photo_2016-06-25_17-24-30

اشتباه نمی کنید، خواب نیستید! و این عکس هم فتوشاپ نیست، اینجا شهر توریستی بندرانزلی است، همان شهری که در جلسات آنچنانی مسئولینش دائما در رابطه با جذب گردشگر بحث می کنند، حرف از سرمایه گذاری های هفتاد میلیارد تومانی مثل یک حباب ابرمانند بالای سر مسئولینش دیده می شود و آنها با اعتماد به نفسی مثال زدنی از آن سخن می گویند.

آقایان و خانم ها، معرفی می کنیم، اینجا بندرانزلی و این منظره تقریبا در مرکز شهر همه روزه و بیست و چهار ساعته به راه است و بازدید نیز برای عموم آزاد است!

در شهری که راننده وانت میوه فروش پس از نیش ترمز ماموران شهرداری را بالای سر خود می بیند! و در شهری که پس از گذاشتن یک آجر روی یک آجر دیگر ماموران شهرداری در عرض سه سوت بالای سر مالک ظاهر می شوند، کاش چند «مامور سه سوت حضور» هم برای عاملان این جنایت زیست محیطی استخدام شود تا شاهد این فاجعه نباشیم!
راستی همین الان یهویی یادمان آمد که ما در این شهر تا دلت بخواهد عاشق و دلسوخته تالاب بین المللی انزلی داریم، عاشقانی که شاید وقت آن رسیده نه مقابل دوربین های عکاسان و خبرنگاران بلکه برای نجات شهر و تالاب دست به کار شوند و چنین مناظری را با یک تلاش چند ساعته تبدیل به یک منظره زیبا نمایند، ضمنا روی کمک ما هم حساب کنید.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جاوید

۱۲ تیر ۱۳۹۵

تاسف باره

پاسخ

guilak

گیلک

۱۲ تیر ۱۳۹۵

میخواستم مطالبی به کامنت جاوید عزیز اضافه کنم اما دیدم عبارت مناسب و کاملی بکار برده اند.بسیار کامل و جامع است و نکات فراوانی را در خود دارد.بنابراین من هم میگویم: تاسف باره.

پاسخ