IMG09104277

کتاب «می‌خواهم بندر انزلی را بشناسم» نوشته رامین جهان‌پور با رویکر شناساندن بندر انزلی به نوجوانان ایرانی برای انتشار آماده می‌شود.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از مهر، رویکرد این کتاب که با هماهنگی و توافق اداره بنادر و دریانوردی بندر انزلی منتشر خواهد شد، معرفی بندر انزلی به عنوان یکی از بنادر مهم ایران به کودکان و نوجوانان کشور است. کتاب مربوط به بندر انزلی اولین کتاب از مجموعه‌ای است که جهان‌پور قصد دارد با رویکرد معرفی بنادر ایران بنویسد.

شناختن بنادر ایران و همچنین فرهنگ دریا و دریانوردی کشورمان، هدف نویسنده از نوشتن این کتاب‌ها عنوان شده است. جهان‌پور این کتاب‌ها را با رویکرد داستانی خواهد نوشت و در خلال داستان‌ها، جزئیات و ویژگی‌های بندرهای ایران را به کودکان و نوجوانان منتقل خواهد کرد. نگارش مجلدات و کتاب‌های دیگر مربوط به دیگر بنادر ایران، بعد از انتشار کتاب مربوط به بندر انزلی، آغاز خواهد شد.

در حال حاضر تصویرگری کتاب به پایان رسیده و قرار است با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در نظر گرفتن روند مجوز گرفتن کتاب، مهرماه امسال به چاپ برسد. تصویرگری این کتاب توسط زیبا ارژنگ انجام شده است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

یه بچه انزلی

۱۸ شهریور ۱۳۹۲

آقای جهانپور اهل کجا هستند?

پاسخ

یه بچه انزلی

۱۸ شهریور ۱۳۹۲

چه عالی
بیصبرانه منتظرم تا ببینم در مورد انزلی چی توی کتاب نوشته شده:-)

پاسخ