IMG_3542

محسن یوسفی بازیکن تیم ملوان معتقد است که این تیم توانست با استفاده از سیستم ضدحمله استقلال‌خوزستان با انگیزه را شکست دهد.

یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزش سه گفت: هر چند که هفته‌هاست نتوانستم گل بزنم اما خوشحالم که در این بازی روی گل دوم تاثیرگذار بودم و به پژمان نوری پاس گل دادم. اما فکر می‌ کنم مهمترین مساله در شرایط فعلی موفقیت تیم است نه اینکه بخواهم خودم گل بزنم. در ملوان یکهو یک بازیکن می‌ افتد توی دور گلزنی که فکر می‌ کنم الان نوبت پژمان نوری است.

 

لیاقت ملوان بیشتر از این هاست

من فکر می‌ کنم اتفاقات بازی با پرسپولیس خیلی به ما کمک کرد. البته نمی‌ توانیم بگوییم که فقط آن پیروزی باعث تغییر نتیجه ملوان شد چون تیم ما لیاقت بیشتر از این ها را دارد. در هفته های اخیر بچه ها تمام توانشان را گذاشته اند که با وجود مشکلاتی که داشتیم و بعضی از آنها هنوز هم حل نشده است، نتیجه را کسب کنند و ملوان را از خطر سقوط نجات دهند.

 

اختلاف ما با قعر جدول ۲ امتیاز است

البته به نظر من هنوز هیچ چیز تمام نشده است. ما با پایین جدول فقط ۲ امتیاز فاصله داریم باید تمام تلاشمان را بکنیم تا بتوانیم در میان جدول قرار بگیریم و خودمان را از خطر سقوط رهایی بدهیم. واقعا دو، سه ماه باقیمانده باید کل شهر انزلی از کادرفنی، بازیکن و تماشاگر گرفته به ملوان کمک کنند که در لیگ‌برتر بماند.

 

بازی با سپاهان خیلی حساس است

ما هفته آینده با سپاهان بازی داریم، به عقیده من این تیم پس از کسب تساوی در دربی اصفهان حتما برای ۳ امتیاز به انزلی می‌ آید. ما هم برای اینکه روند خود را حفظ کنیم نباید امتیاز از دست بدهیم، برای همین بازی با سپاهان برای هر دو تیم خیلی حساس شده است. تمام بازیکنان تلاششان را خواهند کرد که از این بازی خانگی سربلند بیرون بیاییم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *