IMG_2108

به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب،به نقل از  محسن یوسفی درباره شرایط تیمش بعد از ناکامی های اخیر اظهار داشت: شرایطمان متاسفانه خوب نیست. تیم نتایج خوبی کسب نکرده و تمرکزمان واقعا به هم خورده است. اوضاع پیچیده شده اما تلاش می کنیم بتوانیم از این شرایط خارج شویم.
وی درباره انتقادهای اخیر هواداران تاکید کرد: هوادار هرچه بگوید، حق دارد. ملوان روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد و با توجه به اینکه تیم در انتهای جدول قرار دارد، هواداران ناراضی اند. با این حال من از آنها می خواهم صبور باشند و از تیم حمایت کنند تا در هفته های آینده نتیجه بگیریم. بازیکنان در چنین شرایطی نیاز به ریکاوری روحی و روانی دارند و این مهم فقط با حمایت هواداران به دست می آید.
هافبک ملوان درباره رفتار هواداران در قبال مازیار زارع و بازگشت او به تمرینات عنوان کرد: مازیار زارع بزرگ تیم است و هواداران نباید به چنین شخصیتی توهین کنند. خداراشکر که او برگشت که اگر اینطور نمی شد، سنگ روی سنگ بند نمی شد. امیدوارم بتوانیم در بازی های آینده نتایج گذشته را تکرار کنیم.
یوسفی درباره شایعاتی که پیرامون برکناری نصرت ایراندوست شنیده می شود، گفت: به عنوان یک بازیکن سعی می کنم به کار خودم توجه کنم و زیاد به این مسائل جانبی فکر نکنم. به نظرم ایراندوست در حد توانش زحمتش را می کشد.
وی درباره دیدار با استقلال بیان داشت: تیم استقلال با وجود اینکه در صدر جدول قرار گرفته، شرایط بحرانی دارد. ما هم شرایط خوبی نداریم و به همین خاطر هردو تیم برای کسب ۳ امتیاز می جنگند. واقعا مساوی هم به درد هیچ یک از دو تیم نمی خورد. ما برای ۳ امتیاز بازی می کنیم و امیدوارم به هدفمان برسیم.
یوسفی درباره تقابل با تیم سابقش تاکید کرد: من چند سال در استقلال بازی کردم و افتخارم این است که پیراهن استقلال را پوشیده ام. برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم اما اکنون بازیکن ملوان هستم و برای موفقیت تیمم تلاش می کنم. دوست دارم مثل بازی با پرسپولیس به استقلال هم گل بزنم و از این نظر به تیمم کمک کنم اما اگر گل بزنم، به هیچ عنوان خوشحالی نمی کنم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

وحید حسین زاده

وحید 1913

۷ مهر ۱۳۹۳

شما گل نخورین ، گل زدن وخوشحالی نکردن پیشکش

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۸ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷:

:yes: :-D والا بقرآن :-D :yes: