یاشاسین ملوان…

  • 6 سال پیش
  • ۸ ديدگاه

اختصاصی انزلی کلاب- پس از اینکه باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندر انزلی در دیدار مقابل استقلال تهران در ورزشگاه آزادی روی پیراهن بازیکنان این تیم نام آذربایجان را حک کرد، هموطنان تبریزی در سایتها و شبکه های اجتماعی خود کامنتهایی را با عنوان یاشاسین ملوان نوشتند و با این اقدام از حرکت انسان دوستانه باشگاه ملوان قدر دانی کردند.

انزلیچیها با این حرکت خود ثابت کردند کدورتهای پیش آمده بین آنها و مردم تبریز فقط و فقط حیله ای بود از جانب دلال شناخته شده فوتبال ایران فراز کمالوند که با ایجاد دشمنی بین این دو قوم از آب گل آلود ماهی گرفته و خود را نزدیکتر به اهداف شخصیش دید.

یاد آور می شویم قبل از بروز این اختلافات هواداران ملوان در استادیوم یادگار امام تبریز تیم تراکتور سازی را تشویق کردند و تبریزیها نیز در جواب آنها نام ملوان را در فضای استادیوم یادگار امام طنین انداز کردند، اتفاقی که در فوتبال امروز کمتر شاهد آن بوده ایم، اما به راستی چگونه آن دوستی تبدیل به دشمنی شد؟

البته نا گفته نماند عده دیگری نیز این حیله را آموخته اند و با ایجاد دشمنی بین مردم دو شهر همزبان و هواداران دو تیم به دنبال منافع شخصی خود هستند، حیله ای که جوانان این مرز و بوم را به جان هم می اندازد و داشته ها و نداشته های یکدیگر را به باد فحاشی می گیرند و به جای لذت بردن از ورزش جذاب فوتبال در همه حال انتظار خفت و خواری حریف را می کشند. در مواردی نیز مشاهده می شود که تماشاگران یک تیم در طول ۹۰ دقیقه حتی یک بار تیم خودشان را تشویق نمی کنند و دائما” به فحاشی می پردازند.

در هر صورت امیدواریم این اقدام باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان شروع دوباره ای برای آن رابطه خوب با آذری ها باشد.

نکته جالب دیگری که در جدول رقابتهای لیگ برتر شاهد آن هستیم صدر نشینی ملوان و رتبه دوم تراکتور سازی می باشد که پرچم شهرستانیهای قدیمی ایران را بالا برده است و امیدواریم این موفقیتها برای هر دو تیم تداوم داشته باشد.

در پایان نیز تشکر ویژه ای داریم از تمام عزیزانی که با کامنت یاشاسین ملوان انزلیچیها را مورد لطف خود قرار دادند.

رضا نویدی

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱ شهریور ۱۳۹۱

سلام. تازه میشه به اینجا گفت «سایت انزلی کلاب». قبلا شبیه وبلاگ بود.خیلی خوب طراحی شده. ممنون

پاسخ

Shahin

shahin-anzaliclub پاسخ در تاريخ شهریور ۱ام, ۱۳۹۱ ۲۲:۱۵:

موج ۱۳۵ عزیز، به زودی تغییراتی جدید تری هم اعمال میشه. انشاا… در سایر زمینه های خبری شاهد رشد بیشتری از سایت انزلی کلاب خواهید بود. با تشکر

۱ شهریور ۱۳۹۱

ایران ملواااااااااااااااااااااااااااااان

پاسخ

۱ شهریور ۱۳۹۱

به نکته خوبی اشاره کردین. بین تیمها ملوان بیشترین کمک رو به زلزله زده های آذربایجان کرد. اولین کامیون کمکهای مردمی گیلان از شهر بندر انزلی به آذربایجان رفت. فوتبال نباید انسانها رو از هم جدا کنه.
یاشاسین ملوان
یاشاسین آذربایجان

پاسخ

۱ شهریور ۱۳۹۱

من اذری زبان هستم و عاشق ملوان
امیدوارم تو استادیوم ها هیچگاه به هم بد و بیراه گفته نشه

پاسخ

۱ شهریور ۱۳۹۱

به نظر من هم دو تیم ریشه دار ملوان و تراکتور باید در برابر ناعدالتی ها در کنار هم باشن نه در برابر هم. البته این اقدامات فرهنگی در باشگاه ملوان باید ادامه پیدا کنه.

پاسخ

۱ شهریور ۱۳۹۱

مطلب به جایی بود. هم اکنون هم برای هواداران ملوان نقشه هایی در سر دارند که باید هوشیار باشیم و در دام آنها نیوفتیم.

پاسخ

مژگان

۱ شهریور ۱۳۹۱

این حرکت باشگاه ملوان قابل تقدیره،باشگاه ملوان در واقع با مردم زلزله زده ی آذربایجان همدردی کرد،من کاری به تیمی ندارم

محبت و دوستی یه رابطه ی اقتصادی نیست که پی این باشیم که جواب مارو میدن یا نه! اما با این حال من به سایت های طرفداری تراکتور سر زدم،بیش از پیش به تیم شهرم افتخار میکنم،چون اونها تشکرشون همراه با منت هست و …

عشق اول و آخر ملوان

پاسخ