82067222-70710630[1]

 

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از آغاز مجدد صادرات کلینکر پس از یک سال توقف از طریق بندرانزلی خبر داد.
حسین چراغی اظهار کرد : هفت هزار تن کلینکر متعلق به سیمان خزر با هماهنگی های بعمل امده با سازمان های ذیربط از جمله گمرک و کشتیرانی، از مبداء بندر انزلی به مقصد بندر باکو بارگیری شد.
وی با اشاره به توقف صادرات کلینکر در سال گذشته افزود: به منظور تقویت صادرات از طریق بنادر استان، مذاکرات مشترکی با گمرک کشتیرانی و مدیران کارخانه سیمان خزر بعمل آمد .
چراغی حاصل این مذاکرات را کاهش قیمت تمام شده هر تن کالا از طریق یکپارچه سازی فرایندهای عملیاتی و اجرایی و همچنین ارتقای کیفیت کالا و رقابت پذیر شدن صادرات کلینکر از طریق بنادر استان عنوان کرد .
سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان تصریح کرد : در نظر داریم با ادامه اصلاحات عملیاتی و اجرایی روند صادرات کلینکر را از طریق بنادر استان شامل انزلی و آستارا افزایش داده و سهم استان را در این قسمت بازار و بخش صادرات غیرنفتی افزایش دهیم .
بندرگاه انزلی با ۱۰ پست اسکله امکان تخلیه و بارگیری هفت میلیون تن کالا در سال را دارد. پارسال در مجموع ۸۴۶ فروند شناور در بندرگاه انزلی پهلو گرفت و دو میلیون و ۳۵۳ هزار و ۲۸۰ تن کالا تخلیه شد.

ارسال دیدگاه

روی شکلک مورد نظر کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette