1781006

 

یادواره چهار هزار شهید نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با حضور فرماندهان ارشد ارتش در انزلی برگزار شد.
فرمانده ناوگان شمال در یادواره چهار هزار شهید نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی که پیش از ظهر دوشنبه با حضور فرماندهان ارشد ارتش در انزلی برگزار شد اظهار کرد: این مراسم به منظور ارج نهادن به جایگاه رفیع شهدا در گیلان برگزار شده است.

دریادار دوم عرشه افشین رضایی حداد افزود: سرکشی به خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس به عنوان یکی از اقدامات مهم منطقه ناوگان شمال همواره در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه تدفین پیکر پاک یکی از شهدای گمنام سال گذشته در منطقه چهارم دریایی انجام شده تصریح کرد: منطقه چهارم دریایی که به نام امام هشتم(ع) مزین شده شاهد برپایی پرچم ملکوتی بارگاه ثامن الحجج در سال ۹۴ بود که این دو موضوع موجب افزایش انگیزه و تحرک و همچنین پویایی در بین کارکنان این نیرو شده است.

فرمانده ناوگان شمال ادامه داد: الحاق داک دو هزار تنی و همچنین ناوشکن دماوند به عنوان گوشه ای از افتخارات منطقه چهارم در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری بر افزایش و حفظ توانمندی نظامی، ثبت شده است.

دریادار رضایی حداد تاکید کرد: ارتقاء توان نظامی و حفظ امنیت در دریای خزر به عنوان دریای صلح و دوستی از دیگر اقدامات این ناوگان در منطقه است./ مهر

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *