82320201-711966441

در چهارمین روز از هفته بسیج با عنوان بسیج، انقلابی گری و کارآفرینی، یادواره ۳۲ شهید روستای کپورچال و چهارفریضه شهرستان بندرانزلی با حضور مسئولان و مردم شهید پرور و قدرشناس این شهرستان و خانواده های معظم شهدا برگزار شد.
رییس مجمع عالی بسیج سپاه قدس گیلان شامگاه چهارشنبه دراین مراسم معنوی با اشاره به لزوم شناخت روش و منش شهدای گرانقدر میهن اسلامی و انتقال آن به نسل های جدیدجامعه اظهار کرد:باید درهمه عرصه هایی که دشمنان وارد شده اند به صورت همه جانبه اقدام کرده و رو به جلو حرکت کنیم .
نظرعلی علیزاده با تاکید بر لزوم شناخت شیوه های دشمن درراستای مقابله با آن اظهار کرد:جمهوری اسلامی پس از به وجود آمدن و اعلام استقلال به رهبری بنیانگذار انقلاب اسلامی درمقابل هر دو بلوک شرق و غرب ایستاد و برنه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی تاکید کرد.
وی ملت اسلامی را منشاء و کانون انقلاب اسلامی دانست و افزود:امروز دشمنان نظام این منشاء و کانون اصلی انقلاب اسلامی را هدف حملات خود درهمه عرصه ها قرار داده و درتلاش برای خاموش کردن این منشاء انرژی انقلاب هستند.
علیزاده با تاکید براینکه دشمنان نظام جرات حمله نظامی و اقدام علیه انقلاب اسلامی را ندارند تصریح کرد: اولویت جنگ با دشمنان درمیدان جنگ نرم است و باید مانند شهدای عزیزمان که جان خود را درراه آبیاری درخت عظیم انقلاب فدا کردند، درهمه عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، علمی، هنری و غیره آماده مقابله با انواع شیوه های مبارزه دشمنان باشیم .
بندرانزلی در۴۰کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده و ۴۰۸شیهد دفاع مقدس، هشت شهید گمنام و دوشهید مدافع حرم را دردل خود جای داده است./ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *