یادآور شد: همه‌ شما فرزندان نظام هستید و در هر پستی که قرار بگیرد، افتخار دارید تا مسئولیت خدمت به مردم را به نحو احسن انجام دهید.
نجفی همچنین با اشاره به اقدامات ابتکاری برخی از فرمانداران برای ارتباط بیشتر با جوانان گفت : همه فرمانداران باید چنین برنامه هایی را برای تبیین دستاوردهای دولت داشته باشند.
در نظر گرفتن تمهیدات لازم درخصوص اعزام زائران اربعین حسینی (ع) و مقابله با حوادث پیش‌بینی شده در فصل سرما از دیگر تأکیدات استاندار در این نشست بود./ ایرنا

ارسال دیدگاه

روی شکلک مورد نظر کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette