ccc kalaghe03

چند وقتی است دل و دماغ قاااااااااااااااار زدن نداریم، آخر این همه قااااااااااااری که سر دلمان مانده را کجا خالی کنیم که در همهمه قااااااااااار دیگران گم نشود ؟ به پیر که غم باد کردیم…. هییییییییییی
مگر میشود یکدفعه این همه دست زیاد شود ؟ از هر کوی و برزنی کلاغی سر برآورد ؟ آنهم این همه کلاغه خاله زنکه جیره مواجب بگیر برچسب دار به وا… که نوبر است.
نخیر، مسئولین گرامی اینبار این کلاغ رو سیاه انزلی کلاب به کار شما کاری ندارد و قرار نیست پایش را از سیم برقش دراز تر کند و سوراخ، سمبه های خیابان های شهر و در و دیوار را وجب بزند و گزارش ارائه دهد، پس شما عزیزان با آسودگی خاطر این مطلب را مطالعه کنید.
اصل بحث ما سر همین باشگاه ملوان است، که جماعتی را خون به دل کرده، مشکل اینجاست که این همه کلاغ دور و بر باشگاه چه میخواهند و این همه شایعه چگونه انتشار میابد یه سیم برق دنج داشتیم رو به دریا همین الان که این مطلب را مخابره میکنم یه کلاغ محترم دیگه روی کله بنده نشسته است، تکان میخورم چهارتا کلفت هم بارم میکند، بابا احترام به کسوت چه میشود خیر سرمان از کلاغان قدیمی شهر محسوب میشویم.

خلاصه که اوضاع و احوالی است، سرت را به هر طرف بچرخانی قاااااااااااااااااری میشنوی. آن هم نه قااااااااااااااار درست و درمون و پدر، مادر دار که قااااااااااااااااااار اضافی است فقط . حال شما کلاهتان را قاضی کنید با این شرایط  واقعا حالی به کلاغ میمونه ؟ نه وا…
یعنی نشد ببینیم یه فصل یه قلوپ آب خوش از گلوی این هواداران خون به جیگر ملوان پایین بره، بگیم این تیم فارغ از همه مشکلات موجب افزایش سطح نشاط شهر ما شده، سالی نیست که دو سه تا سکته ای روی دست ها به سمت آمبولانس هدایت و هدیه نکنیم، حالا واقعا جای شکرش باقی است که آمبولانس همیشه هست، که عزیزانمان را تا گورستان با خیال آسوده رهسپار کنیم، هر چند این ترافیک لعنتی شهر گاهی باعث نیم ساعت تاخیر ناخواسته و از دست رفتن سه امتیاز برای تیم های پایه میشه که خوب مهم نیست چون گوش شیطون کر تیم های پایه مون وضعشون همیشه بهتر بوده طی این سالها حداقل سکته ای نداشتیم.
از آنجایی که گیرایی مخاطبای انزلی کلاب اینقدر بالاست که از همین نیمچه قار ما که معلوم نیست چه میگوییم، اصل مطلب رو میگیرن، گفتیم یه نیمچه قااااااااااااری زده باشیم.
خلاصه کنم که بازار کلاغ پروری برای رسیدن به مقاصد این روزها داغه، پیشنهاد ما هم اینه که یه گوشتون رو در کنید، اونیکی رو دروازه که از این قااااااااارها نه هدف پر کردن چاله ای روی آسفالت های شهره نه قراره پله های پل عابری رو عوض کنن که خیرش به مردم برسه یا منفعت جمعی دنبال بشه در نهایت گروه هایی میتوانند از این شایعه ها به دنبال مقاصد شخصی و گروهی برای مهندسی افکار عمومی باشند و بس…

کاش اینجا کنار من روی سیم برق تشریف داشتین از بالا و بیرون به این شلوغی یه نگاهی مینداختین. من معتقدم باید از گذشته درس گرفت و این خودش یک دستاورد و تجربه برای دوستداران ملوان محسوب میشه حتی اگر گذشته با شکست همراه بوده باشه پلی است به سمت پیروزی و  آینده بهتر.

مشکلات یک خانواده باید توی خانواده حل بشه و اگه قرار باشه کار به جای برسه که دشمنان و نامحرمان ریش سفیدی باشگاه قدیمی ملوان رو بعهده بگیرن این یعنی یه هشدار جدی برای ادامه این روند. الان که همه تیمها دست به کار شدن و برای فصل بعد دارن آماده میشن، باز هم تکلیف ملوان مشخص نیست، باز هم خون دل خوردن هواداران، باز هم بی برنامه گی و باز هم استرس. واقعا بس نیست ؟!! آیا باز هم توی آخرین لحظات تکلیفمون باید مشخص بشه و تیم بدون تمرین رهسپار لیگ فصل بعد بشه و نیم فصل همه به این فکر کنیم که چرا تیم تحلیل رفته ؟

پیشنهاد ما اینه که از وادی حرف و شایعه خودتون رو جدا کنید و در عمل برای تیم شهرمون گام بردارید میدان حرافی را دو دستی تقدیم اهلش کنید که این کلاغ روسیاه نیز کم آورده و شاید از مقالات بعدی سنگ پای قزوین جایگزین بخش آقا کلاغه گردد.

  • دوش با من گفت پنهان کاردانی تیزهوش ……………. وز شما پنهان نشاید کرد سر مِی فروش
  • گفت آسان گیر بر خود کارها کز روی طبع………….. سخت می‌گردد جهان بر مردمان سختکوش
  • وان گهم درداد جامی کز فروغش بر فلک………….. زهره در رقص آمد و بربط زنان می‌گفت نوش
  • با دل خونین لب خندان بیاور همچو جام………… نی گرت زخمی رسد آیی چو چنگ اندر خروش
  • تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی ……………………گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش
  • گوش کن پند ای پسر و از بهر دنیا غم مخور…… گفتمت چون در حدیثی گر توانی داشت هوش
  • در حریم عشق نتوان زد دم از گفت و شنید……. زان که آن جا جمله اعضا چشم باید بود و گوش
  • بر بساط نکته دانان خودفروشی شرط نیست ………یا سخن دانسته گو ای مرد عاقل یا خموش
  • ساقیا می ده که رندی‌های حافظ فهم کرد…………….. آصفِ صاحب قرانِ جرم بخشِ عیب پوش

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

خوش برگشتی کلاغ

پاسخ

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

ملوان از شر بدخواهان دور بااااااااااااااااد

پاسخ

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام کلاغ جان

این بیت شعر که بولد نموده‌ای را از تابلوی کلاس‌ زبان دوران کودکی نزد مدرس زبان شهرمان آقای شاهرودی که عمرش دراز باد به خاطر داشته و دوست می دارم
راستی قااااااااااااااااااار قااااااااااااااااااارت مستدام

پاسخ

عطا

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

سیروس مرادی به سئوال های شما پاسخ دادند

آقای سیروس مرادی،معاون فرهنگی باشگاه ملوان بندر انزلی ، با تمام مشغله کاری که داشتند آمدند به پای صحبت شما مردم عزیز نشستند و به تک تک سئوال های مطرحی پاسخ دادند .

آقای مرادی، سئوالی که از اکثر بینندگان Malavan.ir مطرح شده است این است که آیا محمد احمدزاده برای فصل بعد ماندنی هستند؟

با سلام به همه ی بینندگان سایت خوب شما ، بیبینید قرار داد تیم مربیگری ملوان یک ساله هستش و پایان فصل به اتمام خواهد رسید اما این موضوع برای ادامه کار با این تیم مربی حاضر ملوان تشخیص شخص آقای درودگر هست و باید بیبینیم نظر آقای هدایتی نیز چیست .

وضعیت مالکیت باشگاه بالاخره چی شد ؟

آقای هدایتی طی قرار دادی که با نیروی دریایی دارند قراردادشان نامحدود هستش ،۵ شنبه آقای هدایتی به انزلی خواهند آمد و وضعیت باشگاه کاملا مشخص خواهد شد .

گفته می شود یک ایرانی ساکن امارات خواهان خرید باشگاه ملوان هستند !

بله این حرف کاملا درست است ولی ایشان پیشنهاد دادند که اگر آقای هدایتی مایل به تیم داری نیستند ، بنده خواهان خرید باشگاه هستم .

آیا صادق درودگر در ملوان می مانند ؟

تمام مسئولان ملوان و شهر انزلی ، همه و همه خواهان ماندگاری ایشان هستیم .

برای فصل بعد چه بودجه ای در نظر گرفته اید ؟

طی محاسباتی که انجام دادیم کل باشگاه و همه رده های سنی و بانوان به ۸ میلیارد پول نیازمند هستیم .

طی بیانیه که شما در مورد دعوت به آرامش ، از ناخدا غلامی، سرپرست باشگاه نام برده اید ولی در وبسایت های دیگر این نام پاک شده است ، موضوع چیست ؟

من از این موضوع خبر نداشتم و برای من عجیب است . ناخدا غلامی برای ملوان بسیار زحمت کشیده اند و وظیفه بنده بود که از ایشان تقدیر به عمل بیاورم .

وی در مورد تیم دریادلان و نبود آمبولانس در زمین و اعلام باخت ۳-۰ وی افزود :

بنده از این موضوع ناراحت شده بودم و به نزد ایشان رفتم ، وی نامه ای که یک هفته پیش داده بود به من نشان داد و گفت در روز بازی نیز در تهران بوده و مسئولین تیم دریادلان باید خود پیگیر موضوع میشدند .

نظر شما در مورد مربی خارجی چیست ؟

مربی داخلی ، خارجی یا فضایی برای ما فرقی نمی کند ، اصل کمک به ملوان است و برای من که فرقی نمی کند ولی آقای پورغلامی و همچنین احمدزاده بد کار نکردند . احمدزاده فقط بدشانس بوده است .

وی در مورد احمدزاده گفت :

احمدزاده یکی از اسطوره های ملوان و انزلی است اگر وی در هر شهری دیگری بود مجسمه وی را می ساختند .

آیا شما نظرات سایت را میبینید ، خیلی از بینندگان سایت ناراحت بودند که چگونه حرف دل خود را به شما بگویند ؟

بنده و آقای درودگر هر روز کامنت های مردم را در سایت نگاه می کنیم و از آنها تاثیر میگیریم به دلیل اینکه تیم برای مردم است و باید به حرف های آنها توجه کرد .

شنیدیم شما برای شورای شهر کاندید هستید ، آیا در برنامه هایتان کمکی به ملوان می کنید ؟

۱۰۰ درصد ، انشالله اگر بنده تایید صلاحیت شدم برنامه های بنده را مردم انزلی خواهند دید و آن وقت نظر خواهند داد .

نظرتان در مورد فینال جام حذفی و شکست پرسپولیس در تهران مقابل تماشاگرانش ، با توجه به فینال حذفی معروف انزلی چیست ؟

باید بگم مردم انزلی خوشحال شدند که یک شهرستانی قهرمان شد و یک انزلیچی در فینال گل زد و باعث قهرمانی تیمش شد ، قهرمانی سپاهان را به اصفهانی ها تبریک می گوییم .

و در آخر با مردم انزلی صحبتی دارید ؟

تشکر می کنم از تمام سایت ها و مخصوصا سایت Malavan.ir ، از آقای رضا اصغری و شما دانیال ابراهیمی .

خدا شاهد است از ته قلبم میخواهم قبل از اینکه بنده این دار فانی را وداع کنم یک جام را در دست بچه های ملوان ببینم و مردم انزلی را خوشحال کنیم

منبع(www.malavan.)
این آقا تا حالا کجا تشریف داشتند ؟ معاون فرهنگی رو چه به این حرفها؟این آقایون از باشگاه حقوق می گیرن مجبورن اینطوری حمایت کنن از درودگر و امثالهم واقعا متاسفم برای باشگاه ملوان این ها تو باشگاه تصمیم گیر هستند.

پاسخ